Подяка з Берліну

Подяка з Берліну

Берлін, 17 грудня, 2013

Шановні колеги,

Дозвольте висловити мою сердечну подяку вам та вашому університету за нагородження мене званням почесного доктора Національного університету водного господарства та природокористування. Це дуже висока пошана. Нагородження званням почесного доктора такого відомого університету, як ваш є визнанням моїх наукових досягнень і також піднімає мій міжнародний авторитет. Прошу вас прийняти мої щирі слова вдячності, які прошу також передати президентові університету М.П.Сороці.

Я був вражений церемонією інавгурації, яку ви підготували для нагородження. Вона була вражаючою і чудово організованою, чим члени моєї делегації, моя дружина та я дійсно насолоджувались. Хотів би щиро подякувати за прекрасну рецензію моїх наукових досягнень, чудовий концерт студентських колективів, чудову презентацію університету та ваших наукових лабораторій, про що я обов’язково розповім своїм колегам у Берліні з метою налагодження наукової співпраці.

Також хочу передати слова вдячності університету за теплий прийом – ми почували себе дуже комфортно та спокійно. Дякуємо за вашу гостинність, яка справила на нас неабияке враження і переконала мене в тому, що разом ми неодмінно збудуємо чудові дружні стосунки та розвинемо співпрацю між нашими вищими навчальними закладами у багатьох напрямах. Я з нетерпінням чекатиму підсилення наших міжуніверистетських відносин та сподіватимусь на скору зустріч делегації з Рівного у Берліні.

З найкращими побажаннями,

проф., др. інж. наук, Prof. h.c,
Dr.h.c. Йорг Штайнбахназад