Конкурс стипендіальної програми "Завтра.UA" триває

Конкурс стипендіальної програми "Завтра.UA" триває

До 25 жовтня 2013 року продовжується прийом документів на конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука. Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання.

Усі студенти – учасники конкурсу-2013/14 до 25 жовтня 2013 року повинні обов’язково надати наступні документи:

  1. Заявка-2013 на участь у Конкурсі – 2013/14.
  2. Самостійна конкурсна робота студента за науковим напрямом, визначеним Фондом та у форматі, визначеному Фондом.
  3. Сканований відгук наукового керівника (або відповідної кафедри, чи іншого авторитетного науковця, що працює з відповідного наукового напряму).
  4. Скановані копії паспорту (перша, друга сторінки і сторінки, де позначена діюча реєстрація (прописка)), ідентифікаційного коду та студентського квитка.
  5. Опис соціальної або бізнес ідеї проекту, який конкурсант хоче реалізувати особисто або з командою стипендіатів. Опис не оцінюється, але його подання є обов’язковим для участів конкурсі.
  6. Скановані копії документів, що підтверджують наукову діяльність конкурсанта за науковим напрямом, за яким подається конкурсна робота.
  7. Копії документів, що підтверджують соціальну діяльність конкурсанта. Наприклад наявність за останні три роки дипломів, грамот, подяк, офіційних / рекомендаційних листів, фото, що засвідчують участь у соціальних проектах, волонтерських акціях тощо.
  8. Цьогорічна фотографія конкурсанта, зроблена протягом останніх 6 місяців.
  9. Усі документи подаються в електронному виглядіна CD-диску.

Документи, які не відповідають вимогам конкурсу до розгляду у наступному етапі конкурсу допущені не будуть! Не допускається також повторне подання робіт, які вже подавалися раніше на попередні конкурси Стипендіальної програми “Завтра.UA”.

Прийом документів ˗ Людмила Миколаївна Мамай, к. 102 (головний корпус), відділ аспірантури. Термін прийому ˗ до 25 жовтня 2013 року.

Повну інформацію про Стипендіальну програму можна знайти на сайті Фонду за посиланням http://zavtra.in.ua.

Заявка – 2013

на участь у конкурсі Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Перелік наукових напрямів,

за якими подаються студентські роботи на конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA"назад