30 листопада 2011 р.
Студентам присуджені іменні та
академічні стипендії
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за особливі досягнення в навчанні, успіхи в науковій роботі студентам НУВГП призначені іменні та академічні стипендії:
Президента України – Валентині Бурій, третьокурсниці факультету менеджменту, Юліі Цинко, четвертокурсниці факультету землеустрою та геоінформатики,
Стипендію Верховної Ради України - Іллючку Олександру, четвертокурснику механіко-енергетичного факультету, Віті Ковердюк, п'ятикурсниці факультету економіки і підприємництва,
Стипендію ім. М.С.Грушевського - Ксенії Денисюк, третьокурсниці факультету водного господарства.
(Накази ректора НУВГП № 630-632 від 28 листопада 2011 р.)
29 листопада 2011 р.
Вчені НУВГП вивчали в Польщі використання альтернативного палива
З метою вивчення питання можливості утилізації міських побутових відходів і використання палива на їх основі в технології виготовлення будівельних матеріалів виконавчий комітет Рівненської міської ради звернувся до спеціалістів нашого університету.
29 листопада 2011 р.
Молодим вченим НУВГП призначені стипендії
Кабінету Міністрів
Двоє молодих науковців НУВГП вибороли стипендію Кабінету Міністрів для молодих вчених.
25 листопада 2011 р.
Уроки бізнесу
22-23 листопада 2011 р. у НУВГП відбулася зустріч-презентація Школи бізнесу “Torra Group”, організована лабораторією регіональних зв'язків, маркетингу та працевлаштування.
25 листопада 2011 р.
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ !
Миколі Миколайовичу Хлапуку –
доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри гідротехнічних споруд виповнюється 60 років
Микола Миколайович Хлапук народився 25 листопада 1951 року в смт Торчин Луцького району Волинської області в сім’ї вчителів.
23 листопада 2011 р.
Відомі вчені університету
Наукова бібліотека НУВГП підготувала до друку книгу з серії «Відомі вчені університету» - біобібліографічний покажчик «Огієвський Анатолій Володимирович».
Професор А.В.Огієвський - талановитий дослідник у галузі гідрології, один із засновників гідрологічної школи в Україні, автор низки видатних праць у цій галузі.
23 листопада 2011 р.
Кубок «боТАН» виграли
ботани НУВГП
Команда «Гудвіл» НУВГП виборола Перший Кубок депутата Рівненської міськради Олександра Курсика з брейн-рингу серед студентів Рівного «боТАН-2011»: (бо Талановиті, Активні, Наполегливі).
За словами ініціатора змагань, депутата Олександра Курсика, організувавши такого роду захід, він намагається «витягнути» спудеїв з барів та кафе, згуртувати їх разом заради бажання перемогти та змінити пасивність студентів на громадську активність.
22 листопада 2011 р.
Форум студентів області
На базі Національного університету «Острозька академія» відбувся V Обласний форум органів студентського самоврядування, в якому взяли участь і наші студенти.
21 листопада 2011 р.
Переможці конкурсу
дипломних робіт
Випускники НУВГП спеціальності «облік і аудит» освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» Катерина Годун і освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» Ольга Семенюк стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності, який відбувся на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.
21 листопада 2011 р.
Стипендію Президента України призначено
аспіранту НУВГП
Стипендію Президента України призначено аспіранту кафедри гідромеліорацій Сергію Громаченку. Під керівництвом завідувача кафедри професора А.М.Рокочинського він займається науковою роботою, пов'язаною з екологічно безпечною утилізацією побутових та промислових відходів на звалищах і полігонах на прикладі рівненського регіону.
21 листопада 2011 р.
НУВГП нагороджено Гран-прі
міжнародної освітньої виставки
Оргкомітет міжнародної виставки «Освіта і кар'єра», що відбулася 17-19 листопада в Українському домі, нагородив Національний університет водного господарства та природокористування Гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».
18 листопада 2011 р.
НУВГП підписав угоду
про співпрацю з федерацією «Обміни Франція-Україна»
У Національному університеті водного господарства та природокористування побував з робочим візитом співпрезидент федерації «Обміни Франція - Україна» Жак Форжерон.
Шановні студенти !
17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це їх міжнародне професійне свято. Свято, яке зближує та об'єднує молодих людей, бо це день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
17 листопада 2011 р.
Квест з нагоди Міжнародного дня студента
17 листопада у Рівному розпочнеться щорічна гра «Квест» для студентів.
«Квест» стартує о 15.00 год. біля Рівненської обласної державної бібліотеки, вул. Короленка, 6 (поблизу ТЦ «Злата Плаза»). Територія проведення гри охопить декілька районів міста. Всі завдання будуть видаватися через мобільний телефон за допомогою технологій wap або gprs. Гра проходитиме на технічній платформі мережі активних міських ігор Encounter.
Фініш команд та підведення підсумків о 18.00.год. у ТРЦ «Екватор» (вул. Макарова, 23), який є співорганізатором акції.
16 листопада 2011 р.
Третій міжнародний симпозіум
«Проблемы современного бетона и железобетона»
З 9 по 11 листопада 2011 р. в Мінську (Республіка Білорусь) проходив Третій міжнародний симпозіум «Проблемы современного бетона и железобетона», організований Міністерством архітектури і будівництва Республіки Білорусь та Республіканським унітарним підприємством «ИНСТИТУТ БЕЛНИИС».
15 листопада 2011 р.
Щоб зробити якіснішою освіту з
управління водними ресурсами
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) став одним з учасників (разом з НУ «КПІ», Дніпропетровським хіміко-технологічним університетом та Черкаським державним технологічним університетом) міжнародного проекту Гармонія води.
15 листопада 2011 р.
Студенти – дітям !
11 листопада Фундація імені князів-благодійників Острозьких, спільно зі студентами факультету менеджменту НУВГП, провела вуличну акцію зі збору благодійних пожертв на різдвяні подарунки для дітей-сиріт.
14 листопада 2011 р.
Захисти дисертацій
Спеціалізована вчена рада Д 47.104.01 повідомляє про успішні прилюдні захисти кандидатських дисертацій, що відбулися 3 та 4 листопада 2011 року:
14 листопада 2011 р.
Рівненський регіональний брейн-ринг
з питань ринкової економіки
Рада молодих економістів, координацію діяльності якої здійснює постійна комісія з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненської обласної ради 10 листопада 2011 р. провела на базі РФ ПВНЗ «Європейський університет» Рівненський регіональний брейн-ринг з питань ринкової економіки.
14 листопада 2011 р.
Фестиваль естрадної пісні
В актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».
11 листопада 2011 р.
Міжнародна конференція
з проблем освіти
У Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася X Міжнародна науково-методична конференція "Європейський простір вищої освіти як основа розвитку суспільства знань".
11 листопада 2011 р.
НУВГП підписав договір про співпрацю з
Пекінським центром міжнародного культурного обміну
У Національному університету водного господарства та природокористування побувала делегація з Китаю у складі президента Пекінського центру міжнародного культурного обміну Схід-Кейвен Кевіна Ліу та представника Китайського Інституту ресурсів і розвитку Ху Лянчжуня.
10 листопада 2011 р.
Міжнародний водний форум "Aqua Ukraine 2011"
Під патронатом Кабінету Міністрів України в Києві проходить Міжнародний водний форум "Aqua Ukraine 2011". Організаторами заходу є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, Messe Berlin GmbH, ТОВ "Міжнародний виставковий центр" при підтримці Асоціації "Питна вода України" та Асоціації "Укрводоканалекологія".
10 листопада 2011 р.
День кафедри українознавства, педагогіки і психології
9 листопада 2011 року у світлиці гуртожитку № 1 відбувся тематичний День кафедри українознавства, педагогіки і психології «Українська національна символіка».
9 листопада 2011 р.
Виставка про українську мову
На відзнаку свята в інформаційно-бібліографічному відділі наукової бібліотеки НУВГП (ауд. 236/2) розгорнуто книжкову виставку "День української писемності та мови".
9 листопада 2011 р.
Свято української писемності
і мови
Сьогодні, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. За православним календарем це день вшанування пам'яті преподобного Нестора-літописця.
8 листопада 2011 р.
Дніпровські схили очима рівненських студентів
Нещодавно у м.Дніпропетровську відбувся щорічний огляд-конкурс дипломних робіт архітектурних шкіл України, в рамках якого вже вкотре проводилась студентська
«Артека-6».
7 листопада 2011 р.
Ювілейний «Шалантух» вдвадцяте зібрав друзів і шанувальників
У Рівному відбувся двадцятий фестиваль студентських театрів мініатюр «Шалантух», співорганізаторами якого постійно є Націона- льний університет водного господарства та природокористування.
7 листопада 2011 р.
Семінар про перспективи використання енергетичної верби на Рівненщині
У читальній залі наукової бібліотеки НУВГП відбувся семінар «Перспективи вирощування біомаси на Рівненщині», який був організований ГО «Рівненський центр маркетингових досліджень» за сприяння Факультету екології та природокористу- вання НУВГП і Програми малих грантів ГЕФ Програми розвитку ООН в Україні.
3 листопада 2011 р.
Всеукраїнське зібрання науковців будіндустрії
Національний університет водного госпо- дарства та природокористування виступив співорганізатором проведення 27-28 жовтня 2011 року Всеукраїнської науково-технічної конференції «Створення, експлуатація і ремонт машин та обладнання для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій».
2 листопада 2011 р.
Менеджери за чисте довкілля
У Національному університеті водного гос- подарства та природокористування відбувся науково-практичний семінар «Деревні пеллети – екологічно чисте паливо» організований факультетом менеджменту НУВГП за участі громадської організації «За чисте довкілля», Екоклубу м.Рівного та громадської організації «Маркетингові дослідження Рівненського державного гуманітарного університету».
2 листопада 2011 р.
Баскетбольні перемоги
Вдало стартували у чемпіонатах України з баскетболу команди, які представляють Національний університет водного господарства і природокористування – чоловіча «Водник-НУВГП» і жіноча «Сузіря-НУВГП-ОСДЮШОР».