Стипендію від «Мрія Агрохолдинг» отримала студентка напряму "Менеджмент"

Стипендію від «Мрія Агрохолдинг» отримала студентка напряму "Менеджмент"

"Мрія Агрохолдинг" - провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі. Поряд з цим «Мрія Агрохолдинг» запроваджує освітні програми для студентів. Однією із таких програм є стипендіальна програма «Агенти Мрії» для студентів 4-5 курсів, котрі мають можливість стати представниками компанії. Програма розроблена для роботи з профільними вузами країни. Обрані на програму студенти отримують максимум інформації та ресурсів, аби ознайомити молодь зі свого та інших вузів міста з діяльністю компанії та заохотити їх до участі у кар’єрних проектах агрохолдингу «Мрія».

У вересні 2013 р. в НУВГП було проведено зустріч студентів різних спеціальностей з представниками «Мрія Агрохолдинг». Для участі у стипендіальній програмі необхідно було заповнити анкету і відправити на адресу student@mriya.ua. Після попереднього відбору з кожного міста було обрано три студента, які мали пройти подальші завдання, щоб поборотись за стипендію.

Фінальний етап стипендіальної програми відбувався у м.Тернопіль на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Студентів чекали дебати на різні економічні та соціальні теми: «Вступ України у ЄС», «Вища освіта має бути платною», «Розподіл студентів на робочі місця після навчання має забезпечувати університет» та інші. Учасники активно відстоювали свої позиції, задавали додаткові питання. Після проведення дебатів додатково відбувалося спілкування з кожним учасником на теми особистих пріоритетів, особистих досягнень.

Після проходження всіх етапів стипендію отримала студентка НУВГП напряму "Менеджмент" Макаренко Оксана !назад