31 травня 2012 р.
Студентка факультету економіки і підприємництва НУВГП Ольга Земляк ("Динамо") здобула "бронзу" у бігу на 400 м на Кубку України в Ялті.
Вона перевершила свій особистий рекорд. Разом з медаллю підопічна тренера Ярослава Нечипорця ще й отримала путівку на чемпіонат Європи, що відбудеться наприкінці червня у Хельсінкі. Там вона виступатиме в естафеті 4х400 м. За підсумками європершості тренери української збірної мають остаточно визначитися зі списком легкоатлетів, які вирушать на Олімпійські ігри до Лондона.
31 травня 2012 р.
Дізналися про нові можливості розвитку
Нещодавно у Києві відбувся щорічний форум з обробки даних дистанційного зондування Землі "День ERDAS в Україні" в якому взяли участь представники кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики НУВГП – доцент Руслан Янчук та аспірантка Юлія Панасюк.
30 травня 2012 р.
Урочистості з нагоди професійного свята
З нагоди професійного свята – Дня праців- ників водного господарства у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулися урочисті збори, в яких взяли участь студенти, працівники, випускники університету – відомої кузні кадрів працівників галузі.
29 травня 2012 р.
Новини спорту
Армспорт
Студент факультету менеджменту НУВГП, майстер спорту міжнародного класу Олег Жох став чемпіоном Європи з армспорту, здобувши перемогу на чемпіонаті Європи, який відбувся у м. Гданськ (Польща).
Волейбол
Завершилась фінальна частина змагань вищої студентської ліги України з волейболу, які відбулися на базі туристичного комплексу «Сонячна долина», що у Чернівецької області.
Чотири кращих команди боролись за звання чемпіона України. В підсумку збірна НУВГП вперше виборола бронзові нагороди, що дає право на присвоєння волейболістам звання кандидатів у майстри спорту.
29 травня 2012 р.
Валерій Марченко зібрав друзів
У світлиці обласної бібліотеки відбувся концерт Валерія Марченка - співака, композитора, а ще випускника нашого навчального закладу і керівника Клубу авторської пісні НУВГП.
28 травня 2012 р.
Легка атлетика завершила Універсіаду
Заключним видом ХІІІ Універсіади НУВГП були старти легкоатлетів.
24 травня 2012 р.
Гирьовики університету знову перші
У спортивному залі НУВГП відбулися два важливих змагання з гирьового спорту. Це чемпіонат міста серед колективів фізичної культури, де взяли участь 13 команд. Збірна команда НУВГП вже вкотре виборола перше місце.
24 травня 2012 р.
Серед переможців конкурсу «Я створюю книжку
про Німеччину» - студенти НУВГП
Мета конкурсу, який Гете-Інститут проводив у Рівненській обласній бібліотеці - активізація вивчення історії та сьогодення Німеччини, сприяння розвитку творчих здібностей обдарованої молоді шляхом створення книги, яка б вирізнялася оригінальністю дизайнерсько-художнього рішення.
23 травня 2012 р.
У НУВГП тривають захисти дипломних проектів і магістерських робіт
У ці дні у Національному університеті водного господарства та природокористування триває захист дипломних робіт. На фото, знятих Віктором Абрамовим, під час роботи державних екзаменаційних комісій, ви бачите «дипломників» різних факультетів. Тим з них, хто вже захистив свої дипломні роботи, вітаємо і бажаємо вдалого працевлаштування.
22 травня 2012 р.
Викладач української мови з Америки поспілкувався з рівненськими студентами і педагогами
Юрій Шевчук – викладач української мови в Колумбійському та Гарвардському університетах (США), автор найновішого інтерактивного підручника для американських університетів «Українська для початківців», зустрівся з рівненськими студентами та педагогами.
22 травня 2012 р.
Захист магістерських робіт екологів можна було спостерігати через інтернет
На кафедрі екології відбувся захист магістерськіх робіт студентів спеціальності “Екологія та охорона навколишнього середо- вища”. 21 магістерську роботу захищали студенти денної та заочної форм навчання.
21 травня 2012 р.
Тиждень Європи в НУВГП завершився відзначенням переможців фотовиставки
У Національному університеті водного господарства та природокористування завершився традиційний Тиждень Європи, організаторами якого є Центр міжнародних і регіональних зв'язків та кафедра іноземних мов університету. Завершився тиждень урочистим нагородженням переможців фото конкурсу “Моя Європа - 2012”.
Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас з Днем науки - святом людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості.
18 травня 2012 р.
Професор Маланчук отримав звання заслуженого діяча науки і техніки
Віктор Янукович підписав Указ Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки. У ньому, зокрема, йдеться:
«За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю постановляю: присвоїти звання: «Заслужений діяч науки і техніки України» Маланчуку Зіновію Романовичу — професору кафедри Національного університету водного господарства та природокористування, доктору технічних наук, м.Рівне».
17 травня 2012 р.
Випускники–архітектори продемонстрували
свої знання і вміння
Одними з перших в університеті захищали свої дипломні робота перед Державною екза- менаційною комісією випускники спеціальнос- тей «архітектура будівель і споруд» та «дизайн архітектурного середовища».
І першою з них своє історико-архітектурне дослідження «Архітектурний комплекс єзуїтсь- кого колегіуму в Острозі», виконане під керівництвом професора П.А.Ричкова пред- ставила Ірина Ковалець.
16 травня 2012 р.
У США вийшов підручник викладачів НУВГП
В американському видавництві "Nova Science Publishers" (м. Нью-Йорк) побачив світ підручник "Mathematical experiments planning in concrete technology" ("Математичне планування експерименту в технології бетону"), авторами якого є професори НУВГП Леонід Йосипович Дворкін та Олег Леонідович Дворкін.
Це вже друге видання цих авторів в американському видавництві. Попереднє - підручник "Construction Materials" ("Будівельні матеріали"), що вийшов з друку рік тому.
КИРІЄНКО ІГОР ІВАНОВИЧ
02.09.1928 - 17.04.2012
З сумом сповіщаємо, що 17.04.2012 після тривалої хвороби пішов з життя колишній завідувач кафедри гідротехнічних споруд, професор Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат технічних наук Ігор Іванович Кирієнко.
15 травня 2012 р.
Тиждень Європи в НУВГП
У Національному університеті водного господарства та природокористування розпочався традиційний Тиждень Європи, організаторами якого є Центр міжнародних і регіональних зв'язків та кафедра іноземних мов університету.
14 травня 2012 р.
Нарада фахівців щодо використання
осушених земель
На базі Національного університету водного господарства та природокористування під егідою Державного агентства водних ресурсів України відбулася нарада з питань підготовки осушувальних систем до роботи у 2012 році та наукового забезпечення ефективного використання осушених земель.
14 травня 2012 р.
Молодим вченим призначені премії облдержадміністрації
За досягнення у галузях фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічні розробки вісьмом молодим вченим Рівненщини призначено премії голови облдержадміністрації.
Їх отримають, зокрема, і представники НУВГП – молоді науковці Олексій Гаращенко, Євгеній Маланчук, Надія Фроленкова, Сергій Громаченко та Анна Гіроль.
11 травня 2012 р.
Зустріч з ветеранами
У світлиці гуртожитку № 1 НУВГП відбувся вечір-зустріч студентів з ветераном Великої Вітчизняної війни, полковником у відставці Миколою Стецьким.
10 травня 2012 р.
Вшанували 67-му річницю Перемоги
Напередодні Дня Перемоги у НУВГП відбувся концерт, приурочений 67 річниці перемоги над німецько-фашистськими окупантами. Вже традиційно у актовій залі університету зібралися ветерани війни, працівники та студенти.
Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни !
Від усього серця вітаємо Вас з Днем Перемоги !
67 років минуло від незабутнього травня, який приніс нам довгождану і вистраждану Перемогу, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.
Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.
Щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку, теплата мирного життя! Нехай всіх зігріває незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі.
Запрошуємо Вас на святковий концерт, присвячений 67-й річниці Великої Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні. Він відбудеться 8 травня в актовій залі головного корпусу університету.
Початок о 12 годині.
8 травня 2012 р.
Роботи студенток ФБА визнані одними з кращих
У рамках XV Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні – 2012», організованої фірмою «Carshe», у Києві відбувся П’ятий Національний конкурс курсових та дипломних проектів студентів архітектурних спеціальностей.
7 травня 2012 р.
Екологи провели опитування про ставлення
до ядерної енергетики
Минулого тижня світ відзначив сумну дату – 26 річницю чорнобильської катастрофи. У цей же день завершився перший етап інформаційного туру про небезпеки атомної енергетики, яке організувала рівненська міська громадська організація «Екоклуб», за підтримки фонду Гайнріха Бьолля.
7 травня 2012 р.
Всеукраїнська студентська олімпіада з математики
З 25 по 27 квітня 2012 року на базі Севастопольського національного технічного університету вже всьоме проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Усі сім разів наш університет брав активну участь у цьому заході із незмінним керівником команди – викладачем кафедри вищої математики В.П.Кушнір.
7 травня 2012 р.
Молоді науковці обговорили проблеми менеджменту
На кафедрі менеджменту НУВГП відбулась щорічна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки”.
4 травня 2012 р.
Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади
Студентки ФБА Марія Коваленко та Яна Орешко, спеціальність "ТБКВіМ", посіли відповідно друге і третє місця у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів".
4 травня 2012 р.
Викладачі НУВГП допомагатимуть колишнім військовослужбовцям отримати цивільну спеціальність
Викладачі Національного університету водного господарства та природокористування проводитимуть навчання на курсах перепід- готовки колишніх військовослужбовців.
3 травня 2012 р.
Команда НУВГП в складі першокурсника факультету екології і природокористування, вихованця Технічного коледжу Олега Пророка та другокурсниці ФЕП Стефанії Вакуленчик посіла третє загальне місце в командному заліку у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. Олімпіада відбулася в Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування.
До змагань кращих знавців хімії наших студентів готували завідувач кафедри хімії, професор М.В.Яцков та доцент кафедри Н.М.Буденкова.
3 травня 2012 р.
Дослідженнями науковців НУВГП
зацікавилися в Ірані
У Національному університеті водного гос- подарства та природокористування перебувала делегація з Ірану у складі Абулфазі Шафіеї, президента Центру інноваційної та техно- логічної співпраці, Хойята Моусазадех, директора Басирського підприємства дистан- ційного зондування, а також Алі Калванда, помічника аташе Посольства Республіки Іран в Україні.
3 травня 2012 р.
Захист дипломних проектів, бакалаврських робіт
у Закарпатському НКЦ
У Закарпатському навчально-консульта- ційному центрі НУВГП завершився захист дипломних робіт, проектів та бакалаврських робіт студентів, які навчаються за спеціальностями «Гідромеліорація», «Екологія, охорона навколишнього середовища», «Облік і аудит», «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання».