30 березня 2012 р.
Студентська весна: гран-прі у факультету
водного господарства
Традиційно у Національному університеті водного господарства та природокористування на весні проходить конкурс студентської творчості «Студентська весна», де самодіяльні артисти демонструють свої вміння і таланти. Наш навчальний заклад, хоча й технічний, проте багатий на молоді та самобутні таланти, закохані в мистецтво, пісню, художнє слово, танець, музику.
29 березня 2012 р.
У НУВГП розпочалися "Дні кар’єри - 2012"
Дізнатися, які професії нині є затребуваними на ринку праці та що необхідно знати і зробити для отримання бажаного робочого місця вчора мали можливість студенти факультетів менеджменту і економіки та підприємництва Національного університету водного господарства та природо- користування. Саме з цих факультетів розпочався вже традиційний захід для вишу "Дні кар’єри - 2012".
28 березня 2012 р.
Студвесна
Детективна історія від факультету економіки і підприємництва
Факультет економіки і підприємництва на фестивалі «Студентська весна» представив справжню детективну історію.
27 березня 2012 р.
День води як введення у спеціальність
З нагоди Міжнародного дня води для першокурсників факультету водного господарства, напряму підготовки «водні ресурси», третьокурсниця ФВГ Ольга Кириша під керівництвом доцента кафедри гідромеліорацій Світлани Козішкурт підготувала і провела презентацію доповіді, присвяченої актуальним проблемам водних ресурсів у світі та Україні.
26 березня 2012 р.
День кафедри обліку і аудиту
В університетському гуртожитку № 2 відбулося святкування Дня кафедри обліку і аудиту.
26 березня 2012 р.
Кафедра економіки підприємства відзначила
своє 40-річчя
Кафедра економіки підприємства НУВГП – одна з провідних кафедр університету – входить до складу факультету економіки і підприємництва. Історія кафедри економіки підприємства відлічується від часу появи в тодішньому Українському нституті інженерів водного господарства кафедри економіки водного господарства.
23 березня 2012 р.
Круглий стіл з нагоди
Всесвітнього дня води
Всесвітній день Води проголошений Асамблеєю ООН 22 березня 1993 року. З того часу він проводиться щорічно і піднімає актуальні проблеми якості водопостачання та раціонального використання водних ресурсів.
23 березня 2012 р.
Другий Рівненський регіональний
податковий брейн-ринг
У Всесвітній день води в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся спільний захід Державної податкової інспекції м. Рівне та Ради молодих економістів - Другий Рівненський регіональний податковий брейн-ринг.
21 березня 2012 р.
Друга міжвузівська регіональна олімпіада
з інженерної та комп’ютерної графіки
Кафедра нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки НУВГП і кафедра технологічної і графічної освіти та профорієнтації РДГУ провели другу міжвузівську, регіональну олімпіаду з інженерної та комп’ютерної графіки.
21 березня 2012 р.
Українська асоціація вапняної промисловості
налагоджує співпрацю з науковцями НУВГП
Круглий стіл на тему «Перспективні напрямки застосування вапна в будівництві», організований Українською асоціацією вапняної промисловості, нещодавно відбувся у м. Дубно на Рівненщині.
20 березня 2012 р.
Майбутні екологи зустрілися з головою
Рівненського «Екоклубу»
Не секрет, що поміж студентів молодших курсів є й ті, хто зовсім не мріяв про обрану спеціальність – просто так склалися обставини. Буває, що такі студенти погано уявляють своє майбутнє, не розуміють, чим саме вони можуть займатися. В такій ситуації в пригоді може стати розмова зі старшим товаришем, тим більше, якщо він вчився на твоєму ж факультеті.
20 березня 2012 р.
У Рівному збирають історії про УПА
У Рівному стартував мистецько-історичний проект «12 історій про УПА», присвячений 70-й річниці створення Української повстанської армії.
20 березня 2012 р.
Науковці НУВГП долучилися до написання інтернаціонального підручника про водні ресурси
Науковці Національного університету водного господарства та природокористування є учасниками міжнародного освітнього проекту "Гармонія води", мета якого втілити новітні технології, український та закордонний досвід підготовки магістрів для сфери управління водними ресурсами.
20 березня 2012 р.
Круглий стіл, присвячений прогнозуванню повеней і паводків на території Рівненщини, відбувся у Національному університеті водного господарства та природокористування.
Це перший з низки університетських заходів, присвячених Міжнародному дню води, який відзначається 22 березня.
19 березня 2012 року пішов у вічність
доцент кафедри фізики
В’ячеслав Оксентійович Дубчак.
Народився В.О.Дубчак 7 лютого 1933 року в м. Кременець Тернопільської області. В 1951 р. закінчив середню школу із золотою медаллю, в 1955 р. із відзнакою фізико-математичний факультет Кременецького державного педінституту, а в 1958 р. – аспірантуру при кафедрі фізики Київського державного педінституту.
19 березня 2012 р.
Зимова школа з програмування
Вже вкотре на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулася Міжнародна зимова школа по програмуванню. Цьогоріч в ній взяло участь більше 90 кращих команд з провідних ВНЗ України, Росії, Білорусії, Грузії та Болгарії.
16 березня 2012 р.
Психологічний тренінг для майбутніх економістів
Під егідою Ради молодих економістів на базі Рівненського міського центру зайнятості відбувся психологічний тренінг «Складові успішної кар'єри» для студентів випускних курсів ВНЗ області напрямку підготовки «Економіка і підприємництво».
14 березня 2012 р.
Весна триває з Шевченком
У світлиці гуртожитку № 1 Національного університету водного господарства та природокористування відбувся традиційний літературно-мистецький вечір "Іду у серці з думою Тараса", у якому взяли участь студенти та працівники університету.
13 березня 2012 р.
Шевченківський вечір у світлиці
П’ятого березня у світлиці гуртожитку № 6 НУВГП відбувся вечір, присвячений відображенню нашого краю у творчості Тараса Григоровича Шевченка. Організаторами цього дійства були деканат факультету менеджменту, кафедра політології, соціології і права та студентський парламент ФМ.
12 березня 2012 р.
Довідник з будівельного матеріалознавства
У видавництві НУВГП вийшов з друку навчальний посібник "Довідник з будівельного матеріалознавства". Автори видання – д.т.н., професори Л.Й.Дворкін та О.Л.Дворкін та к.т.н., доцент О.М.Бордюженко.
Видання має за мету надати читачу лаконічну довідкову інформацію, яка б дозволила ознайомитися із основними поняттями та термінами будівельного матеріалознавства, а також характеристиками будівельних матеріалів і виробів різного призначення.
Любі жінки!
Щиро і сердечно вітаю Вас із весняним святом – 8 Березня!
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!
Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.
Василь ГУРИН, ректор університету
6 березня 2012 р.
НУВГП продовжує співпрацю з федерацією
«Обміни Франція - Україна»
Співпрезидент федерації «Обміни Франція - Україна» Жак Форжерон з робочим візитом побував у Національному університеті водного господарства та природокористування. Мета візиту – узгодження питань співробітництва між університетом та французькими закладами освіти.
6 березня 2012 р.
Волейбол
Чотири дні в спортивному корпусі університету вирували волейбольні пристрасті. Змагалися у ІІ турі вісім чоловічих команд вищої аматорської ліги України.
5 березня 2012 р.
У НУВГП побував
Василь Вірастюк
Український богатир Василь Вірастюк відвідав Рівне, побував у Національному університеті водного господарства та природокористування.
5 березня 2012 р.
Всеукраїнське визнання молодих енергетиків університету
Доцент кафедри теплоенергетики і машинознавства Володимир Волощук посів третє місце у Х-му всеукраїнському конкурсі «Молодь – енергетиці України - 2011» , номінація «Екологія в енергетиці».
2 березня 2012 р.
Рівненщину почне підтоплювати через два тижні
Міністерство надзвичайних ситуацій допускає підтоплення частини території Рівненської області під час весняного водопілля у другій половині березня, — про це повідомив під час брифінгу директор Департаменту цивільного захисту Василь Квашук. За його словами, зокрема води річки Стир можуть вийти на заплавні території у Зарічненському районі.
2 березня 2012 р.
Університет відзначений золотою медаллю
міжнародної виставки
Оргкомітет III Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2012» нагородив Національний університет водного господарства та природокористування золотою медаллю та дипломом у номінації «Діяльність вищого навчального закладу по підвищенню якості підготовки фахівців».
1 березня 2012 р.
Майстер-клас про методи знезалізнення та знезаражування води
Майстер-клас на тему «Знезалізнення та знезаражування води» студентам, аспірантам та викладачам НУВГП провів доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри водопостачання та бурової справи Валерій Орлов.