27 лютого 2012 р.
Дисципліна «Основи економічної теорії» допоможе зробити обґрунтований вибір
27 лютого 2012 р.
Виставка книг на кафедрі гідроенергетики та гідравлічних машин
Викладачі кафедри, книголюби і книгомани, представили на кафедральну виставку чимало цікавих примірників видань. Серед них і рідкісні книги, такі як твори російського класика, лауреата Нобелівської премії Івана Буніна 1903 року видання, Біблія, видана в 1908 році, Курс фізики 1933 року, книги, читання яких «не віталося» у Радянському Союзі, але викликало чималий інтерес тощо.
27 лютого 2012 р.
Програма енергозбереження
в університеті діє
Постійне підвищення цін на енергоносії, яке спостерігається останнім часом, все більше загострює проблему їх ефективного споживання.
23 лютого 2012 р.
Знання іноземних мов як один із стимулів
кар’єрного росту
Євроінтеграційні процеси в Україні передбачають створення єдиної єврозони вищої освіти задля забезпечення конкурентоспроможності українських фахівців у світі. Це вимагає від українського студента певного рівня володіння іноземною мовою, яка повинна стати важливим елементом його професійної підготовки.
23 лютого 2012 р.
Підсумки олімпіади з графічних дисциплін
Університетський етап об’єднаної за двома напрямами графічної олімпіади відбувся на кафедрі нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки.
23 лютого 2012 р.
Фахівці обговорили шляхи забезпечення екологічної безпеки
У Луганську відбулася ІІ міжнародна конференція «Шляхи забезпечення екологічної безпеки території».
23 лютого 2012 р.
50 років пліч-о-пліч з наукою
У нинішньому році виповнюється 50 років від початку наукової діяльності заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії будівництва, доктора технічних наук, професора, почесного професора НУВГП, зав. кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства Леоніда Йосиповича Дворкіна.
З настанням такої важливої віхи на професійному шляху, закономірно виникає бажання підвести певні підсумки.
23 лютого 2012 р.
Форум науковців-економістів
У Національному університеті водного господарства та природокористування розпочалася міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і механізми використання ресурсного потенціалу суб'єктами господарювання».
22 лютого 2012 р.
Ректор університету взяв участь у міжнародній освітній конференції
На запрошення заступника прем'єр-міністра Узбекистану ректор НУВГП Василь Гурин взяв участь у роботі міжнародної конференції «Підготовка освіченого й інтелектуально розвинутого покоління як найважливіша умова сталого розвитку країни».
21 лютого 2012 р.
День факультету економіки і підприємництва
Святкування Дня факультету економіки і підприємництва розпочалося вітаннями декана факультету Леоніда Мельника, проректора університету Григорія Сапсая, представниці обласного управління освіти Маї Андрєєвої,
21 лютого 2012 р.
Міжнародний День рідної мови
21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки (ауд. 236/2) запрошує до перегляду книжкової виставки, присвяченої цьому дню.
21 лютого 2012 р.
Університет відзначений золотою медаллю міжнародної виставки
Оргкомітет ХV Ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2012» нагородив Національний університет водного господарства та природокористування золотою медаллю та дипломом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України.
21 лютого 2012 р.
Обласні змагання з гирьового спорту
На базі спортивного комплексу НУВГП відбулися змагання чемпіонату Рівненської області з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юнаків.
21 лютого 2012 р.
Механіки знову кращі
Десять днів, з 30 січня до 9 лютого, прихильники баскетболу нашого вишу жили улюбленим видом спорту. Адже у ці дні в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулися поєдинки факультетських збірних з баскетболу у залік 13 Універсіади НУВГП.
20 лютого 2012 р.
Майбутні архітектори взяли участь у національному конкурсі рисунку
Студенти спеціальності «архітектура» НУВГП третьокурсник Михайло Наумець і четвертокурсники Ольга Марчук та Олександр Ковтонюк взяли участь у Дванадцятому національному конкурсі рисунку. Конкурс відбувся у рамках ХV Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2012».
20 лютого 2012 р.
Змагання студентської ліги наші волейболісти
почали з перемоги
Сенсаційною перемогою команди нашого університету з рахунком 3:2 над командою Чернігівського педуніверситету розпочався ІІ тур Вищої студентської ліги з волейболу серед чоловічих команд України, який відбувся з 15 по 17 лютого у спортивному корпусі НУВГП.
20 лютого 2012 р.
Віденський бал на ФЕіП
15 лютого 2012 року в кафе «Сучасник» вперше в історії факультету, можливо, і університету, відбувся справжній Віденський бал.
17 лютого 2012 р.
Результати звітної конференції
профспілки студентів НУВГП
8 лютого відбулася конференція профспілкової організації студентів НУВГП. На порядок денний якої було винесено такі питання:
Звіт профспілкового комітету за 2011 рік.
Про укладання колективного договору на 2012 рік.
16 лютого 2012 р.
Семінар профспілкового активу у Верховині
З 31 січні по 3 лютого активісти профкому студентів НУВГП взяли участь у Всеукраїнському навчальному семінарі студентського активу профспілок на базі ЛОК «Верховина» (смт. Верховина, Івано-Франківська область) на тему «Компоненти комунікації профспілкової організації».
15 лютого 2012 р.
Студенти побудували стіну кохання
14 лютого з 11:30 до 13:30 в навчальному корпусі № 6 проводилася акція «Стіна кохання», в рамках якої кожен бажаючий міг написати своє зізнання в коханні своїй другій половинці.
15 лютого 2012 р.
Акція «Знайди своє сердечко»
До Дня св. Валентина профком студентів НУВГП провів акцію «Знайди своє сердечко». Правила дуже прості: напередодні свята трьомстам студентам в корпусах роздавалися сердечка з номерками, дівчатам – червоні, хлопцям – сині.
15 лютого 2012 р.
Результати університетської олімпіади з вищої математики
30 січня 2012 року на кафедрі вищої математики відбувся заключний тур олімпіади з вищої математики.
14 лютого 2012 р.
Російські студенти навчатимуться за посібником рівненських професорів
У російському видавництві "Инфра-Инженерия" вийшла з друку чергова праця професорів кафедри будівельних виробів і матеріалознавства НУВГП Леоніда та Олега Дворкіних. Це навчально-практичний посібник "Спеціальні бетони"
(російською мовою).
14 лютого 2012 р.
Перемоги наших баскетболістів
У минулий вік-енд баскетбольні команди, які представляють наш виш, зіграли чергові поєдинки у чемпіонатах України.
10 лютого 2012 р.
Вінок думок
«Мандруючи життям, дійшов до роздоріжжя»
У рівненському видавництві «Волинські обереги» вийшла друком поетична збірка доцента кафедри розробки родовищ корисних копалин НУВГП, кандидата технічних наук Володимира Гнєушева.
Це друга збірка віршів автора, до якої увійшли твори, написані переважно протягом останніх десяти років. Різнопланові поезії віддзеркалюють його ставлення до життя у багатьох аспектах.
10 лютого 2012 р.
Агрохіміки і ґрунтознавці захистили магістерські роботи
На факультеті екології та природо- користування відбувся захист магістерських робіт зі спеціальності "Агрохімія і грунтознавство".
9 лютого 2012 р.
Університетська олімпіада з економічної теорії
Переможцями олімпіади визнані Олександр Самохович (4 курс, економіка підприємства); Наталія Сидорчук (3 курс, облік і аудит); Тетяна Рудик (2 курс, облік і аудит); Катерина Торгонська (4 курс, облік і аудит).
Всього ж в університетському етапі Всеукраїнської олімпіади з економічної теорії взяли участь 60 студентів усіх спеціальностей факультету економіки і підприємництва та факультету менеджменту, - повідомила завідувач кафедри економічної теорії Г.Е.Гронтковська.
9 лютого 2012 р.
Студентка НУВГП Ольга Земляк – медалістка міжнародного турніру
П'ятикурсниця факультету економіки і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування, майстер спорту міжнародного класу Ольга Земляк посіла перше місце на Міжнародному турнірі з легкої атлетики, який нещодавно відбувся у Люксембурзі.
5 лютого 2012 р.
День відкритих дверей
Незважаючи на сувору погоду, на День відкритих дверей у НУВГП прийшло багато абітурієнтів та їхніх батьків, щоб отримати детальну інформацію про умови вступу і навчання на різних факультетах, відвідування підготовчих курсів при університеті.
3 лютого 2012 р.
Лист ректору Національного університету "Острозька академія" Пасічнику І.Д.
3 лютого 2012 р.
Університети Польщі і Німеччини запрошують
до співпраці
Завідувач лабораторії із виконання міжнародних навчально-наукових проектів Центру міжнародних та регіональних зв’язків Сергій Боблях у рамках навчально-ознайомчої поїздки, яку організувала громадська організація «Інститут досліджень соціального капіталу» (м.Львів), відвідав університети Польщі та Німеччини й отримав інформацію щодо навчання у зарубіжних навчальних закладах.
3 лютого 2012 р.
Рекреація на схилах "Рівненських Карпат"
Під час вивчення дисципліни "Рекреація та курортологія" на кафедрі водогосподарської екології, гідрології та природокористування розглядають також питання зимових видів рекреації.
2 лютого 2012 р.
Меморіальну дошку професору кафедри гідравліки відкрили у корпусі № 5 НУВГП
У вестибюлі корпусу № 5, де знаходиться кафедра гідравліки, відкрили меморіальну дошку професору Олексію Костіну, який пропрацював у нашому навчальному закладі понад 40 років, був завідувачем кафедри. 1 лютого Олексію Івановичу виповнилося б 100 років. До свого столітнього ювілею він, на жаль, не дожив якихось п'ять років.
2 лютого 2012 р.
Олімпіада з алгоритмічного програмування визначила найкращих
На факультеті прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем НУВГП відбулася університетська олімпіада з алгоритмічного програмування.
1 лютого 2012 р.
Олексій Іванович Костін
До 100-річчя від дня народження
Олексій Іванович Костін народився 1 лютого 1912 року в м.Новочеркаську Ростовської області. Дитинство його пройшло в період Першої світової війни. Дуже рано залишився сиротою. Виховувався в сиротинці, а потім у сім'ї старшого брата, який працював на гідрометричній станції. Трудовий шлях розпочав в 1930 році. Працював робітником, а згодом техніком на гідротехнічних вишукуваннях в районі Верхнього Дону.
1 лютого 2012 р.
Науковці НУВГП взяли участь у нараді партнерів
міжнародного освітнього проекту
Ректор Національного університету водного господарства та природокористування Василь Гурин та доцент кафедри водовідведення, теплогазопостачання та вентиляції Андрій Гіроль взяли участь у нараді партнерів проекту «Гармонія води», який відбувся в Норвезькому університеті природничих наук (м.Осло).
1 лютого 2012 р.
У світлиці гуртожитку № 1 НУВГП відбувся вечір,
присвячений пам'яті героїв бою під Крутами
Героїзм бійців Крутів - це зразки, які формують майбутнє, на який рівняються цілі покоління, - вважають сучасні студенти, що взяли участь у вечорі. - Щирий порив юності молодих людей, які стали за свою країну (при тому, що деяким з них не було й 16 років) не може не викликати поваги.