Президент
Сорока Микола Петрович

Сорока Микола Петрович

Доктор наук з державного управління, професор
заслужений працівник сільського господарства України, депутат Верховної Ради України

Народився Микола Петрович Сорока 5 серпня 1952 року у с. Повчине Новоград-Волинського району на Житомирщині.

Після закінчення Української сільськогосподарської академії в 1974 році розпочав трудовий шлях на посаді головного інженера колгоспу. У 1975-1979 роках працював на Рівненщині заступником керуючого та головним інженером Рокитнівського районного об’єднання «Сільгосптехніка».

У 28 років став заступником голови Рівненського обласного об’єднання «Агропромремтранс», ще через рік – генеральним директором, а пізніше і головою правління Рівненського обласного виробничого об’єднання «Облагротехсервіс», де безперервно працював аж до 1997 року.

Два роки був керівником групи радянських спеціалістів у Демократичній Республіці Афганістан, брав участь у бойових діях.

У лютому 1997 року Президентом України був призначений головою Рівненської обласної державної адміністрації, яку незмінно очолював до січня 2005 року. У 2007 році був призначеним першим заступником міністра регіонального розвитку та будівництва.

З червня 2012 року наказом Міністра освіти і науки, молоді та спорту України призначений виконуючим обов’язки ректора Національного університету водного господарства та природокористування.

Сорока М.П. – доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник сільського господарства України.

Нагороджений орденами «За заслуги» І, ІІ і ІІІ ступенів, медалями і відзнаками міністерств, комітетів та відомств України, Португалії, Демократичної Республіки Афганістан, а також вісьмома орденами релігійних конфесій.назад