На щастя, на здоров'я,
на рік Новий !
Дорогі студенти і працівники університету !
У ці дні, коли ми перегортаємо останні сторінки у Книзі року, зазвичай згадуємо головні події, що відбулися у нашому житті, житті колективу. Яким був для нас рік 2011?
Всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів
сердечно вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим !
Бажаємо творчих успіхів та підкорення найвищих висот науки.
Нехай Новий 2012 рік буде щедрим на нові досягнення, а Ваші серця
наповняться оптимізмом, наснагою та невичерпною енергією !
Щастя, здоров'я, миру та злагоди Вам та Вашим рідним і близьким.
Науково-дослідний сектор
28 грудня 2011 р.
Науковці НУВГП працюють над програмою підвищення безпеки дорожнього руху
У 2009 році рішенням Рівненської міської ради була затверджена "Програма підвищення безпеки дорожнього руху в місті Рівне". Вона передбачає здійснення комплексу організаційних заходів та проектів, які дозволяють знизити аварійність на дорогах міста та вбережуть людей від можливих травм у дорожньо-транспортних пригодах.
22 грудня 2011 р.
Зустрічаймо Різдво
Третій пісенний фестиваль «Зустрічаймо Різдво» відбувся в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування.
22 грудня 2011 р.
Спартакіада «Здоров’я» підвела підсумки змагань
з трьох видів спорту
У рамках 36-ї спартакіади серед викладачів та співробітників підбито підсумки змагань з трьох видів спорту: волейболу, шахів та настільного тенісу.
22 грудня 2011 р.
Відкриваємо для себе Аляску
Всупереч загальноприйнятій думці про те, що Аляска - край доволі суворий і холодний, зустрічає вона щороку студентів різних країн доволі приязно. У цьому році, будучи учасником програми Work&Travel; USA-2011, я мала змогу в цьому переконатися.
22 грудня 2011 р.
Студенти-теплоенергетики відкрили лижний сезон
в Карпатах
Репортаж з місця події
Минулими вихідними другокурсники спеціальності «Теплоенергетика» за сприяння студентського профкому побували в Карпатах. Тож, користуючись нагодою, хочу розповісти про нашу подорож, що може надихне й інших студентів.
21 грудня 2011 р.
Інтерв'ю з науковцями НУВГП щодо зміни клімату
Щоденна всеукраїнська газета «День» від 14 грудня 2011 року опублікувала інтерв'ю Людмили Ступчук з доктором технічних наук, професором, завідувачем кафедри водогосподарської екології Анатолієм Яциком «Подвійні ризики: нестача і зараження», в якому йдеться про те, що зміна клімату найбільше вплине на екосистеми саме через воду.   www.day.kiev.ua/220636
У цій же газеті від 14 квітня 2011 року опубліковано інтерв'ю Людмили Ступчук з доктором географічних наук, професором Маркіяном Будзом «Потепліло... чи похолодало?», в якому йдеться про виклики, які постають перед наукою в зв'язку зі зміною клімату.   www.day.kiev.ua/208446
20 грудня 2011 р.
Студенти факультету менеджменту вручили подарунки дітям Ясининицького дитячого будинку
За доброю традицією студпарламент факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування організував благодійну акцію «Здоровий сон — здорова дитина». Мета хорошої справи - покращення побутових умов 60 вихованців Ясининицького дитячого будинку.
20 грудня 2011 р.
Університет запрошує абітурієнтів
У НУВГП відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів-2012 та їхніх батьків.
Перед ними виступили ректор університету Василь Гурин, відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Макаренко, директор центру довузівської підготовки Микола Бялик, декани факультетів.
14 грудня 2011 р.
Газета „Все про бухгалтерський облік”
в гостях у студентів-обліковців
Студентське життя в університеті – це не тільки відвідування пар, здача іспитів та заліків, але й цікаві та корисні зустрічі.
Саме така зустріч відбулася нещодавно на кафедрі обліку і аудиту. Студенти 2-го та 3-го курсів напряму „Облік і аудит” зустрілися з регіональним представником газети „Все про бухгалтерський облік” Оленою Шаманською.
12 грудня 2011 р.
Студенти стажувалися у керманичів міста
В акції «День з керманичами міста» взяли участь і студенти НУВГП. Їм була надана унікальна можливість на один день долучитися до роботи керманичів міста і на власні очі побачити, яка нелегка і клопітлива праця державного службовця.
8 грудня 2011 р.
Студентів запрошує «Продекологія»
А чи хочете ви працювати в організації міжнародного рівня? Отримувати достойну заробітну плату та стати кваліфікованим спеціалістом? У Рівному є така можливість - це фірма “Продекологія”.
8 грудня 2011 р.
День кафедри з нагоди річниці проведення референдуму
День кафедри політології, соціології і права для студентів факультету менеджменту відбувся у світлиці гуртожитку № 6. Подія була приурочена до 20-ї річниці проведення референдуму про незалежність України. На зустрічі зі студентами виступили викладачі кафедри, які висловили свої думки щодо становлення української держави.
6 грудня 2011 р.
Студенти обговорили проблеми працевлаштування
У Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулась VI міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи працевлаштування випускників вищих навчальних закладів». У конференції взяла участь другокурсниця факультету менеджменту Зоя Процюк, керівник Агенції з планування кар’єри.
6 грудня 2011 р.
Студент НУВГП Олег Жох – чемпіон світу з армреслінгу
У палаці спорту м.Астани (Казахстан) завершився 33-й чемпіонат світу з армспорту серед дорослих, юніорів, ветеранів та спортсменів з обмеженими можливостями. За місця на п'єдесталі пошани змагалися понад тисячу спортсменів з 48 країн.
2 грудня 2011 р.
Наука заради безпеки
НАТО вважає необхідним встановити на території України та Білорусі близько 70 автоматичних гідрометеорологічних станцій моніторингу для запобігання повеням у басейні Прип'яті.
2 грудня 2011 р.
П’ятдесят років – у нашому навчальному закладі
На кафедрі водогосподарського, промислового та цивільного будівництва відзначили п’ятдесятирічний стаж роботи у нашому навчальному закладі доцента Івана Опанасовича Соляного.
1 грудня 2011 р.
Доцент кафедри теплоенергетики та машинознавства НУВГП набував досвіду у Політехніці Каталонії
У рамках виконання проекту програми Темпус IV «Запровадження навчання третього циклу – докторської програми з відновлювальної енергетики та екотехнологій» (проект CREDO) доцент кафедри Володимир Волощук побував у Політехнічному університеті Каталонії (Іспанія).
1 грудня 2011 р.
Студент факультету прикладної математики НУВГП – абсолютний переможець конкурсу «Samsung Electronics Україна
Для поширення популярності нової платформи «bada» для мобільних пристроїв компанія «Samsung Electronics Україна» організувала конкурс «Samsung bada Developers Challenge 2011».
Переможцем конкурсу став студент ІІ курсу НУВГП спеціальності «Прикладна математика» Андрій Онищук.
1 грудня 2011 р.
Студентка НУВГП виборола командне перше місце
у міжнародній олімпіаді з безпеки життєдіяльності
Студентка факультету водного господарства НУВГП Людмила Одуд у складі студентської збірної України перемогла у міжнародній олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Готував студентку до олімпіади доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності НУВГП Микола Бернацький.