30 травня 2011 р.
Наші "автоматчики" – одні з кращих в Україні
Студенти факультету прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем НУВГП вдало виступили в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки та зі спеціальності «Автоматизоване управління технологічними процесами». Олімпіада відбулася в Національному університеті біоресурсів та природокористування України (м.Київ). Диплом ІІ ступеня, перемігши багатьох суперників, отримав магістр факультету прикладної математики і комп’ютерно-інтегрованих систем Дмитро Реут, багаторазовий призер Всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін.
30 травня 2011 р.
Найкращих меліораторів готують у НУВГП
На базі нашого університету відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Гідромеліорація» та конкурс професійної майстерності за напрямом "Водне господарство та гідромеліорація".
30 травня 2011 р.
Обмін досвідом на міжнародному рівні
Група викладачів та студентів спеціальностей "Водопостачання та водовідведення", "Теплогазо- постачання та вентиляція" НУВГП взяла участь в 13-ій Міжнародній виставці з опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки та басейнів "Аква-Терм Київ 2011".
27 травня 2011 р.
Пересопницьке Євангеліє в ореолі 450-річчя
З 24 травня 2011 року в методичному кабінеті кафедри українознавства, педагогіки і психології діє виставка, присвячена визначній рукописній пам’ятці староукраїнської літературної мови і мистецтва Пересопницькому Євангелію (1556-1561). Протягом навчального року студенти всіх факультетів підбирали різноманітні матеріали про першокнигу, писали наукові дослідження, які представлено на виставці. Найцікавішими були дослідження Сергія Найчука, студента ФГТБ і ГЕ та Ігоря Бондаря, студента ФБА. Активну участь у підготовці виставки взяли студенти ФГТБ і ГЕ.
26 травня 2011 р.
Обговорили проблеми сучасної україністики
На кафедрі українознавства, педагогіки і психології відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Сучасна україністика в парадигмах мовознавства, педагогіки і психології», у роботі якої взяли участь викладачі, аспіранти, студенти НУВГП та інших навчальних закладів, зокрема НУ «Острозька академія», НУ «КПІ», Рівненського державного гуманітарного університету, Рівненського інституту Київського університету права НАН України.
24 травня 2011 р.
Тиждень Європи у НУВГП
Минулого тижня у Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся традиційний Тиждень Європи, організатором якого є Центр міжнародних і регіональних зв'язків університету.
23 травня 2011 р.
«Х-dence» відзначив ювілей
У палаці культури “Хімік» відбувся концерт, присвячений 15-ти річчю ансамблю сучасного танцю
«Х-dance» Національного університету водного господарства та природокористування.
23 травня 2011 р.
Відкритий огляд-конкурс навчально-методичного
забезпечення навчального процесу
20 травня 2011 року завершив свою роботу відкритий огляд-конкурс навчально-методичного забезпечення навчального процесу. Мета його проведення - активізація творчої діяльності викладачів, стимулювання їх безперервної освіти, обмін передовим досвідом, поліпшення результатів навчання і виховання студентів. Вдруге цей захід поєднує презентацію досягнень навчальних підрозділів і професорсько-викладацького складу в освітній та науковій діяльності. Інтеграція освіти і науки – запорука успішної акредитації напрямів підготовки і спеціальностей, підвищення якості навчального процесу, працевлаштування наших випускників.
23 травня 2011 р.
Всеукраїнська студентська олімпіада
зі спеціальності "ТБКВіМ"
Команда у складі четвертокурсників Степасюка Юрія, Чижевської Анни і Охремчук Катерини (керівник команди – доцент Гарніцький Ю.В) взяла участь у ІІ-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів", який відбувся в Харківському державному технічному університеті будівництва і архітектури.
23 травня 2011 р.
День кар'єри для економістів і менеджерів
В університеті відбувся традиційний День кар'єри, на цей раз для студентів – випускників факультету економіки і підприємництва та факультету менеджменту.
У зустрічі з роботодавцями взяли участь студенти, які навчаються за спеціальностями облік і аудит, економіка підприємства, фінанси та кредит, економіка довкілля і природних ресурсів, менеджмент організацій, управління персоналом та економіка праці, організація перевезень та управління на автомобільному транспорті, державна служба, менеджмент інноваційної діяльності.
23 травня 2011 р.
Студенти НУВГП послухали лекцію
французького професора
У рамках Всеукраїнського фестивалю науки у НУВГП відбулася лекція професора університету м.Бордо (Франція) Філіпа Ле Кустюме.
Французький науковець виступив перед студентами та працівниками університету з лекцією на туму "Хімія довкілля: наноматеріали у природному середовищі".
23 травня 2011 р.
Вдалий виступ наших програмістів
Завершився II етап Всеукраїнської олімпіади з програмування, який відбувся у Львові на базі Національного університету імені Івана-Франка.
До участі в олімпіаді від нашого університету було запрошено дві команди. Але через одночасне проведення олімпіад з математики і програмування ми змушені були відправити лише одну команду.
23 травня 2011 р.
Олег Жох – чемпіон Європи
Другокурсник факультету менеджменту Олег Жох здобув чергову золоту медаль. На цей раз на ХХI чемпіонат Європи з армрестлінгу серед дорослих, юніорів, ветеранів і спортсменів з обмеженими можливостями, який відбувся в турецькому місті Кемер.
Шановні колеги !
Щиро вітаємо Вас з Днем науки !
День науки це свято людей творчої праці, які своєю щоденною діяльністю роблять суттєвий внесок в розвиток багатьох галузей фундаментальних, прикладних та суспільних наук.
Завдяки Вашій наполегливій праці ми маємо сучасні наукові школи та відомі далеко за межами університету наукові досягнення.
Ви виконуєте важливі для держави науково-дослідні роботи – створюєте нові матеріали та прилади, впроваджуєте нові інноваційні технології та здійснюєте підготовку висококваліфіко- ваних кадрів – забезпечуєте сталий розвиток суспільства.
Сердечно вітаємо зі святом науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів!
Бажаємо кожному з Вас міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, нових творчих успіхів і відкриттів на славу Науки та України !
Ректорат
19 травня 2011 р.
Відкритий огляд-конкурс розпочав роботу
18 травня о 10 годині у 2 корпусі в читальному залі наукової бібліотеки НУВГП відбулося відкриття огляд- конкурсу навчальних підрозділів університету з навчально-методичного забезпечення і новітніх технологій навчання у 2010-2011 навчальному році та на кращу організацію і результативність науково-дослідної роботи кафедр.
17 травня 2011 р.
Професіонал високого ґатунку
Професору кафедри гідроенергетики та гідравлічних машин Валерію Васильовичу Лутаєву виповнилося 70 років.
Народився Валерій Васильович 17 травня 1941 року в місті Новоселиця Чернівецької області.
Отримавши атестат зрілості, вступив до Українського інституту водного господарства та природокористування, який закінчив з відзнакою і дипломом інженера-будівельника за спеціальністю "Гідротехнічне будівництво споруд і гідроелектростанцій".
13 травня 2011 р.
Успіхи студентів спеціальності "Теплогазопостачання та вентиляція"
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з "Теплогазопостачання та вентиляція" в стінах Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (ХДТУБА).
13 травня 2011 р.
Студенти ФПМ побували на фестивалі інформаційних технологій
Делегація студентів ФПМ та КІС на чолі із заступником декана Герусом В.А., ст. викладачем каф. ПМ Федорчук Н.А. та ас. Жуковським В.В. відвідали один з найбільших фестивалів інформаційних технологій – “De:coded”, який відбувся у Львові 6-8 травня. Вони взяли участь у семінарах та у презентації продукцїї від провідних фірм і компаній, які мають таке чи інше відношення до світу комп'ютерних технологій, починаючи від виробників флеш-пам'яті і закінчуючи соціальними мережами та програмним забезпеченням.
12 травня 2011 р.
З врахуванням шведського досвіду
На кафедрі теплоенергетики та машинознавства НУВГП триває робота за Програмою Темпус IV "Запровадження навчання третього циклу – докторської програми з відновлювальної енергетики та екотехнологій".
З метою вивчення Королівського технологічного інституту (м.Стокгольм, Швеція) з використання теплонасосних технологій у навчальному закладі побував доцент кафедри теплоенергетики та машинознавства Володимир Волощук. Він вивчав наукове забезпечення проектування та експлуатації таких установок, методику проектування теплових насосів, їх монтажу та експлуатації.
Володимир Волощук також побував на екскурсії на заводі з виготовлення теплових насосів EVI HEAT, де детально вивчав особливості роботи цих насосів, відмінність від інших зразків, технологію збирання та процедуру випробування.
Враховуючи можливість використання теплових насосів EVI HEAT в умовах України, рівненський науковець ознайомився з технологією холодопостачання за їх допомогою.
10 травня 2011 р.
Відзнака за наукові здобутки та виховання студентської молоді
Президія Академії наук вищої освіти України нагородила ректора Національного університету водного господарства та природокористування доктора технічних наук, професора Василя Гурина дипломом лауреата нагороди Юрія Тарана- Жовніра.
Цієї нагороди ректор НУВГП удостоєний за визначні здобутки в галузі технічної науки та виховання студентської молоді.
Зі святом Перемоги !
Дорогі ветерани, прийміть найщиріші вітання з нагоди 66-ї річниці Перемоги над німецько- фашистськими загарбниками.
Ми низько вклоняємося перед пам'яттю полеглих воїнів, які ціною власного життя наближали це свято.
Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного щастя й благополуччя, щедрої долі.
Нехай над нашою українською землею завжди буде спокій та процвітання, мирне блакитне небо та рясно колоситься золота пшенична нива.
З великим святом Перемоги, шановні наші ветерани, працівники та студенти університету! Хай щастить вам на рідній землі, хай процвітає завдяки натхненній праці наша країна!
6 травня 2011 р.
Стипендіати Фонду Віктора Пінчука визначені
Конкурсна комісія за підсумками трьох етапів відбору призначила стипендії п'ятьом студентам Національного університету водного господарства та природокористування на 2010/2011 рік.
Один з них - магістрант факультету прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем Тарас Дроздовський – представляє науковий напрям математика і механіка. Його науковим керівником є професор А.П.Власюк.
Четверо інших займаються за науковим напрямом економіка та менеджмент. Це четвертокурсниця ФЕіП Карина Іващенко (науковий керівник професор С.О.Левицька), четвертокурсниця ФМ Дарина Кропивко (науковий керівник доцент П.М.Скрипчук), магістрантка ФМ Анна Зозулевич (керівник доцент Н.О.Мазур) та магістрантка ФЕіП Ольга Семенюк (науковий керівник доцент Г.Е.Гронтковська).
5 травня 2011 р.
Дякуємо за Перемогу !
Напередодні 66-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років в університеті відбулася зустріч з ветеранами і святковий концерт. Ветеранів вітав улюбленими мелодіями воєнних років духовий оркестр.
5 травня 2011 р.
Нагорода за вдалий виступ
Народний ансамбль сучасного танцю "Ікс-Денс" Національного університету водного господарства та природокористування вдало виступив на Другому Всеукраїнському молодіжному фестивалі-конкурсі хореографії, що відбувся на базі Центру культури Волинського національного університету ім. Лесі Українки.
5 травня 2011 р.
Він пройшов усю війну
У світлиці гуртожитку № 1 відбувся вечір-зустріч студентів з ветераном Великої Вітчизняної війни полковником Миколою Стецьким.
У підготовці та проведенні зустрічі взяли участь представники адміністрації факультету менеджменту, викладачі кафедри політології, соціології і права, студентський парламент факультету та першокурсники, які навчаються за професійним спрямуванням «Управління персоналом та економіка праці».
5 травня 2011 р.
Науковці Національного університету водного господарства та природокористування взяли участь у роботі конференції
«Волинь туристична»
Конференція проходила у формі інтерактивного інтернет-форуму з відеотрансляцією, у якій брали участь і вчені інших регіонів.
Учасники міжрегіональної інтернет-конференції обговорювали тему розвитку туристичної та рекреаційної галузі регіону.
4 травня 2011 р.
Майбутні будівельники вдало виступили на
Всеукраїнській науково-технічній конференції
Студенти факультету будівництва та архітектури спеціальності промислове та цивільне будівництво Андрій Пахольчук, Павло Антонюк (керівник професор Г.Х.Масюк), Юрій Зятюк (керівник професор Є.М.Бабич), Станіслав Опанасець (керівник доцент Є.Є.Бабич) та Павло Довбака (керівник доцент О.П.Борисюк) взяли участь у Всеукраїнській науково–технічній студентській конференції "Сталий розвиток міст", що відбулася в Харківській національній академії міського господарства.
Роботи молодих науковців дістали схвальний відгук вчених академії і були опубліковані у збірці матеріалів конференції.
Валентин Савицький,
старший викладач кафедри інженерних конструкцій
4 травня 2011 р.
Науковці кафедри інженерних конструкцій стали лауреатами премії Академії будівництва України
Доцентам кафедри інженерних конструкцій Миколі Зінченку, Віктору Каравану і Володимиру Бабичу за комплекс навчальних посібників з проектування кам'яних і армокам'яних конструкцій присуджена премія Академії будівництва України ім.академіка М.С.Буднікова.
Премія Академії будівництва України імені академіка М.С.Буднікова заснована в пам'ять про вченого у галузі технології та організації будівництва, заслуженого діяча науки і техніки УРСР академіка М.С.Буднікова на відзнаку особистих або колективних досягнень.
Особи, нагороджені цією премією, є лауреатами премії імені академіка М.С.Буднікова, а також отримують диплом і медаль.
4 травня 2011 р.
Успішно виступив на міжнародній конференції
Оргкомітет міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і студентів "Сучасні екологічно безпечні та енергозберігаючі технології в природокористуванні", яка відбулася у Київському національному університеті будівництва та архітектури, відзначив почесною грамотою аспіранта НУВГП Олексія Гаращенка.
В конференції брали участь студенти, аспіранти та молоді вчені з 36 вищих навчальних закладів України, Росії, Німеччини, які представили 138 доповідей на 7 секціях. В секції "Сучасні методи водопостачання і водопідготовки" виступив аспірант нашого університету Олексій Гаращенко, (науковий керівник професор М.М.Гіроль). Олексій представив цікаву, науково-змістовну доповідь про вплив параметрів намагніченої фільтруючої загрузки на коефіцієнт магнітного очищення водних суспензій. За рівнем наукової значимості доповідь була визнана однією з кращих.
4 травня 2011 р.
Екологи привезли диплом Всеукраїнської студентської олімпіади
Команда студентів факультету екології та природокористування спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» у складі четвертокурсниць Людмили Шевчук та Діани Іванченко отримала диплом III-го ступеня за результатами III-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», який проходив в Одеському державному екологічному університеті.
У конкурсі взяли участь 108 студентів із 64 вищих навчальних закладів України, які готують фахівців за цим напрямком.