28 жовтня 2011 р.
Студентський референдум
24 жовтня 2011 року в НУВГП у рамках Всеукраїнського студентського референдуму проведено опитування і наших студентів.
26 жовтня 2011 р.
ХХ Міжнародний фестиваль СТЕМів «Шалантух»
З 31 жовтня до 3 листопада в Рівному відбудеться ювілейний Міжнародний фестиваль СТЕМів «Шалантух», який вже став традиційним для нашого міста.
У «Шалантусі-2011» візьмуть участь команди з України, Росії, Білорусі та Придністров'я: «Квартал 311» (Брянськ), «Збірна А.Д.А.» (Воронеж), «Хабітус» (Гродно), «Епатаж» (Тирасполь), «Стоп-кадр» (Чернігів), «Адреналін» (Львів), «НеГенії» (Дніпропетровськ), «Збірна ДПІ» (Донецьк), «Без коментарів» (Київ), «Юмодес» (Хмельницький), «Шатун» (Рівне).
Гості фестивалю: «Дивні люди» (Київ), студія «МАГАРИЧ» (Львів).
Виступи проходитимуть в МПК «Текстильник».
26 жовтня 2011 р.
Перемоги студентів НУВГП на архітектурному вернісажі у Дніпропетровську
Щорічно Міністерство освіти та науки України спільно із Національною спілкою архітекторів України, Українською Академією архітектури проводять огляди-конкурси дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей вищих навчальних закладів України.
26 жовтня 2011 р.
Півфінал міжнародної олімпіади з програмування
На базі Вінницького національного технічного університету відбувся півфінал світу 36-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ/ІСРС, в якому взяла участь і команда НУВГП.
25 жовтня 2011 р.
Студентські дебати про виклики безпеці
У читальній залі НУВГП відбулися дебати серед студентської молоді ВЗН Рівного на тему: "Світ зіткнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?".
24 жовтня 2011 р.
Профспілкові лідери навчалися у
Всеукраїнській школі
На базі СОТ «Буревісник» Херсонського державного університету в смт. Лазурне відбувся І етап ІІ Всеукраїнської школи молодіжного профспілкового лідера. Серед них і представники НУВГП.
24 жовтня 2011 р.
Золота медаль за інноваційну діяльність
Дипломом та золотою медаллю у номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» оргкомітет Третьої виставки–презентаціі «Інноватика в сучасній освіті» нагородив Національний університет водного господарства та природокористування.
21 жовтня 2011 р.
Як відродити торфовиробництво на Рівненщині -
думка експерта
Збільшення вартості газу змушує чиновників задуматись про альтернативні види палива. Зокрема на рівні області планують відроджувати видобуток торфу. Про стан торфовидобувної галузі, дослідження родовищ та проблеми галузі ми запитали у експерта з 40-річним досвідом в галузі торфової справи.
21 жовтня 2011 р.
Свято молодості і спорту
фоторепортаж
У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та приро- докористування відбулося спортивне свято.
20 жовтня 2011 р.
Фулбрайтівський стипендіат
Викладач кафедри розробки родовищ корисних копалин Національного університету водного господарства та природокористування Сергій Боблях повернувся зі стажування в університеті штату Пенсільванія (США).
19 жовтня 2011 р.
Кубок світу з армспорту знову в руках студента НУВГП
Третьокурсник факультету менеджменту Олег Жох посів перше місце на змаганнях Кубку світу з армрестлінгу, які відбулися у Варшаві. Перемігши у фінальному виступу володаря Кубку світу 2010 року, він став володарем Кубку світу 2011 року у ваговій категорії до 70 кілограм.
19 жовтня 2011 р.
Кубок України з армрестлінгу: п'ять перших,
одне друге місце у студентів НУВГП
П'ять перемог привезли студенти НУВГП зі змагань Кубку України з армрестлінгу.
12 жовтня 2011 р.
День факультету гідротехнічного будівництва та гідроенергетики
В університетському гуртожитку № 5, де живуть майбутні гідротехніки та гідроенергетики, відбувся День факультету гідротехнічного будівництва та гідроенергетики.
12 жовтня 2011 р.
Координаційний форум науковців
5-7 жовтня в Білорусько-Російському університеті білоруського міста Могильова проходила міжнародна науково-технічна конференція «ІНТЕРБУДМЕХ- 2011».
11 жовтня 2011 р.
Назустріч студентському референдуму
На базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася регіональна нарада координаторів всеукраїнського студентського референдуму. Референдум ініціюють молодіжні громадські організації Національного студентського союзу, Асоціації правозахисних організаторів студентів та громадської ініціативи «Студентський захист».
11 жовтня 2011 р.
У Національному університеті водного господарства та природокористування презентували GMC Junior
У НУВГП відбулася презентація Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту – Global Management Challenge Junior (GMC Junior)!
10 жовтня 2011 р.
Найуспішніші студенти Рівненщини
Проект «ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини» оголосив інформаційний портал «ОГО».
7 жовтня 2011 р.
Обговорили перспективи та наслідки закону
про ринок земель
Семінар–нарада «Перспективи та наслідки введення в дію Закону України «Про ринок земель та запровадження автоматизованої системи державного земельного кадастру» відбувся під головуванням першого заступника Держземагенства А.М.Кадомського на базі Національного університету водного господарства та природокористування.
6 жовтня 2011 р.
Рівному відбудуться молодіжні дебати
19 жовтня у Рівному пройдуть молодіжні дебати на тему: "Світ зіткнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?".
4 жовтня 2011 р.
Вивчали управління водними ресурсами під керівництвом викладачів Дрезденського технічного університету
Вперше в НУВГП відбувся англомовний навчальний семінар.
Семінар «Інтегроване управління водними ресурсами» викладачі Дрезденського технічного університету провели відповідно до угоди про співпрацю між українським і німецьким навчальним закладом.
4 жовтня 2011 р.
Співпраця з ізраїльськими науковцями триває
На кафедрі технології будівельних виробів і матеріалознавства НУВГП побував з черговим візитом професор, доктор наук, завідувач кафедри цивільного будівництва Аріельського університету (Ізраїль) Юрій Рибаков.
3 жовтня 2011 р.
У подарунок викладачам – виставка
студентів-архітекторів
Виставку рисунків, виконаних під керівництвом викладачів С.М.Руднєва, І.С.Жилки, П.М.Подольця та І.С.Гуменюка під час навчальної практики після закінчення другого курсу, підготували студенти–архітектори.
3 жовтня 2011 р.
Спортивне життя: є чим гордитися
Минулого навчального року кафедра фізичного виховання і спортивний клуб університету провели змагання ХІІ Універсіади НУВГП серед збірних команд факультетів з восьми видів спорту та ХХХІІІ Спартакіаду студентського містечка серед збірних команд гуртожитків університету, в яких взяли участь 1248 студентів.
3 жовтня 2011 р.
Вперше взяли участь і перемогли
У кафе «Сучасник» Національного університету водного господарства та природокористування відбувся перший етап Студентської ліги «Що? Де? Коли?». У змаганнях взяли участь 18 команд, до складу яких увійшли студенти різних факультетів НУВГП.
3 жовтня 2011 р.
Науковці НУВГП взяли участь у
Всеукраїнській науковій конференції
«ГІДРОЛОГІЯ, ГІДРОХІМІЯ, ГІДРОЕКОЛОГІЯ»
Конференція відбулася в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (до речі, цей університет 15 січня 2009 р. на засіданні Ради Європейської асоціації університетів (European University Association) у Брюсселі прийнято до асоціації на правах індивідуального повного членства).
1 жовтня 2011 року після тяжкої хвороби пішов
з життя доцент кафедри гідроенергетики та гідромашин, кандидат технічних наук
КРИСЕНКОВ МИКОЛА ІЛЛІЧ
(22.05.1940 – 01.10.2011)
Народився Микола Ілліч Крисенков у с.Горіле Калузької області в Росії. У 1963 році закінчив Московський ордена „Трудового Червоного Прапора” інженерно-будівельний інститут ім. В.В.Куйбишева за спеціальністю „Гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій”.