24 лютого 2011 р.
Молодих митців запрошує
Рівненська обласна бібліотека
Відділ мистецтв Рівненської державної обласної бібліотеки спільно з молодіжною громадською організацією «Фундація Регіональних Ініціатив» запрошує до співпраці креативну творчу молодь. Громадська організація є автором проекту Вільна мистецька формація «ФРАМ», мета якого — залучення та розвиток творчої молоді. Учасники проекту мають змогу презентувати власні творчі доробки на мистецьких заходах, зустрічах, конференціях, форумах та у всесвітній мережі Інтернет — на офіційному сайті проекту.
23 лютого 2011 р.
Наші студенти – найсильніші рукоборці
У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування на чемпіонаті Західної України з армспорту визначилася найсильніша команда рукоборців.
Перше місце виборола команда «водного». Друге місце посіла команда з Києва, а третю сходинку завоювала команда зі Львова.
22 лютого 2011 р.
НУВГП – лідер сучасної освіти
Національний університет водного господарства та природокористування взяв участь у Чотирнадцятій Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011». За перемогу у номінації «Впровадження нових форм організації навчально-виховного процесу у ВНЗ» університет нагороджений золотою медаллю та здобув почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації освіти в Україні.
21 лютого 2011 р.
Українська мова у ХХІ столітті:
проблеми стану і статусу
До Міжнародного дня рідної мови, який за ухвалою ЮНЕСКО з 1999 року у світі відзначають 21 лютого, кафедра українознавства, педагогіки і психології організувала круглий стіл «Українська мова у ХХІ столітті: проблеми стану і статусу».
Учасники круглого столу – викладачі і студенти університету – обговорили проблеми правового статусу української мови на сучасному етапі...
21 лютого 2011 р.
Запрошує туристичний клуб
Шановні друзі! Туристичний клуб "Азимут" НУВГП уже понад 40 років функціонує при нашому навчальному закладі. За цей час туристи – "водники" подолали тисячі кілометрів гірських, лісових, тундрових і навіть пустельних доріг, підкорили десятки гірських вершин.
21 лютого 2011 р.
Олімпіади дозволяють підвищити свій рівень
Кафедра нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки щороку проводить олімпіади з двох дисциплін: нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ, як перший етап Всеукраїнської олімпіади.
21 лютого 2011 р.
Виставка до Міжнародного
дня рідної мови в бібліотеці НУВГП
21 лютого - Міжнародний день
рідної мови
19 лютого 2011 р.
Петру Дем'яновичу Сливці –
70 років
19 лютого 2011 р. святкує своє 70–річчя чудова людина,хорошиий фахівець, доцент кафедри водогоспо- дарської екології, гідрології та природокористування Петро Дем’янович Сливка.
У 1965 році Петро Дем’янович закінчив гідротехнічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства, отримавши фах «інженер-гідротехнік». Після закінчення інституту працював інженером на будівництві Зейської ГЕС. З 1967 року працює в нашому навчальному закладі – науковим співробітником науково-дослідного центру на кафедрі гідрології та гідрогеології, досліджуючи тему зимової експлуатації обводнювальних каналів.
18 лютого 2011 р.
Ректору НУВГП вручили відзнаку Кабінету Міністрів України
На засідання колегії управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації ректору Національного університету водного господарства та природокористування Василю Гурину вручено почесну грамоту Кабінету Міністрів України, якою він нагороджений за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, сумлінну працю та високий професіоналізм.
18 лютого 2011 р.
Викладачі НУВГП – серед авторів
“Літературної Рівненщини”
Твори доцента кафедри архітектури Богдана Білецького, старшого викладача кафедри філософії Світлани Мейти і доцента кафедри водопостачання та бурової справи Сергія Назарова увійшли до антології "Літературна Рівненщина", виданої з нагоди 25-річчя Рівненської обласної організації спілки письменників. Презентація антології днями відбулася в обласній державній бібіліотеці.
17 лютого 2011 р.
Засідання Ради ректорів
16 лютого 2011 року у Рівненському Будинку вчених відбулося засідання Ради ректорів і директорів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Рівненської області.
16 лютого 2011 р.
Відзначені за природоохоронну діяльність
Президія Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності (МАНЕБ, Санкт- Петербург) за результативну роботу та наукові досягнення в роботі Північно-Західного відділення МАНЕБ (Україна), підготовку кандидатів наук, видання підручників для підготовки екологів в Україні, нагородила орденом "За заслуги перед МАНЕБ" керівника Північно-Західного відділення МАНЕБ, завідувача кафедри екології, професора, доктора сільськогосподарських наук Миколу Клименка.
За внесок у вирішення проблем радіоекологічної безпеки, впровадження рекомендацій отримання безпечної продукції на забруднених радіонуклідами територіях та підготовку кандидатів наук медаллю ім. академіка В.А.Легасова Президія МАНЕБ нагородила докторанта кафедри екології, кандидата сільськогосподарських наук Аллу Прищепу.
Ольга Рябова
16 лютого 2011 р.
Олімпіада з програмування визначила кращих
На кафедрі прикладної математики НУВГП відбулася олімпіада з програмування серед студентів університету І-V курсів. Змагання тривало чотири години, де в запеклій боротьбі визначено переможців.
14 лютого 2011 р.
День відкритих дверей
в університеті
Абітурієнти, які планують вступати до нашого університету, змогли детальніше дізнатися про умови вступу, напрями та спеціальності, заняття на підготовчих курсах, побувавши на Дні відкритих дверей у НУВГП.
11 лютого 2011 р.
Співпраця з німецькими дослідниками
водного господарства
У Національному університеті водного господарства та природокористування з робочим візитом побував керівник Інституту водного господарства, водного будівництва та екології з міста Ваймар, професор Баухаузуніверситет Ваймар Конрад Тюрмер та працівники інституту Олег Анісімов та Тетяна Андрощук (до речі, випускники факультету водного господарства 2005 року).
11 лютого 2011 р.
Відбувся захист магістерських робіт з спеціальності “Агрохімія і грунтознавство”
Теми магістерських робіт, представлених до захисту, пов’язані переважно з дослідженням впливу мінеральних, органічних, органо-мінеральних добрив, меліорантів, сидератів, гумінових препаратів, мікроелементів на врожайність та якість різних сільськогосподарських культур; розробкою комплексу заходів з раціонального використання і охорони грунтів в сільськогосподарських підприємствах Рівненської та Житомирської областей; агроекологічною оцінкою стану грунтів Рівненської області.
10 лютого 2011 р.
Чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту
У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування завершився чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту серед юніорів, юнаків та дівчат.
9 лютого 2011 р.
Створено Раду молодих економістів області
Перше засідання Ради молодих економістів відбулося в Рівненській обласній раді. Цей захід був своєрідним продовженням круглого столу, проведеного в січні.
8 лютого 2011 р.
Презентація англомовного підручника
У науковій бібліотеці Національного університету водного господарства та природокористування відбулася презентація підручника "Construction Materials" ("Будівельні матеріали"), авторами якого є завідувач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства НУВГП Л.Й.Дворкін та професор кафедри О.Л.Дворкін. Підручник побачив світ у американському видавництві "Nova Science Publishers" (м.Нью-Йорк).
4 лютого 2011 р.
Новий комп’ютерний клас допоможе перейти на нові стандарти освіти
Сучасний комп’ютерний клас відчинив свої двері для студентів, які вивчають опір матеріалів та будівельну механіку.
2 лютого 2011 р.
Посібник з методів та технологій навчання для ЄКТС
У редакційно-видавничому центрі Національного університету водного господарства та природокористування побачив світ навчально-методичний посібник "Методи та технології навчання для Європейської кредитно-трансферної системи організації навчального процесу", авторами якого є професори університету С.М.Гончаров та В.А.Гурин.
2 лютого 2011 р.
Студенти вшанували пам'ять Героїв Крут
Вже традиційно у світлиці першого гуртожитку Національного університету водного господарства та природокористування відбувся вечір, присвячений подвигу Героїв Крут.
1 лютого 2011 р.
Кандидатів і докторів наук у НУВГП побільшало
У минулому році дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук захистили 17 молодих науковців та 4 науковці – на здобуття наукового ступеня доктора наук.