29 червня 2011 р.
Французи вивчали водне господарство у Рівному
Врученням сертифікатів про проходження мовного та професійного стажування у Національному університеті водного господарства та природокористування завершилося двотижневе стажування студентів вищої сільськогосподарської школи м.Аен (провінція Лімузен).
24 червня 2011 р.
Дипломні роботи економістів НУВГП
одні з найкращих в області
24 червня 2011 р. в приміщенні Рівненської обласної ради відбувся черговий захід Ради молодих економістів - Перший Рівненський регіональний конкурс на кращу дипломну роботу (галузь знань «Економіка і підприємництво»).
24 червня 2011 р.
Випускники НУВГП отримали дипломи з додатком європейського зразка
Випускниця факультету водного господарства Анна Гіроль та випускниця факультету екології Ірина Романова Національного університету водного господарства та природокористування першими зі студентів-водників отримали дипломи з додатками європейського зразка.
24 червня 2011 р.
У НУВГП ще один доктор наук
На засідання вченої ради ректор університету Василь Гурин вручив диплом доктора економічних наук доценту кафедри обчислювальної математики Петру Грицюку. Він став першим на Рівненщині доктором наук зі спеціальності "математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці".
Диплом академіка Академії будівництва України отримав з рук ректора т.в.о.завідувача кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки Юрій Науменко.
Диплом кандидата економічних наук вручено асистенту кафедри економіки підприємства Марині Аверкіній.
23 червня 2011 р.
Студенти спеціальності “Управління персоналом і економіка праці” успішно захистили випускні роботи
На кафедрі трудових ресурсів та підприємництва відбулося засідання Державної екзаменаційної комісії із захисту магістерських та дипломних робіт.
22 червня 2011 р.
Другокурсник НУВГП – срібний призер
чемпіонату України
Студент другого курсу факультету будівництва та архітектури Роман Лук'янчук вдало виступив на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, який відбувся у м.Донецьку.
У бігу на дистанції 200 метрів з результатом 21,92 секунди він посів друге місце.
22 червня 2011 р.
Вшанували пам'ять жертв війни
Сьогодні, 22 червня, виповнюється 70 років від дня нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз. В Україні 22 червня оголошено Днем скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.
Вшановуючи пам'ять українських патріотів, які були ув'язнені та за замордовані у Рівненській в'язниці більшовицьким та нацистським режимами в 40-х та 50-х роках, ректор Національного університету водного господарства та природокористування Василь Гурин та голова студентської ради університету Оксана Соколюк поклали вінок до меморіальної дошки на стіні в'язниці.
З нагоди Дня скорботи біля головного корпусу університету приспущено державний прапор з чорною стрічкою.
21 червня 2011 р.
Вітаємо наших архітекторів з успішним захистом
На кафедрі архітектури відбувся захист дипломних робіт студентів-архітекторів за освітньо-кваліфікацій- ними рівнями магістр та спеціаліст, що засвідчує як проектну, так і дослідницьку діяльність кафедри в архітектурній галузі.
21 червня 2011 р.
Міжнародний турнір з волейболу
Команда волейболістів Національного університету водного господарства та природокористування вдало виступила на VІІІ Міжнародному студентському фестивалі з волейболу.
21 червня 2011 р.
У Днях науки Туркменістану взяв участь професор НУВГП
На запрошення туркменських науковців в Ашхабаді побував професор кафедри електротехніки і автоматики Володимир Древецький.
21 червня 2011 р.
Традиційний фестиваль "Студентська республіка"
відбудеться на Рівненщині
До Дня молоді та до Дня Конституції 28-29 червня 2011 року у санаторії "Електронік-Рівне", що в с.Олександрія, відбудеться мультифестиваль "Студентська республіка-2011". Захід проходитиме в форматі мульти-фестивалю, тобто кілька суб-фестивалів навколо центральної події — організаційно-діяльнісної гри (ОДГ).
20 червня 2011 р.
Захист студентів зі спеціальності «Державна служба» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»
Відбувся захист дипломних магістерських робіт студентів спеціальності «Державна служба» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», що відкрита на кафедрі регіонального управління факультету менеджменту. Серед двадцяти восьми студентів-випускників - працівники різних галузей економіки та органів державної влади і місцевого самоврядування, а також випускники спеціальності «Менеджмент організацій» спеціалізації «Управління в організаціях місцевого самоврядування».
20 червня 2011 р.
Магістранти спеціальності "гідроенергетика"
довели, що вони найкращі
У Національному університеті водного господарства та природокористування студенти спеціальності "гідроенергетика" вперше захищали свої магістерські роботи.
Спеціальність гідроенергетики проходить відповідну акредитацію в університеті. Міністерська комісія вже дала високу оцінку підготовці фахівців. Заключним етапом став захист магістерських робіт. Студенти підготували наукові роботи, в яких розглянули і технічну сторону комплектації ГЕС, враховуючи охорону навколишнього середовища, охорону праці та економічну вигоду.
20 червня 2011 р.
Дипломні проекти менеджерів оцінював
міський голова
У Національному університеті водного господарства та природокористування магістранти кафедри менеджменту захищали свої дипломні проекти, а оцінював їх - міський голова. Кілька місяців вони досліджували рівненські підприємства та складали проекти щодо удосконалення їх роботи. Володимир Хомко пообіцяв, що найкращі не лише розгляне, але і візьме на роботу їх авторів.
20 червня 2011 р.
Висококваліфікованих містобудівельників
стало більше
На кафедрі міського будівництва і господарства НУВГП відбувся успішний захист дипломних проектів та магістерських робіт студентів-містобудівельників. Тематика робіт представлена такими напрямками, як «Комплексна реконструкція міської забудови», «Транспортні системи та споруди населених пунктів», «Благоустрій та озеленення територій населених пунктів», «Інженерні споруди та обладнання для міського господарства».
17 червня 2011 р.
Захист дипломних проектів та магістерських
робіт на ФЗГ
Випускники факультету денної та заочної форм навчання факультету землевпорядкування та геоінформатики захищали свої доробки перед двома ДЕКами, які очолили Б.І.Пархуць – перший заступник директора Львівського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою і В.І.Петрук – начальник Київського міського головного управління земельних ресурсів.
16 червня 2011 р.
Теплоенергетики захистили дипломні проекти
У Національному університеті водного господарства та природокористування триває захист дипломних проектів та магістерських робіт. Одними з перших Державній екзаменаційній комісії прозвітувалися про виконану роботу майбутні спеціалісти-теплоенергетики.
15 червня 2011 р.
Науковці НУВГП розвивають "зелену" економіку
Представники НУВГП – доцент кафедри менеджменту П.М.Скрипчук та пошуковець Г.Шевчук взяли участь у семінарі "Органічне землеробство: крок за кроком", що відбувся в рамках всеукраїнської виставки "Агро-2011". У своїй доповіді "Актуальні проблеми застосування органічного землеробства у Рівненській області" вони зупинилися на питаннях доцільності застосування та перевагах органічного землеробства, зокрема на осушуваних землях Рівненщини. Результати досліджень і практика підтверджують, що органічне землеробство створює базу для ефективного господарювання, забезпечує сталий розвиток сільських територій, зміцнює економіку держави.
Г.Шевчук також ознайомила з результатами досліджень учасників науково-практичного семінару, який відбувся в м.Ільїнка Вінницької області на базі єдиного в Україні сільськогосподарського технікуму, що готує фахівців з органічного землеробства.
10 червня 2011 р.
Круглий стіл на підтримку нової редакції
Закону України «Про вищу освіту»
На базі Національного університету водного господарства та природокористування був проведений круглий стіл на підтримку проекту Закону України «Про вищу освіту» нової редакції від 16.05.2011 р. В ньому взяли участь представники студентського само- врядування ВНЗ Рівненської області. Гостем круглого столу стала Катерина Міляновська – член виконкому Національного Студентського Союзу, голова Студентської ради Тернопільського національного педагогічного університету.
7 червня 2011 р.
З нагоди ювілею архітектора і громадського діяча
Всеукраїнський науковий семінар, присвячений 130- річчю з дня народження архітектора і громадсько- політичного діяча Сергія Прокоповича Тимошенка, відбувся у Національному університеті водного господарства та природокористування.
6 червня 2011 р.
Студентка НУВГП – фіналістка
«Новітнього інтелекту України»
Фіналісткою V Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» стала Анна Сичова, магістрантка спеціальності організація перевезень і управління на автомобільному транспорті. З роботою «Якою має бути система освіти в Україні» (номінація «Прикладні дослідженя з гуманітарної тематики») вона перемогла в обласному етапі й у відбірному етапі в Києві, про що отримала спеціальний сертифікат міжнародного благодійного фонду "Україна 3000".
4 червня 2011 р.
Зустріч випускників гідромеліоративного
факультету через 40 років
На початку червня 2011 року в Національному університеті водного господарства та природо- користування зустрілися випускники гідромеліора- тивного факультету, ще тоді Українського інституту інженерів водного господарства 1971 року випуску. Доля розкидала випускників в різні куточки світу – Росію, Німеччину, Італію, Іспанію, США, Польщу, Ізраїль. На зустрічі зібралося більш ніж 160 чоловік з різних міст України.
2 червня 2011 р.
Урочистості з нагоди професійного свята
З нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулися урочисті збори, в яких взяли участь студенти, працівники, випускники університету – відомої кузні кадрів працівників галузі.
1 червня 2011 р.
Студенти НУВГП – серед найкращих
студентів-дорожників країни
Студенти ІV курсу спеціальності автомобільні дороги і аеродроми факультету будівництва та архітектури НУВГП вдало виступили в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобільні шляхи та аеродроми», яка відбулася в Донецькій національній академії будівництва та архітектури (м.Макіївка). В олімпіаді взяли участь представники усіх вищих навчальних закладів України, які готують спеціалістів галузі дорожнього будівництва.