26 червня 2012 р.
Випускниця НУВГП виборола ліцензію на участь
в Олімпійських іграх
За інформацією, розміщеною на сайті Націона- льного олімпійського комітету, випускниця факультету економіки і підприємництва Національ- ного університету водного господарства і природо- користування Ольга Земляк (тренер – Ярослав Нечипорець) виборола ліцензію на право участі в Іграх ХХХ Олімпіади (вид програми – легка атлетика, естафета 4х400 метрів). Олімпіада відбудеться в Лондоні з 27 липня по 12 серпня.
Загалом ліцензію на участь в Олімпіаді наразі отримали 245 українських спортсменів. Серед них і рівнянин Олег Омельчук (кульова стрільба).
22 червня 2012 р.
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22 червня о 10:00 в університеті в конференц-залі головного корпусу та Науковій бібліотеці НУВГП пройшов мітинг-реквієм до Всеукраїнської хвилини мовчання з метою вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні.
18 червня 2012 р.
У НУВГП новий ректор
18 червня 2012 року наказом Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Микола Петрович Сорока призначений виконуючим обов’язки ректора Національного університету водного господарства та природокористування.
15 червня 2012 р.
Ліван зацікавлений в українських гідротехніках і гідроенергетиках
Прем'єр-міністр України Микола Азаров дав доручення Міністерству енергетики і вугільної промисловості в десятиденний термін відправити в Ліванську Республіку фахівців для обстеження стану малих гідроелектро- станцій, - повідомив сайт kharkiv.unian.net.
14 червня 2012 р.
Студентка НУВГП встановила новий рекорд
Студентка факультету економіки і підприємництва Ольга Земляк виграла 12-й "Кубок Бидгоща" з легкої атлетики. Вона перемогла у бігу на 400 м, встановивши новий рекорд змагань.
Турнір у Бидгощі входить до серії ЕАА-преміум, цьогоріч участь в ньому брали спортсмени з 22 країн світу. Польське місто Бидгощ є також столицею польської легкої атлетики і веслувального спорту.
14 червня 2012 р.
Випускницю факультету землеустрою та геоінформатики обрали головою «гирьовиків» області
Незабаром гирьовий спорт на Рівненщині може вийти на новий рівень. Підняти його туди хоче Оксана Маліновська (випускниця Національного університету водного господарства та природо- користування, вихованка Євгенія Комаревича).
13 червня 2012 р.
Науковці НУВГП запрошені експертами комісії
щодо руйнації будинку в Луцьку
На запрошення керівництва міста у Луцьку побували експерти з Національного універси- тету водного господарства та природо- користування – доцент кафедри інженерних конструкцій Олександр Борисюк та старший викладач кафедри автомобільних доріг, основ та фундаментів Георгій Федорчук.
ЛОВЦОВ ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ
10.06.1925 - 08.06.2012
08 червня 2012 року після тривалої хвороби пішов з життя колишній доцент кафедри гідротехнічних споруд Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат технічних наук Ловцов Володимир Борисович.
7 червня 2012 р.
Волейболісти НУВГП – відразу срібні і
бронзові призери
Успішним виступом у фіналі вищої студентській та аматорських ліг України завершила сезон чоловіча збірна команда університету з волейболу.
7 червня 2012 р.
Студенти факультету менеджменту
взяли участь у міжнародній програмі
Дев'ятеро студентів факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, які брали участь у міжнародному проекті «X-Cutlure», отримали сертифікати Школи бізнесу й економіки імені Джозефа Браяна Університету Північної Кароліни, Грінсборо.
6 червня 2012 р.
Рівненський регіональний конкурс
на кращу дипломну роботу з економіки
Другий рік поспіль на Рівненщині відбувається Регіональний конкурс на кращу дипломну роботу за галуззю знань 0305 «Економіка і підприємництво», який організовує Рада молодих економістів при постійній комісії з питань освіти, науки, культури та духовності Рівненської обласної ради.
6 червня 2012 р.
Cтуденти ФЕіП святкували міжнародний дитячий день
разом з дітьми
Як всім відомо, літо розпочинається з дитячого свята. Хоча в університеті навчаються дорослі, вони поважають свята дітей та пам’ятають про тих, кому наша ласка і турбота необхідна найбільше.
5 червня 2012 р.
Стажування у Франції
Останні дні травня, коли більшість студентів «кропотіли» над своїми дипломними чи курсовими роботами, делегація Національ- ного університету водного господарства та природокористування (десять студентів факультету водного господарства та викладач кафедри іноземних мов І.О.Тимощук) провела на стажуванні у Франції.
Шановні працівники й студенти університету !
Щиро вітаю Вас з нашим професійним святом – Днем працівників водного господарства !