30 січня 2012 р.
Майбутні архітектори і дизайнери захистили бакалаврські роботи
На кафедрі архітектури відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів за спеціальностями «Архітектура будівель і споруд» та «Дизайн архітектурного середовища».
24 січня 2012 р.
Майбутніх екологів водного господарства ознайомили з основами басейнового управління
23 січня відбулася відкрита лекція на тему «Основи басейнового управління водними ресурсами», з якою перед майбутніми екологами водного господарства виступив доцент кафедри Ігор Гопчак
23 січня 2012 р.
Зимовий інститут менеджменту стартував у НУВГП
У Національному університеті водного господарства та природокористування розпочався Зимовий інститут Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти - 2012 «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти: досвід та проблеми розвитку». Заняття триватимуть протягом п'яти днів і завершаться отриманням свідоцтва про підвищення кваліфікації.
23 січня 2012 р.
Студенти і викладачі університету взяли участь у відзначенні у Рівному Дня Соборності
Разом з іншими представниками громадськості міста вони поклали квіти до пам’ятника «Загиблим за Україну», погруддя Симона Петлюри, могили генерал-хорунжого військ УНР Василя Тютюнника на кладовищі «Дубенське».
20 січня 2012 р.
Розвиткові екотуризму в області
сприяють науковці НУВГП
У рамках грантового проекту «Створення човнової станції, велосипедних доріжок та кінних маршрутів для популяризації зеленого та етнотуризму», що реалізується Рівненським обласним осередком всеукраїнської екологічної Ліги під патронатом і за фінансової підтримки GEF (Глобального екологічного фонду) та ООН, нещодавно відбулися актуальні семінари.
19 січня 2012 р.
У довіднику «Митці Рівненщини» опубліковані статті про викладачів НУВГП
Побачив світ енциклопедичний довідник «Митці Рівненщини», укладений істориком, біографом Столярчуком Богданом Йосиповичом.
19 січня 2012 р.
Географічні знання потребують популяризації
Звітно-виборні збори Рівненського відділення Українського географічного товариства відбулися на кафедрі географії і туризму природничо-географічного факультету МЕГУ.
12 січня 2012 р.
Форум науковців з нагоди ювілею кафедри
23-24 лютого 2012 року у Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і механізми використання ресурсного потенціалу суб’єктами господарювання» присвячена 40-річчю кафедри економіки підприємства.
12 січня 2012 р.
НУВГП незабаром може готувати магістрів
зі сталого розвитку
Відомо, що модернізація освіти для сталого розвитку повинна передбачати вирішення трьох проблем.
Суть першої полягає у впровадженні в навчальний процес, при підготовці магістрів різних спеціальностей, навчальної дисципліни «Стратегія сталого розвитку»,
10 січня 2012 р.
Випускник НУВГП представляв українську громадськість на екологічному саміті
Випускник факультету екології і природокористування НУВГП, голова ради рівненської громадської організації «Екоклуб» Андрій Мартинюк побував на всесвітньому екологічному саміті. Форум нещодавно відбувся у м.Дурбані, Південно-Африканська Республіка.
5 січня 2012 р.
Електронний журнал допомагає контролювати навчальний процес
Для поліпшення управління навчальним процесом у НУВГП впроваджено автоматизовану систему управління навчальним процесом, впроваджено нові модулі автоматизованої системи, зокрема «Розклад», «Сесія», «Контроль» та інші.
4 січня 2012 р.
Інтернет – усім і усюди
З метою створення єдиного інформаційного простору на території студмістечка НУВГП за молодіжним Інтернет-проектом створено студентську мережу з використанням сучасних високошвидкісних технологій в усіх гуртожитках університету.
4 січня 2012 р.
Найкращі студенти НУВГП отримують іменні стипендії
Найкращим студентам НУВГП, які відзначилися особливими успіхами в навчанні і громадській роботі, призначено 33 іменні стипендії.
3 січня 2012 р.
Наукове поповнення в НУВГП
У 2011 році троє науковців Національного університету водного господарства та природокористування захистили докторські дисертації та отримали дипломи доктора наук.
3 січня 2012 р.
Гуртожиток № 4 - найкращий
Напередодні Нового року на Рівненщині завершився традиційний огляд-конкурс на найкраще облаштування гуртожитків. Переможців обирали серед 24 закладів.