15 липня 2011 р.
Практика з ґрунтознавства – здобувати знання дійсно цікаво!
У червні 2011 року студенти-агрохіміки 3 курсу вже вкотре мали нагоду набути практичних знань з ґрунтознавства на базі практик та відпочинку університету у Залізному Порту. Вивчення ґрунтів та рослинного світу сухого степу було цікавим та пізнавальним. Поряд з дослідженням за спеціальними методиками каштанових ґрунтів, вивченням солонців тощо, студенти побували на рисових чеках, полях, де вирощуються типові для кліматичної зони сільськогосподарські культури та ін.
14 липня 2011 р.
Програмісти НУВГП на
«KPI-OPEN 2011»
У липні 2011 року в Києві проходила Шоста міжна- родна відкрита студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2011». Її організатором був Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
14 липня 2011 р.
Десята монографія професора Слюсарчука
У редакційно-видавничому відділі НУВГП побачила світ нова (вже десята за рахунком) монографія доктора фізико-математичних наук, професора кафедри вищої математики Василя Слюсарчука "Метод локальної лінійної апроксимації в теорії нелінійних рівнянь".
Видання призначене насамперед для науковців, викладачів вищих навчальних закладів та аспірантів, також стане в нагоді студентам, які цікавляться цією тематикою.
12 липня 2011 р.
Навчальна практика студентів спеціалізації "Водогосподарська екологія та природокористування"
Кафедра "Водогосподарської екології, гідрології та природокористування" є науковим куратором Рівненського природного заповідника. Тому в рамках загальної природничої практики студенти спеціалізації "Водогосподарська екологія та природокористування" побували на території Рівненського природного заповідника, на Білому озері.
11 липня 2011 р.
Майбутні гідротехніки
побували на Київських
ГЕС і ГАЕС
Другокурсники факультету гідротехнічного будівництва та гідроенергетики під час навчальної практики побували на екскурсії Київськими ГЕС і ГАЕС, які знаходяться у Вишгороді.
11 липня 2011 р.
Після навчання –
захоплююча практика
Теоретичні знання, здобуті на лекціях, студенти факультету водного господарства, спеціальності «Гідромеліорація», обов'язково закріпляють на практиці.
7 липня 2011 р.
Університет чекає своїх абітурієнтів
Близько півтори тисячі заяв від абітурієнтів прийняли за перші дні прийому у відбіркових комісіях факультетів Національного університету водного господарства та природокористування, - повідомив відповідальний секретар приймальної комісії НУВГП Руслан Макаренко.
6 липня 2011 р.
Сім’я будівельників поповнилася молодими
кваліфікованими фахівцями
На факультеті будівництва і архітектури Національного університету водного господарства та природокористування відбувся випуск молодих фахівців за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». Державні екзаменаційні комісії оцінювали та встановлювали відповідність підготовки фахівців освітньо–кваліфікаційним характеристикам професійних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр».
5 липня 2011 р.
Каталог освітніх інновацій в НУВГП
Навчально-методичний відділ підготував каталог «Освітні інновації в НУВГП», мета якого — виявлення та поширення новаторського досвіду, цікавих педагогічних та наукових розробок у системі освіти. Автори інноваційних розробок – відомі педагоги НУВГП, професори, науковці та молоді дослідники.
4 липня 2011 р.
Нова перемога волейболістів
Збірна команда волейболістів НУВГП стала срібним призером чемпіонату України серед чоловічих команд вищої аматорської ліги, який нещодавно відбувся на Буковині.
4 липня 2011 р.
Ювілейний рік професора Рябенка
Олександру Антоновичу Рябенку —
доктору технічних наук, професору,
завідувачу кафедри гідроенергетики
та гідравлічних машин
виповнюється 70 років
Олександр Антонович Рябенко народився 4 липня 1941 року в м. Вороновиця Вінницької області. Закінчив Український інститут інженерів водного господарства в 1964 році з відзнакою, отримавши спеціальність інженер-гідротехнік.
1 липня 2011 р.
Приймай абітурієнтів, університете !
Першого липня стартувала Всеукраїнська вступна кампанія до вищих навчальних закладів, розпочався прийом документів від абітурієнтів для вступу.
І хоча далеко не всі абітурієнти того дня вже отримали сертифікати з результатами зовнішнього незалежного тестування, все ж зранку у відбіркові комісії усіх факультетів Національного університету водного господарства звернулося чимало молодих людей, які хотіли б стати студентами цього вишу.
1 липня 2011 р.
Започатковано професійні змагання гідротехніків
Дипломні проекти студентів факультету гідро- технічного будівництва та гідроенергетики взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів та магістерських робіт зі спеціальності “Гідротехнічне будівництво”. Хоча проводити такі конкурси дипломних проектів – справа не нова, проте для гідротехніків такі змагання проводилися вперше. Господарем Всеукраїнського конкурсу цього року був Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури.