31 березня 2011 р.
Міс університету – 2011
Тринадцятий конкурс конкурс "Міс університету", який відбувся у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі, назвав найгарніших дівчат НУВГП.
Краси забагато не буває. Саме таким принципом керувались організатори цьогорічного конкурсу краси НУВГП, які відібрали 19 студенток з усіх факультетів університету, Костопільського будівельно-технологічного технікуму та технічного коледжу. Дівчата вийшли на подіум для того, щоб позмагатись за звання найгарнішої всебічно обдарованої особистості.
29 березня 2011 р.
Успішний захист робіт з екології
Суденти IV-го курсу факультету екології та природокористування НУВГП успішно захистили науково-дослідницькі роботи на Всеукраїнському конкурсі-захисті студентських науково-дослідницьких робіт.
25 березня 2011 р.
Пауерліфтинг – Ігри молоді
Студенти НУВГП успішно виступили на обласних змаганнях з пауерліфтингу "Ігри молоді".
Першокурсник МЕФ Євген Герасимов посів перше місце з результатом І розряду у триборстві. А першокурсник ФВГ Сергій Антонюк став другим у своїй ваговій категорії.
Тренер - старший викладач кафедри фізвиховання Євгеній Комаревич.
25 березня 2011 р.
Переможець конкурсу студентських наукових робіт
Третьокурсник механіко-енергетичного факультету Андрій Кривицький отримав диплом другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі знань "Машинознавство".
Конкурс відбувся у Тернопільському національному технічному університеті ім.І.Пулюя, у ньому взяли участь 97 студентських робіт, 25 з яких рекомендовано на підсумкову науково-практичну конференцію. Серед них і робота Андрія Кривицького "Пружна планетарна муфта", яку він виконав під керівництвом доцента кафедри теплоенергетики та машинознавства В.М.Стрільця.
За рішенням галузевої конкурсної комісії робота визнана однією з кращих, а її автор удостоєний диплома другого ступеня.
25 березня 2011 р.
Студент ФБА став призером чемпіонату України
з гирьового спорту

Михайло Довжик
Збірна команда студентів НУВГП взяла участь у змаганнях чемпіонату України з гирьового спорту, який нещодавно відбувся в Житомирі (тренер – Євген Комаревич).
Наші "гирьовики" у загальнокомандному заліку посіли четверте місце. Непоганий результат, враховуючи, що у змаганнях взяли участь команди 26 вишів України. Спортивну честь університету захищали студенти ФБА - Віталій Теклюк, Михайло Довжик, Павло Антонюк, Богдан Ничипорук, ФМ – Анна Цесля, Володимир Телиця, ФЗГ – Богдан Шевчук, ФЕіП – Андрій Омельчук, ФПМ – Іван Островський, МЕФ – Катерина Кічола.
Найкраще з наших виступив п'ятикурсник ФБА Михайло Довжик, який став срібним призером чемпіонату і тим самим виборов перепустку на перший чемпіонат світу з гирьового спорту, який відбудеться у травні цього року.
24 березня 2011 р.
Розпочався конкурс майстер-класів
У рамках відкритого огляду-конкурсу навчальних підрозділів університету з навчально-методичного забезпечення і новітніх технологій навчання у 2010-2011 навчальному році розпочався конкурс майстер-класів. Перший майстер-клас провів Юрій Степанович Кушнірук, кандидат географічних наук, старший викладач кафедри водогосподарської екології, гідрології та природокористування з дисципліни "Рекреація та курортологія". "Оцінка рекреаційного потенціалу території" – тема, за якою Ю.С.Кушнірук провів проблемну лекцію-конференцію для студентів-екологів.
Майстер-клас відвідали члени конкурсної комісії та викладачі кафедри.
Навчально-методичний відділ
24 березня 2011 р.
Круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня води
У конференц-залі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води. Цей день відзначається щороку відповідно до рішення Генеральної асамблеї ООН. Метою його проведення є підвищення рівня обізнаності громадян про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє росту рівня економіки і соціального добробуту.
23 березня 2011 р.
Всесвітній день води на кафедрі водогосподарської екології, гідрології та природокористування
На кафедрі водогосподарської екології, гідрології та природокористування особливу увагу приділяють проблемам раціонального використання водних ресурсів, захисту поверхневих та підземних вод. До Всесвітнього дня води студенти ФЕП (ЕКО – 22,32,42,52), ФВГ (ВІВ – 21,22, ГМ – 24,32,33) підготували фотовиставку, присвячену цій тематиці.
22 березня 2011 р.
Студентська науково-практична конференція на кафедрі водогоспо- дарської екології, гідрології та природокористування
У Всесвітній день води на кафедрі водогосподарської екології, гідрології та природокористування традиційно відбулася студентська конференція за двома секціями.
22 березня 2011 р.
III Конгрес Національного студентського союзу
18-20 березня 2011 року Братство спудеїв Національного університету "Острозька академія" спільно із Національним студентським союзом провели міжнародний форум органів студентського самоврядування "Здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху", в якому взяв участь наш НУВГП, представником якого була.
В рамках форуму відбувся III Конгрес Національного студентського союзу. На Конгресі заслухано звіти членів Виконавчого комітету, Контрольно-ревізійої комісії, голів Координайційних рад НСС, обрано новий склад вищезазначених статутних органів.
Окрім того, на Конгресі було обговорено ряд найважливіших студентських проблем, подальший розвиток студентського руху. Детальнішу інформацію можна прочитати найближчим часом на сайті Національного студентського союзу nss.org.ua.
Оксана Соколюк,
голова студентської Ради НУВГП
22 березня 2011 р.
22 березня - Всесвітній день води
Цей день відзначається у всьому світі згідно з резолюцією Генеральної асамблеї ООН. Головна мета Дня води - активне інформування широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води. Цей день має донести до людства важливість проблем, пов'язаних з поганим доступом до питної води.
18 березня 2011 р.
Студентська весна: підсумки
Протягом кількох днів студенти Національного університету водного господарства та природо- користування демонстрували свої вміння і таланти на концертах “Студвесни”, що відбувалися в університеті. Адже наш навчальний заклад, дарма що технічний, багатий на молоді та самобутні таланти, закохані в мистецтво, пісню, художнє слово, танець...
18 березня 2011 р.
Відзнака Всеукраїнського конкурсу
За результатами підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Державне управління» студентка четвертого курсу факультету менеджменту, спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Алла Мостенчук (керівник - доцент Г.Ю.Міщук) здобула диплом третього ступеня за ґрунтовний теоретико–методологічний аналіз проблеми державного управління суспільним комфортом в Україні (секція соціологія управління).
16 березня 2011 р.
Презентація для випускників
У Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася презентація ВАТ «РівнеАзот», організована лабораторією регіональних зв'язків, маркетингу та працевлаштування.
15 березня 2011 р.
Василю Петровичу Пилипенку –
80 років !
Випускник нашого навчального закладу 1955 року, пройшов славний шлях, долаючи усі виробничі шабелі - майстра, старшого прораба, начальника дільниці, головного інженера пересувної механізованої колони, керівника механізованої колони - до головного інженера, а згодом керуючого трестом "Поліссяводбуд".
14 березня 2011 р.
Тренінг “Моє ”Я” в умовах неринкових правил”
Рада молодих економістів області провела тренінг "Моє "Я" в умовах неринкових правил". У заході, який відбувся в Міжнародному економіко- гуманітарному університеті ім. академіка С. Дем’янчука, взяли участь студенти із різних навчальних закладів нашого міста: Національного університету водного господарства та природокористування, Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука, Європейського університету, НУ "Острозька академія" та інші.
12 березня 2011 р.
Завідувачу кафедри трудових ресурсів і підприємництва, доктору економічних наук, професору
Віталію Гуменюку – 70 років
Віталій Якович Гуменюк народився 12 березня 1941 року в с.Бочаниця Гощанського району Рівненської області. Вищу освіту здобув у Львівському лісотехнічному інституті. У Львові сформувався і подальший життєвий та науковий шлях ювіляра. Після закінчення аспірантури Львівського відділення Інституту економіки АН України він був запрошений до Національного університету "Львівська політехніка", де пройшов шлях від старшого викладача до професора і наукового керівника галузевої лабораторії.
11 березня 2011 р.
“Студентська весна”
на факультеті менеджменту
Виступ творчого колективу факультету менеджменту відбувся 9 березня. Оскільки в цей день Україна святкує 197 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка свято розпочалося з виступу заслуженого артиста України Олексія Заворотного, який продекламував шевченківську поезію «Минають дні, минають ночі...».
10 березня 2011 р.
Науковці зі Львова і Москви ознайомилися
з дослідженнями кафедри ГТС
В університеті побували працівники Державного агентства з водних ресурсів України, ТзОВ "Габіони Маккаферрі СНД" (Москва) та ТзОВ "ТКС- Гідроресурс" (Львів) з метою вирішення питань моделювання стабілізуючих порогів на річці Дністер у межах м. Старий Самбір Львівської області.
10 березня 2011 р.
Тренінг для майбутніх економістів
У Рівному розпочинається тренінг «Моє «Я» в умовах неринкових правил» для студентів старших курсів вищих навчальних закладів, які навчаються на економічних напрямках підготовки.
Захід проходитиме згідно з планом роботи обласної Ради молодих економістів і відбудеться у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. академіка С.Дем’янчука (корп.№1, ауд.1307, 3 поверх).
Початок — 10 березня о 15:00.
9 березня 2011 р.
Поетичний марафон зі вшанування
національного Генія
До палітри подій, які відбуваються в рамках Шевченківських днів, приєдналися першокурсники НУВГП. 9 березня на заняттях кафедри українознавства, педагогіки і психології розпочато літературний марафон: студенти всіх факультетів університету вплітали у вінок шани Шевченкові поетичні присвяти.
Поетичний марафон зі вшанування національного Генія було продовжено біля його пам’ятника на майдані Незалежності.
9 березня 2011 р.
Шевченківські дні
9 березня, у день народження Кобзаря, працівники і студенти Національного університету водного господарства та природокористування разом з іншими представниками громадськості, обласної та міської влади вшанували Тараса Шевченка, поклавши квіти до його пам'ятника.
О 15 годині в обласному академічному музично-драматичному театрі розпочнеться літературно-мистецький вечір "На вічнім шляху до Шевченка".
10 березня Радивилівський район передасть Шевченківську естафету "Дорогами поета на Рівненщині" Дубенському району. Проект став традиційним для області. У його рамках поети та письменники в одному з районів проводять акції, які популяризують творчість Кобзаря.
5 березня 2011 р.
Вітання
Чоловіки Національного університету водного господарства та природокористування вітають усіх працівниць і студенток з прекрасним весняним святом краси і любові - 8 Березня.
Зичимо вам кохання, теплоти, близьких сердець, щирості почуттів!
Бажаємо вам здоров'я та нових професійних досягнень!
Нехай приязно світить вам весняне сонце і зігрівають веселі посмішки!
4 березня 2011 р.
“Студентська весна”
на факультеті екології та природокористування
ФЕП - ФАКТОР!!! – фактор творчості та мистецьких здобутків факультету екології і природокористування.
4 березня 2011 р.
Микола Поровський зустрівся
зі студентами рідного вишу
У науковій бібліотеці Національного університеті водного господарства та природокористування відбулася зустріч студентів і працівників із випускником будівельного факультету навчального закладу, народним дпутатом 1-го, 2-го та 4-го скликань Верховної Ради України, головою Республіканської християнської партії Миколою Поровським.
4 березня 2011 р.
Відбувся 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Грунтознавство"
Рішенням журі переможцем олімпіади визнано Світлану Деркач, студентку 4 курсу спеціальності "Агрохімія і грунтознавство".
3 березня 2011 р.
“Студентська весна”
на факультеті економіки і підприємництва
На початку виступу гостинні учасники факультетського колективу художньої самодіяльності привітали глядачів і журі хлібом і сіллю.
3 березня 2011 р.
Університет нагороджений золотою медаллю
за підготовку конкурентоздатних фахівців
Національний університет водного господарства та природокористування нагороджений золотою медаллю за перемогу у номінації «Упровадження системи компетанцій як основи підготовки конкурентоздатних фахівців у вищій школі» Другої міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2011», яка днями відбулася у Києві.
2 березня 2011 р.
“Студентська весна”
на факультеті землеустрою та геоінформатики
2 березня 2011 р.
“Студентська весна”
на факультеті прикладної математики і комп'ютерно-інтегрованих систем
Згідно із жеребкуванням студенти саме цього факультету розпочали фестиваль студентської творчості. Участь у фестивалі брали студенти від першого по четвертий курс, які самі писали сценарій та ставили номери без допомоги професіоналів. Це пояснює як вдалі виступи, так і промахи.
1 березня 2011 р.
Весна починається з Шевченка
У світлиці першого гуртожитку Національного університету водного господарства та природо- користування відбувся вечір, присвячений життю і творчості і Великого Кобзаря – Т.Г. Шевченка.
1 березня 2011 р.
Книжкова полиця
У редакційно-видавничому центрі НУВГП побачив світ навчальний посібник "Економіка будівництва", авторами якого є професор Луцького національного технічного університету Л.М.Черчик та доцент кафедри економіки підприємства Національного університету водного господарства та природокористування А.М.Іванченко.
Видання призначене для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом підготовки "Будівництво" (професійне спрямування "Промислове та цивільне будівництво", "Автомобільні дороги та аеродроми", "Міське будівництво та господарство", "Технологія виробництва будівельних виробів та конструкцій" та ін.).
1 березня 2011 р.
Фестиваль «Студентська весна – 2011»
У перший день весни у Національному університеті водного господарства та природокористування розпочинається фестиваль студентської творчості під гаслом «Люблю я свою Україну». Це своєрідний щорічний огляд талантів обдарованої молоді на якому можна почути і побачити багато цікавого.
З 1 по 14 березня у актовій залі головного корпусу НУВГП свої конкурсі програми демонструватимуть усі факультети університету, а також Технікум технологій та дизайну, Автотранспортний технікум, Технічний коледж та Костопільський будівельно-технологічний технікум. А шанувальники декоративно-ужиткового мистецтва зможуть ознайомитися з виробами аматорів
університету на виставці творів декоративно-ужиткового мистецтва, які експонуватимуться перед виступами колективів.
Заключний концерт та нагородження переможців фестивалю відбудеться 15 березня у Рівненському обласному музично-драматичному театрі (початок о 16.00).
Організатори фестивалю: ректорат, центр естетичного виховання молоді та профком студентів НУВГП.