29 квітня 2012 р.
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ !
Професору кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування
Волковій Людмилі Андріївні –
60 років
Народилася Людмила Андріївна 29 квітня 1952 року у м. Ліски, Воронезької області.
У 1974 році закінчила Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю „Гідромеліорація”.
27 квітня 2012 р.
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади
зі спеціальності АУТП
У Національному університеті біоресурсів і природокористування України на кафедрі автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та спеціальності «Автоматизоване управління технологічними процесами».
27 квітня 2012 р.
Без меліорації радіонукліди законсервуються
під землею
На Рівненщині 12 тисяч кілометрів меліоративної системи потребують негайної реконструкції. Створені ще у 60-70-х роках, мережі могли б бути придатними 80 років, але за умови постійного догляду за ними. Проте грошей постійно не вистачало. Тож з часом частина меліоративних споруд була розкрадена, канали позамулювалися і позаростали чагарниками.
Шановні колеги !
Сердечно вітаю Вас з Міжнародним днем інтелектуальної власності !
Бажаю усім винахідникам, патентовласникам, творчим особистостям успіхів у своїх справах, творчої наснаги та прогресивних розробок, що матимуть світове значення !
У сучасному світі визначальними чинниками конкурентоспроможності країни є знання, передові технології та її інтелектуальний потенціал.
Завдяки дару творчості кожного з Вас, відчуттю нового, умінню розширити межі буденного, обійшовши стереотипи, невпинно будується українське інноваційне суспільство.
Щиро бажаю всім нам терпіння і міцного здоров’я, не втрачати внутрішньої сили для подальших творчих знахідок, нових відкриттів, плідних ідей та втілення їх у життя, реалізації найсміливіших творчих задумів для процвітання України !
З повагою, ректор Гурин В.А.
26 квітня 2012 р.
Молоді вчені обговорили проблеми водогосподарського комплексу
Міжнародна науково-практична конферен- ція молодих вчених та студентів «Інноваційні технології у водогосподарському комплексі» проводилась вдруге у нашому навчальному закладі з 24 по 25 квітня 2012 р.
26 квітня 2012 р.
Обмінялися досвідом із білоруськими колегами
У Білоруському національному технічному університеті (м. Мінськ) відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Процеси та засоби видобування й переробки корисних копалин», присвячена 80-річчю від дня народження заслуженого працівника вищої школи Білорусі, дійсного члена Академії наук Євразії, д.т.н., професора М.Кислова.
25 квітня 2012 р.
Нова перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді
Четвертокурсниця механіко-енергетичного факультету НУВГП (напрям підготовки «Гірництво») Юлія Іванчук посіла друге місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Гірництво» (спеціальність «Розробка родовищ корисних копалин»).
24 квітня 2012 р.
Результати VI Міжнароднародного конкурсу професійної майстерності студентів за напрямком “Меліорація і водне господарство”
Результати переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Гідромеліорація”
24 квітня 2012 р.
Всеукраїнський конкурс студентських
наукових робіт
Студентки факультету екології та природокористування Олександра Корчевська та Наталія Долженчук стали призерами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека», який відбувся у Донецькому національному технічному університеті.
24 квітня 2012 р.
Великоднє тепло –
у кожне дитяче серце !
Напередодні Великодня благодійницький комітет студентського парламенту факультету менеджменту НУВГП разом із заступником декана О.Г.Кірічком побували в Рівненському міському будинку дитини.
24 квітня 2012 р.
Англомовна конференція з проблем
водного господарства
24-25 квітня у Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Інноваційні технології у водогосподарському комплексі».
23 квітня 2012 р.
Студенти-містобудівельники НУВГП
знову в числі перших
Студенти спеціальності міське будівництво та господарство взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Містобудівні та житлово-комунальні аспекти сталого розвитку великих міст», що відбувалася в Донбаській національній академії будівництва та архітектури (м. Макіївка).
23 квітня 2012 р.
Всеукраїнська студентська олімпіада
Студенти НУВГП взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з графічних дисциплін, що відбулася в Національному аерокосмічному університеті "Харківський авіаційний інститут ім. М.Є.Жуковського".
23 квітня 2012 р.
Науковці університету опублікували статтю у міжнародному журналі
Стаття про деякі проблеми і перспективи використання українського торфу, авторами якої є доцент кафедри розробки корисних копалин НУВГП Володимир Гнєушев та аспірант Олександр Стадник, побачила світ у науково-технічному журналі “Peatlands international”.
Авторитетне видання виходить у Фінляндії й розповсюджується серед фахівців галузі сорокап’яти країн світу.
19 квітня 2012 р.
П’ятий Міжнародний конкурс професійної майстерності за напрямком "Меліорація і водне господарство" та Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Гідромеліорація" зібрали у стінах Національного університету водного господарства та природокористування студентів з багатьох областей України, а також Росії, Білорусі, Узбекистану та Казахстану.
18 квітня 2012 р.
VІ міжнародний конкурс професійної майстерності за напрямом «Меліорація і водне господарство», Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Гідромеліорація»
Конкурс професійної майстерності проводиться щорічно за ініціативою вищих навчальних закладів країн СНД, які займаються підготовкою фахівців за напрямом "Меліорація та водне господарство" в рамках інтеграції освітніх програм, що стосуються проблем природооблаштування та водо- користування.
17 квітня 2012 р.
Професійні змагання майбутніх меліораторів
У Національному університеті водного господарства та природокористування 17 квітня розпочалися VІ міжнародний конкурс професійної майстерності за напрямком «Меліорація і водне господарство» та Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Гідромеліорація».
17 квітня 2012 р.
Студенти ФВГ взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з цивільного захисту
На базі Національного університету цивільного захисту України, відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист». Тут змагалися студенти 17 вищих навчальних закладів.
9 квітня 2012 р.
Міс університету - 2012 – студентка ФМ Яна Дмитрова
Чотирнадцятий конкурс "Міс університету", який відбувся у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі, назвав найгарніших дівчат НУВГП.
6 квітня 2012 р.
Малі річки розчищатимуть та впорядковуватимуть
Програму «Розчищення і впорядкування малих річок та охорона підземних вод від забруднення на 2012-2015 роки» видав розпорядження підготувати міський голова Рівного Володимир Хомко.
З цією метою буде створено робочу групу, до якої увійдуть і фахівці НУВГП. Очолив її заступник міського голови Сергій Васильчук.
6 квітня 2012 р.
Завідувачу кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання, доктору технічних наук, професору
Святославу Володимировичу Кравцю – 60 РОКІВ
Святослав Володимирович Кравець народився 6 квітня 1952 року в с. Заруддя Дубенського району Рівненської області.
5 квітня 2012 р.
Студент НУВГП – чемпіон України
Першокурсник факультету менеджменту Олександр Величко став переможцем чемпіонату України зі стрільби з пістолета серед юніорів, що нещодавно відбувся у Львові.
Він виборов перші місця у двох вправах – МП-6 з результатом 1589 очок та ПП-3 результатом 1689 очок.
4 квітня 2012 р.
У НУВГП змагались кращі студенти-економісти
У Національному університеті водного господарства та природокористування завершився VI "Відкритий економічний турнір", що став уже традиційним командним змаганням молодих науковців з економічної теорії.
3 квітня 2012 р.
Переможець Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт
Четвертокурсник факультету прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем Роман П'явка (АУТП-42) отримав диплом другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму "Електротехніка та електромеханіка".
3 квітня 2012 р.
Професійне свято геодезисти Рівненщини
відзначили відкриттям пам’ятного знаку
Першого квітня 2012 року в селі Гірники Дубенського району відбулося відкриття пам’ятного знаку на честь вимірювання в Україні Геодезичної дуги Струве у 1835-1840 роках.
3 квітня 2012 р.
Поетична година про творчість
Миколи Вінграновського
Про життя та творчість видатного поета-шістдесятника Миколи Вінграновського говорили у науковій бібліотеці Національного університету водного господарства та природокористування, аби ще раз нагадати сучасній молоді про цю талановиту людину та його внесок в українську літературу.
3 квітня 2012 р.
«Кубок механіків» вибороли другокурсники
На штучному майданчику спортивного комплексу університету відбулися гарячі баталії найкращих футболістів механіко-енергетичного факультету – розіграш вже традиційного Кубка механіків з міні-футболу.
2 квітня 2012 р.
В університеті побував Левко Лук’яненко
У Рівному побував політичний та громадський діяч, Герой України, автор Акту про незалежність нашої держави Левко Лук’яненко. Відомий «шестидесятник» зустрівся з молодою елітою міста – студентами. Мав розмову політик і з ректором НУВГП Василем Гуриним та проректорами університету.
2 квітня 2012 р.
Першість універсіади з гирьового спорту:
є чим гордитися
Дев’ять факультетів НУВГП взяли участь у змаганнях першості ХІІІ Універсіади НУВГП з гирьового спорту. Кожен навчальний рік кафедра проводить цей спортивно-масовий та виховний захід, учасниками якого щороку є понад сто студентів університету.
2 квітня 2012 р.
Університет здобув гран-прі міжнародної
освітньої виставки
НУВГП нагороджено гран-прі та дипломом виставки «Освіта та кар'єра- 2012» у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників ВНЗ».
Виставка відбулася 29-31 березня у Києві, в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім.
2 квітня 2012 р.
Переможець Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт
Третьокурсник механіко-енергетичного факультету Андрій Герасимчук отримав диплом другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських науково-дослідних робіт у галузі знань «машинознавство».