28 січня 2011 р.
Плідне стажування в Інституті мистецтв
Польської Академії Наук
На запрошення Інституту Мистецтв Польської Академії Наук і за сприяння Каси ім. Юзефа Мяновського можливість наукового стажування в Польщі протягом двох місяців отримав в кінці минулого року завідувач кафедри архітектури НУВГП професор Петро Ричков.
27 січня 2011 р.
Вшановуючи бій
під Крутами
Бій, що відбувся 16 (29) січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний-схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва.
27 січня 2011 р.
Співпраця триває
Згідно з договором про співпрацю між НУВГП та Аріельським університетським центром “Самарія” (Ізраїль) на кафедру технології будівельних виробів і матеріалознавства завітав професор Юрій Рибаков.
27 січня 2011 р.
Буде у Плужному церква
Мешканці села Плужного Ізяславського району Хмельницької області висловлюють щиру подяку ректорату Національного університету водного господарства та природокористування, викладачам кафедри архітектури та студентам кафедри Ользі Берун, Оксані Петровець, Анні Теребейко, Андрію Голубцову та Віталію Вербицькому за розробку архітектурних проектів церкви в селі, яку буде зведено замість знищеної пожежою.
25 січня 2011 р.
У студентської ради НУВГП -
новий очільник
Студенти університету обрали нового голову студентської ради.
Нею стала третьокурсниця факультету менеджменту, майбутній фахівець з організації перевезень і управління на автомобільному транспорті Оксана Соколюк.
Зв’язатися з нею щодо вирішення проблем студентства навчального закладу можна за телефоном 0968526861.
Про перспективи роботи студентської ради під керівництвом нового голови читайте в одному з найближчих номерів газети "Трибуни студента".
25 січня 2011 р.
Альма-матер для 60 тисяч випускників
На веб-сайті Рахункової палати України 18 січня цього року розміщено повідомлення «Проблеми одного вищого навчального закладу як дзеркало невирішених державних проблем», підготовлене прес-службою Рахункової палати за матеріалами звіту, виконаного департаментом з питань науки та гуманітарної сфери і територіальним управлінням по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях.
21 січня 2011 р.
22 січня
День Соборності України
Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбувся в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
21 січня 2011 р.
Книжкова полиця
У редакційно-видавничому центрі Національного університету водного господарства та природокористування побачив світ навчально-методичний посібник “Освітній маркетинг”, авторами якого є професори університету С.М.Гончаров та Г.І.Сапсай.
У виданні викладено основні поняття сутності маркетингу та його концептуальних положень, зокрема, характерні особливості маркетингу освітніх послуг у державних та комерційних вищих навчальних закладах, його функції та основні аспекти.
21 січня 2011 р.
Стипендіати міського голови
Розпорядженням міського голови Володимира Хомка ряду студентів вищих навчальних закладів Рівного за успіхи в навчанні та активну громадську позицію присуджені стипендії міського голови. Серед них і семеро студентів Національного університету водного господарства та природокористування.
Це п'ятикурсники Інна Шадура (ФВГ), Наталія Шумило, Олег Сучик (ФЕіП), четвертокурсниця Наталія Петрусь (ФЕіП), третьокурсники Олександр Багнюк, Анна Ковшун, Оксана Мечкало (всі - ФЕіП).
Стипендію вони отримуватимуть у міському відділі у справах сім'ї, молоді і спорту.
19 січня 2011 р.
Презентація навчального посібника
На кафедрі будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання НУВГП відбулася презентація першого україномовного навчального посібника «Машини для земляних робіт», що вийшов під загальною редакцією докторів технічних наук, професорів Святослава Кравця та Леоніда Хмари.
19 січня 2011 р.
Україна головуватиме у Міжнародній комісії
із захисту Дунаю
Починаючи з січня поточного року та впродовж наступного Україна головуватиме у Міжнародній комісії із захисту річки Дунай. Офіційна церемонія передачі головування відбудеться 19 січня у Віденському міжнародному центрі за участю міністрів довкілля Словенії, Австрії, глав міжнародних природоохоронних організацій, послів дунайських країн.
Відповідно до рішення уряду, функції президента МКЗД виконуватиме посол з особливих доручень міністерства закордонних справ України, глава делегації України при МКЗД Микола Меленевський.
18 січня 2011 р.
Майбутні майстри архітектури
П’ятикурсники ФБА, які навчаються за напрямком "архітектура" представили свої кваліфікаційні роботи бакалавра.
14 січня 2011 р.
Раз добром зігріте серце
вік не охолоне
Благодійний комітет студентського парламенту факультету менеджменту НУВГП разом із заступником декана О.Г.Кірічком у рамках вже традиційної на факультеті акції "Твори добро" побували в Рівненському міському будинку дитини, щоб привітати його мешканців з новорічними і різдвяними святами та передали подарунок - килимову доріжку, придбану за благодійні внески студентів.
Ірина Мазурець, студентка ФМ
14 січня 2011 р.
Співпраця у рамках міжнародної Програми Темпус
За участю українських вищих навчальних закладів, у тому числі і Національного університету водного господарства і природокористування реалізується проект "Запровадження навчання третього циклу – докторської програми - з відновлюваної енергетики та екотехнологій".
12 січня 2011 р.
Архітектурна спадщина Волині
Побачив світ другий випуск збірника наукових праць "Архітектурна спадщина Волині", засновником якого є кафедра архітектури Національного університету водного господарства та природокористування.
Видання вийшло під науковою редакцією завідувача кафедри доктора архітектури Петра Ричкова і містить понад двадцять наукових доробків, що стосуються архітектури Волинського краю. Як і в попередньому збірнику, до складу авторів запрошені дослідники Волині за різними профілями: архітектори, археологи, історики, краєзнавці.
11 січня 2011 р.
На міжкафедральному семінарі
розглянули наукові роботи
На міжкафедральному семінарі, який нещодавно відбувся, розглянуто завершені аспірантами кафедри регіонального управління дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.
10 січня 2011 р.
Голові Рівненської обласної державної адміністрації,
випускнику Національного університету водного господарства
та природокористування
Василю БЕРТАШУ – 50 !
Шановний Василю Михайловичу !
Прийміть з нагоди Вашого ювілею найщиріші вітання від колективу Національного університету водного господарства та природокористування.
Рівненщина по праву може пишатися Вами – вірним сином своєї землі, адже багатством років, що вивіряють Ваш характер, стали велика кількість трудових звитяг, всебічність таланту та душевний скарб.
Ваш шлях наповнений енергією й самовідданістю, невичерпним ентузіазмом та щирістю людських стосунків.
Знаковим для нас є те, що Ви як випускник нашого навчального закладу гідно представляєте Рівненщину на всіх рівнях державного управління.
Тож нехай доля щедро дарує Вам здоров’я і духовну силу. Нехай щасливими і благословенними Богом будуть Ваші літа.
Із повагою, за дорученням колективу
Василь Гурин, ректор університету
6 січня 2011 р.
Декану факультету водного господарства
Василю Олександровичу Турченюку – 50 !
Василь Олександрович Турченюк народився 6 січня 1961 року в селі Посягва Гощанського району Рівненської області. Після закінчення Посягвівської восьмирічної школи навчався в 12 школі м.Рівне, закінчивши яку в 1978 році вступив на факультет проектування та будівництва гідромеліоративних систем Українського інституту інженерів водного господарства.
Трудовий шлях він розпочав у рідному інституті, працюючи на посадах інженера науково-дослідного сектору, молодшого співробітника кафедри сільськогосподарських гідротехнічних меліорацій. У 1990 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Технологія використання скидних теплих вод для обігріву грунту і зрошення багаторічних трав».
4 січня 2011 р.
Студенти-архітектори відбудовують
духовні святині
У селі Плужне Ізяславського району Хмельницької області 9 жовтня 2010 р., ввечері сталася велика трагедія - згоріла дерев'яна Свято-Михайлівська церква. Храм було зведено в 1912 р. Протягом 2000-их років здійснювалася довготривала відбудова церкви, водночас проводилися богослужіння. Після пожежі повстало питання про відбудову повністю втраченої святині. На прохання настоятеля церкви протоієрея Леоніда Демчука та громади села до відбудови культової споруди долучилися студенти-архітектори Національного університету водного господарства та природокористування.
2 січня 2011 р.
Віталію Сергійовичу
Кравченку - 60 !
Віталій Сергійович Кравченко в 1973 році закінчив з відзнакою Український інститут інженерів водного господарства. З 1974 року працює в нашому навчальному закладі – інженером, молодшим та старшим науковим співробітником науково-дослідного сектору, асистентом кафедри каналізації та санітарної техніки, старшим викладачем, доцентом, заступником декана заочного будівельного факультету, деканом факультету міського будівництва та господарства, заступником директора Інституту водного господарства. З 2002 року і понині - доцент кафедри водовідведення, теплогазопостачання та вентиляції.
З Новим роком та Різдвом Христовим !
Шановні працівники, докторанти, аспіранти, студенти, випускники Національного університету водного господарства та природокористування!
Рік, що минає, пам'ятний для нас багатьма визначними подіями.
У цьому році студенти й викладачі університету досягли чималих успіхів. Приніс нам він достатньо вагомі результати в науковій роботі, підготовці наукових кадрів, участі у міжнародних виставках, програмах та конференціях, розробці нових технологій та запровадженні їх у виробництво, чимало славних ювілеїв.
За досягнення в науці та навчанні університет відзначений шістьма золотими медалями міжнародних спеціалізованих виставок. Порадували науковими досягненнями наші студенти на Всеукраїнській студентській олімпіаді, маємо значні результати у художній самодіяльності та спорті.
З нагоди новорічних свят хочу подякувати всім, хто своєю працею примножує здобутки університету, бере активну участь у його розбудові, приносить користь нашій державі, нашому народові.
Нехай Новий рік та Різдво принесуть вам добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани і любові від рідних та близьких людей.
Щастя вам!
Василь ГУРИН, ректор університету