28 грудня 2012 р.
Ольга Земляк отримала звання
"Заслужений майстер спорту України"
Асистент кафедри економіки підприємства НУВГП - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Чемпіонка Європи з легкої атлетики.
На чемпіонаті Європи з легкої атлетики 2012 року у Фінляндії недавня випускниця факультету економіки і підприємництва НУВГП Ольга Земляк виграла бігову естафету 4 по 400 метрів.
Ця перемога дозволила їй взяти участь у літніх Олімпійських іграх у Лондоні. Здобути Олімпійську нагороду рівнянці не вдалося, але у фінальному забігу естафети чотири по чотириста метрів легкоатлетка подолала свій відрізок з найкращим серед усіх українок часом та здобула 4-те місце.
28 грудня 2012 р.
Олегу Жоху присвоєно звання
«Заслужений майстер спорту України»
Четвертокурснику факультету менеджменту НУВГП Олегу Жоху присвоїли звання «Заслужений майстер спорту України» з армрспорту.
Олег Жох - один з найсильніших українських армспортсменів.
Він майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, чемпіон України, переможець Кубку світу серед професіоналів.
Тренує Олександра Жоха заслужений тренер України, старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП Олександр Комаревич.
27 грудня 2012 р.
Готується до друку в США чергове видання науковців НУВГП
Триває міжнародна співпраця науковців кафедри ТБВіМ НУВГП з університетським центром м. Аріель (Ізраїль) у сфері бетонознавства та будівельного матеріало- знавства.
27 грудня 2012 р.
Збірник праць ювілейної наукової конференції кафедри графіки
Вийшов з друку випуск Вісника НУВГП (Технічні науки), в якому відображено матеріали вересневої наукової конференції, присвяченої 65-річчю кафедри нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки НУВГП.
26 грудня 2012 р.
Студенти допомогли онкохворим дітям
Напередодні свята Святого Миколая студенти університету традиційно взяли участь в акції «Здай кров – врятуй життя», мета якої допомогти онкохворим дітям.
Колектив Національного університету водного господарства та природокористування щиро вітає президента університету, народного депутата Миколу Сороку з обранням заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.
Бажаємо Вам, шановний Миколо Петровичу, успіхів у роботі та творчої наснаги.
Віримо, що своїм досвідом і наполегливою працею Ви зробите вагомий внесок у розвиток української науки й освіти.
25 грудня 2012 р.
Президент НУВГП обраний заступником голови комітету Верховної Ради
Відбулося пленарне засідання Верховної Ради, на якому розподілили комітети та визначили, хто в них працюватиме.
Президент університету народний депутат Микола Сорока обраний заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.
Очолила комітет Лілія Гриневич. У комітеті також працюватимуть Олександр Сич, Олександр Зубчевський, Ірина Фаріон, Андрій Парубій.
25 грудня 2012 р.
Наші баскетболістки демонструють максимальний результат
Продовжують перемогати у першій лізі серед жінок баскетболістки «Сузір’я- ОСДЮШОР-НУВГП».
25 грудня 2012 р.
Історія про брейн-ринг з історії
Відбувся вже традиційний брейн-ринг з історії нашого університету та міста Рівного. Організатором цієї цікавої для студентів події став доцент кафедри українознавства Олег Гнатович Поровчук.
24 грудня 2012 р.
Гуртожиток № 2 НУВГП –
переможець обласного огляду
Гуртожиток № 2 факультету економіки і підприємництва посів перше місце в обласному огляді-конкурсі гуртожитків вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.
24 грудня 2012 р.
Подарунок зимі від осені
(ПІСЛЯВЕРНІСАЖНІ РОЗДУМИ)
Виставка творчих робіт художників лабораторії дизайну інтер’єру відбулася у читальному залі наукової бібліотеки НУВГП.
Широкодіапазонна палітра кольорів робіт Надії Кундрат і Тамари Петровець звучить в унісон з гаммами мотивів золотої осені, улюбленої пори року багатьох.
21 грудня 2012 р.
Сесія – гарячі дні зими
Фоторепортаж з однієї події
У більшості студентів університету сесія у розпалі – і у тих, хто цього навчального року вже отримає дипломи бакалаврів, і тих, хто лише на початку шляху до цієї урочистої події.
21 грудня 2012 р.
Студенти НУВГП отримуватимуть іменні та
академічні стипендії
Відповідно до наказу Міністерства освіти науки молоді та спорту № 1281 від 15.11.2012 року академічна стипендія Президента України призначена студентам Національного університету водного господарства та природокористування.
21 грудня 2012 р.
Можливості та перспективи польсько-української співпраці
10 грудня в приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку відбулася Міжнародна конференція «Мережі польсько-української співпраці. Можливості. Бар’єри. Стратегії».
20 грудня 2012 р.
Святий Миколай
усім дітям помагай
Делегація факультету менеджменту побувала з подарунками у Рівненському дитячому будинку.
20 грудня 2012 р.
"Сузір'я" побореться за медалі
Баскетболістки "Сузір'я-ОСДЮШОР- НУВГП" успішно розпочали новий сезон у першій лізі. Після двох перемог у Львові над "Політехнікою" переможний почин рівнянки продовжили і у рідних стінах.
Шановні студенти та працівники університету!
Вітаю вас зі святом Святого Миколая !
День Святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят.
Кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, що під силу лише Святому Миколаю.
Бажаю вам здоров’я, достатку, затишку й душевного родинного тепла. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії, а Святий Миколай освятить вас і благословить на добрі справи.
Микола Сорока,
Президент університету
19 грудня 2012 р.
В аспірантурі НУВГП відкриті нові спеціальності
Наказом МОН України № 1349 від 30.11.2012 р. в університеті розширений перелік наукових спеціальностей в аспірантурі. Університет отримав дозвіл на прийом в аспірантуру за спеціальностями:
- 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит;
- 25.00.02 – механізми державного управлі- ння.
19 грудня 2012 р.
Студенти відзначили
День енергетика
До Дня енергетика в світлиці гуртожитку № 4 кафедра теплоенергетики та машино- знавства провела традиційну зустріч з студентами теплоенергетиками.
17 грудня 2012 р.
Затверджено Положення про конкурс
«Найкращий молодий науковець»
На засіданні ректорату затверджене Положення про проведення щорічного конкурсу «Найкращий молодий науковець», ініціатором проведення якого є Рада молодих вчених університету.
17 грудня 2012 р.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту виконання обов'язків ректора Національного університету водного господарства та природокористування покладені на проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків, доктора наук з державного управління, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Миколу Христофоровича Корецького.
17 грудня 2012 р.
Зустрічаймо Різдво вітаннями та хорошими справами
На сцені актової зали НУВГП відбувся ІV пісенний фестиваль «Зустрічаємо Різдво».
Організаторами заходу, який вже став хорошою традицією відбувається з початком зимових свят, стали Національна музична спілка, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління культури і туризму міськвиконкому, а також вищі навчальні заклади – НУВГП та РДГУ.
17 грудня 2012 р.
Семінари-тренінги для студентів випускних курсів
Протягом першого навчального семестру студенти V-VІ курсів НУВГП мали можливість відвідати семінари-тренінги з питань пошуку роботи та побудови професійної кар’єри.
14 грудня 2012 р.
Студенти коледжу – потенційні студенти університету
Кафедра українознавства, педагогіки і психології налагодила тісну співпрацю з Рівненським державним аграрним коледжем.
14 грудня 2012 р.
Презентація ПАТ "Рівнеазот"
У Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася зустріч студентів випускних курсів із представником Публічного акціонерного товариства "Рівнеазот" – начальником відділу кадрів Сергієм Григор’євим.
13 грудня 2012 р.
Ювілей Сковороди відзначили на кафедрі філософії
У грудні 2012 року українська та світова громадськість вшановує 290–річчя з дня народження Григорія Савича Сковороди, українського філософа, письменника, педагога, музиканта, співака, просвітника і гуманіста.
Кафедра філософії теж долучилась до цієї пам’ятної дати, провівши цілу низку традиційних для кафедри акцій: конкурси творчих робіт студентів, мультимедійні презентації, конкурси плакатів, що завершилися проведенням круглого столу, присвяченого творчій спадщині мислителя.
12 грудня 2012 р.
Президент НУВГП склав присягу
народного депутата України
На урочистому засіданні Верховної Ради сьомого скликання присягу народного депутата України склав президент НУВГП, доктор наук з державного управління, професор Микола Сорока.
10 грудня 2012 р.
Новим міжнародним партнером НУВГП стала Грузія
За запрошенням Грузинського технічного університету проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків побував з робочим візитом у Тбілісі.
10 грудня 2012 р.
Наші студенти - найкращі майбутні менеджери
На Рівненщині відбувся перший обласний конкурс науково-практичних робіт студентів за галуззю знань „Менеджмент і адміністру- вання”.
Мета конкурсу - поглиблення зв’язку навчального процесу з практичною діяльністю в сучасних умовах господарювання.
6 грудня 2012 р.
Міні–ГЕС пропонують побудувати на Усті
студенти МЕФ
Студенти-теплоенергетики Марія Велігура, Тетяна Рачковська, Ірина Дмитрук та Олександр Денищук розробили проект мікро-гідроелектростанції, яку пропонують розташувати її між Басівкутським озером і річкою Устею.
6 грудня 2012 р.
Книжкова полиця
Вийшов з друку підручник "В'яжучі речовини» для студентів будівельних напрямків.
Підручник розроблений професорами кафедри ТБВіМ Леонідом Дворкіним та Олегом Дворкіним у співпраці із науковцями Р.Руновою та Ю.Носовським з Київського національного університету будівництва і архітектури.
5 грудня 2012 р.
Студенти представили своє бачення
розвитку НУВГП
Студенти будівельного факультету (майбутні архітектори та дизайнери) презентували власні проекти реконструкції фасадів усіх навчальних корпусів, гуртожитків та рішення комплексного благоустрою території університету.
5 грудня 2012 р.
Студенти побували на ХІ Міжнародному промисловому форумі
Студенти спеціальностей "Автоматизоване управління технологічними процесами" та "Теплоенергетика" відвідали ХІ Міжнародний промисловий форум, що проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).
4 грудня 2012 р.
Очільника НУВГП обрали головою ради ректорів Рівненщини
Рада ректорів вищих навчальних закладів Рівненщини ІІІ—ІV рівнів акредитації обрала нового голову ради та його заступника. Новим головою ради став президент Національного університету водного господарства та природокористування Микола Сорока.
На посаді заступника голови ради продовжує працювати ректор Національного університету “Острозька академія” Ігор Пасічник.
Керівники вищих навчальних закладів обговорили також інноваційні підходи до організації навчального процесу у вищих навчальних закладах області; поділилися досвідом планування, організації та контролю за здійсненням виховної роботи у вищих навчальних закладах області.
4 грудня 2012 р.
Брейн-ринг визначив переможців
У студентському кафе «Сучасник» з ініціативою НУВГП відбувся вже традиційний «БРЕЙН-РИНГ» між учнями старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів та першокурсниками університету.
3 грудня 2012 р.
У НУВГП відбувся Міжнародний бізнес-форум
з агрологістики
Рівненщина — переважно аграрний регіон. Днями у НУВГП відбувся другий міжнародний форум "Агрологістика", на якому обговорили проблеми та перспективи розвитку агро- промислового комплексу України.
3 грудня 2012 р.
Науковці взяли участь у міжнародному водному форумі «AQUA-2012»
Національний університет водного госпо- дарства та природокористування взяв участь у роботі міжнародної спеціалізованої виставки «AQUA Ukraine-2012».
1 грудня 2012 р.
Дмитро Карташов – бронзовий призер
чемпіонату світу
Четвертокурсник факультету будівництва та архітектури НУВГП Дмитро Карташов став бронзовим призером V чемпіонату світу з боксу серед студентів, який відбувся в столиці Азербайджану м. Баку.
У змаганнях взяли участь 51 боксер з дев'яти країн світу: Казахстану, Таджикистану, Азербайджану, Естонії, Грузії, Молдови, Туреччини, Росії та України.
За результатами виступу Дмитро Карташов включений до основного складу збірної команди України з боксу.