29 вересня 2011 р.
Освітяни університету зустрічають професійне свято
У Національному університеті водного господарства та природокористування відзна- чили День працівника освіти.
Присутніх на святі привітав проректор університету Григорій Сапсай.
В урочистостях взяли участь студенти, викладачі, працівники університету.
28 вересня 2011 р.
Нова виставка літератури
До Дня працівників освіти наукова бібліотека НУВГП підготувала виставку літератури, яку пропонує переглянути викладачам та студентам університету.
27 вересня 2011 р.
Міжнародне партнерство заради ефективності систем водопостачання та водовідведення
У Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся міжнародний науково-практичний семінар “Актуальні проблеми водопровідно-каналізаційного господарства в умовах реформування галузі”.
27 вересня 2011 р.
Учасники V Міжнародної конференції гідроенергетиків обговорили сучасний стан та перспективи розвитку української гідроенергетики
У рамках ІХ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» 21 вересня 2011 року під егідою Всеукраїнської громадської асоціації «Укргідроенерго» спільно з НАК «Енергетична компанія України» відбулась V Міжнародна конференція гідроенергетиків «Стійкий розвиток гідроенергетики як основа стабільного розвитку держави».
26 вересня 2011 р.
Переможці педагогічного конкурсу
З метою узагальнення та розповсюдження педагогічного досвіду роботи викладачів в умовах європейської кредитно-трансферної системи організації навчального процесу, запровадження ефективних педагогічних технологій; створення нової системи методичного та інформаційного забезпечення за європейськими вимогами, в університеті проведено педагогічний конкурс "Краща навчально-методична розробка року".
26 вересня 2011 р.
Чий гуртожиток найкращий ?
Обласний огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток відбудеться на Рівненщині. Положення про конкурс затвердив своїм розпорядженням голова облдержадміністрації Василь Берташ.
26 вересня 2011 р.
Радяться фахівці будівельної галузі
27 – 29 вересня 2011 року у НУВГП відбудеться сьома науково-технічна конференція "Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди".
20 вересня 2011 р.
Вчені обговорили проблеми відновлюваної енергетики XXI століття
У смт. Миколаївка АРК відбулася XІІ Міжнародна науково-практична конференція "ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА XXI СТОЛІТТЯ", яку провели Інститут відновлюваної енергетики та Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики НАН України.
20 вересня 2011 р.
Щоб майбутні фахівці були всебічно ерудованими
Лекцією "Роль водного фактора в екобезпечному збалансованому розвитку України в умовах зміни клімату", яку прочитав завідувач кафедри водогосподарської екології та природокористування, доктор технічних наук, професор А.В.Яцик, розпочався запланований кафедрою цикл лекцій про екологічну ситуацію у водному господарстві України.
19 вересня 2011 р.
День кафедри на кафедрі трудових ресурсів
День кафедри, який вже став традиційним, проводиться з метою налагодження, зміцнення та розширення спілкування та взаєморозуміння між студентами, які лише починають навчатися за напрямом підготовки «Управління персоналом та економіка праці», та їхніми викладачами.
17 вересня 2011 р.
17 вересня День винахідника і раціоналізатора.
Шановні колеги !
Прийміть щирі вітання з Днем винахідника і раціоналізатора !
Приємно вітати Вас, талановитих людей, з професійним святом. Творчі та інноваційні здібності людини – основний людський ресурс з невичерпним потенціалом, якого в Україні достатньо, щоб розвиватися та економічно збагачуватися.
16 вересня 2011 р.
17 вересня – День винахідника та раціоналізатора
Згідно з «Положенням про огляд-конкурс на кращу кафедру з постановки винахідницької роботи та кращого винахідника» в університеті відбулося засідання комісії на якому визначили кращих.
1 місце зайняла кафедра теплоенергетики та машинознавства (подано 41 заявку на корисну модель, отримано 39 патентів, у 18 патентах студенти стали співавторами).
16 вересня 2011 р.
Людина року - 2010
В університеті відбулися урочистості з нагоди вшанування працівників і студентів, які минулого року досягли найвищих результатів. Згідно з постановою спільного засідання адміністрації та профспілкових комітетів Національного університету водного господарства та природокористування вони занесені на Дошку пошани „Людина року – 2010”.
12 вересня 2011 р.
Майбутні екологи і менеджери з Варни
побували на стажуванні в НУВГП
Влітку студенти двох факультетів нашого університету - менеджменту і екології та природокористування разом із заступниками деканів О.Г.Кірічком і А.В.Кучеровою побували в Болгарії, в Технічному університеті м.Варна. А у вересні вже варненські студенти зі своїми викладачами Недкою Ніколовою та Христо Крачуновим приїхали до Рівного, щоб ближче познайомитися з НУВГП.
9 вересня 2011 р.
Всеукраїнське визнання досягнень НУВГП
Національний університет водного господарства та природокористування став переможцем Всеукраїнського конкурсу-виставки "Кращий вітчизняний товар 2011 року" та отримав статус "Виробник кращих вітчизняних товарів 2011 року".
8 вересня 2011 р.
Сьогодні, 8 вересня - Міжнародний день грамотності
Відзначається Міжнародний день грамотності згідно з Резолюцією ЮНЕСКО щорічно.
8 вересня 2011 р.
Бібліотека і навчальний процес
Наукова бібліотека Національного універ- ситету водного господарства і природокори- стування – один з провідних підрозділів університету вже 96 років забезпечує навчальний процес, науково-дослідну та культурно-просвітницьку діяльність професор- сько-викладацького складу та студентської молоді.
7 вересня 2011 р.
В університеті стало більше докторів і кандидатів
Минулий навчальний рік був успішним для НУВГП і щодо захисту докторських та кандидатських дисертацій. Зокрема, п'ятеро науково-педагогічних працівників університету захистили дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук.
2 вересня 2011 р.
Склали присягу на вірність народу
Завершальним етапом навчання студентів на кафедрі військової підготовки є навчальні збори, які проводились з 2 по 31 липня 2011 року при військовій частині А-1519 (командир частини – полковник Я.А.Бругер).
2 вересня 2011 р.
Свято першокурсників
Напередодні Дня знань на літній естраді парку ім.Тараса Шевченка зібралося чимало першокурсників та їхні батьків і друзів, щоб відсвяткувати початок навчання у Національ- ному університеті водного господарства та природокористування.
1 вересня 2011 р.
Привітання ректора університету Василя Гурина
Шановні першокурсники, студенти, викладачі, батьки!
Вітаю Вас з початком нового навчального року! Особливо хочеться звернутися до першокурсників: у вашому житті відбулася важлива подія - ви стали студентами Національного університету водного господарства та природокористування. Відтепер вам доведеться вирішувати нові складні завдання, гідні нашого бурхливого часу.