30 грудня 2010 р.
Кращі спортсмени та тренери області – студенти і викладачі НУВГП
Напередодні Нового року названі імена кращих спортсменів і тренерів області 2010 року з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Серед них – і представники Національного університету водного господарства та природокористування.
30 грудня 2010 р.
Гуртожиток НУВГП – найкращий
серед гуртожитків вишів області
Підбито підсумки обласного огляду-конкурсу на краще облаштування студентського гуртожитку серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у Рівненській області.
Гуртожитком-переможцем, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів, за рішенням конкурсної комісії визнано гуртожиток № 5 НУВГП.
29 грудня 2010 р.
Внесок у справу милосердя
Напевне, немає такої людини, яка б не знала про таку організацію як Червоний Хрест. Стосорокарічні історія червонохресного руху в світі та 92-річна в Україні це не мало. На даний час Національні Товариства Червоного Хреста функціонують в 292 країнах світу.
28 грудня 2010 р.
Підручник науковців НУВГП видали в США
В американському видавництві "Nova Science Publishers" (м. Нью- Йорк) побачив світ підручник "Construction Materials" ("Будівельні матеріали"), авторами якого є завідувач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства НУВГП Л.Й.Дворкін та професор кафедри О.Л.Дворкін.
Підручник вінчає значний цикл робіт, присвячених будівельному матеріалознавству, що багато років розробляють професор Л.Й.Дворкін та вчені його школи.
27 грудня 2010 р.
Переможці 35-ої спартакіади “Здоров’я”
Підбито підсумки 35 Спартакіади "Здоров’я" серед викладачів та співробітників НУВГП. На жаль, не всі факультети змогли взяли у ній участь, переможці були визначені з числа найактивніших її учасників.
27 грудня 2010 р.
Кафедра військової підготовки НУВГП
відзначила свій день народження
Виповнився 41 рік від дня заснування кафедри військової підготовки нашого навчального закладу у Рівному. За цей час відбулися різні періоди її становлення і розвитку.
Незважаючи на те, що більшість військових кафедр у вишах скорочені, кафедра військової підготовки НУВГП продовжує готувати офіцерів запасу за трьома військовими спеціальностями: командир механізованого підрозділу, командир інженерного підрозділу, заступник командира з технічного обслуговування, - розповів начальник кафедри військової підготовки Мирослав Чопик.
24 грудня 2010 р.
Долучитися до мудрості:
свято, підсумки і перспективи
На кафедрі філософії НУВГП відбувся міжрегіональний круглий стіл, присвячений 80-річчю з дня народження Сергія Борисовича Кримського – видатного українського вченого-філософа.
Нажаль, 2010 рік став останнім для життєвого і творчого шляху мислителя, тому кафедра філософії прийняла рішення про вшанування його пам’яті міжвузівським круглим столом, який стало вже доброю традицією проводити у дні міжнародної філософської солідарності, запроваджені ЮНЕСКО з 2002 року.
23 грудня 2010 р.
Фестиваль колядок і щедрівок
Зимовою обрядовою творчістю, знанням народних традицій порадували учасники другого обласного фестивалю народної творчості «Зустрічаємо Різдво», що днями відбувся на сцені актової зали університету. Учасники свята – від малого до старого - так гарно виконували колядки, щедрівки, ставили вертепи, що не могли залишити байдужими і своїх глядачів, і членів журі.
22 грудня 2010 р.
Побували на семінарі професіоналів
Студенти факультету прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем разом із заступником декана Володимиром Герусом взяли участь в семінарі-практикумі ІТ руху de:coded, що відбувся на базі Національного університету "Львівська політехніка".
На семінарі, присвяченого програмуванню, йшлося про швидкість розвитку і потреби сучасного ринку компютерної техніки, і відповідно, про вимоги до сучасних кодерів і девелоперів. Звичайно, для кожної корпорації ці критерії можуть відрізнятись, але для всіх характерною є одна вимога – бути майстром своєї справи.
21 грудня 2010 р.
День відкритих дверей в університеті
Абітурієнти, які планують вступати до нашого університету, змогли детальніше дізнатися про умови вступу, напрями та спеціальності, заняття на підготовчих курсах, побувавши на Дні відкритих дверей у НУВГП.
Перед молодими людьми та їх батьками виступили ректор університету Василь Гурин, проректори, декани факультетів.
20 грудня 2010 р.
Зустрічаємо Різдво
21 грудня в актовій залі Національного університету водного господарства та природо- користування (вул.Соборна, 11) відбудеться ІІ обласний фестиваль "Зустрічаємо Різдво".
У програмі фестивалю - виконання колядок, щедрівок, вертепні дійства, різдвяні читання у виконанні самодіяльних акторів.
Організатори фестивалю – Національний університет водного господарства та природо- користування, Рівненський гуманітарний університет, Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету "Україна", Рівненська обласна федерація профспілок, міське управління культури і туризму, обласні організації спілки письменників та музичної спілки.
Початок фестивалю о 10 годині.
14 грудня 2010 р.
У Рівному розпочався фестиваль молодого аматорського кіно
15 грудня 2010 року в рамках фестивалю молодого аматорського кіно "Двері" у Рівненському палаці дітей та молоді (вул. Князя Володимира, 10) відбудеться майстер-клас продюсера Володимира Оселедчика, кіносценариста Станіслава Чернілевського, оператора Ігоря Романова. В програмі: перегляд фільмів, лекції, дискусії творчих груп (початок о 12.00). Організатори фестивалю запрошують на захід творчу молодь, яка пише цікаві твори і хотіла б навчитися реалізувати їх в кіно.
13 грудня 2010 р.
Почесному професору НУВГП, голові Державного комітету України по водному господарству з 1991 по 2003 рік
ВІКТОРУ ХОРЄВУ
виповнилося 70 років
Шановний Вікторе Максимовичу!
Колектив Національного університету водного господарства та природокористування щиро вітає Вас зі славним ювілеєм.
Ви відомі всім як досвідчений професіонал, людина енергійна, вольова і доброзичлива, котра користується заслуженим авторитетом і повагою.
Нехай Ваша подальша праця буде і надалі щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов.
Хай затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, дарує тепло і радість, зміцнює силу духу.
Бажаємо Вам козацького здоров’я, сімейного благополуччя, творчої наснаги, життєвого оптимізму на многії літа.
Василь Гурин, ректор університету
13 грудня 2010 р.
Науковці НУВГП знають, як боротися
із заторами у центрі Рівного
Викладачі Національного університету водного господарства та природокористування підготували рекомендації щодо впорядкування мережі громадського транспорту та поліпшення безпеки дорожнього руху. Рік тому таку роботу науковцям замовив Виконавчий комітет Рівненської міської ради.
10 грудня 2010 р.
Майбутні ґрунтознавці відзначили
Всесвітній день ґрунту
5 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день ґрунту (ініційовано учасниками Міжнародного конгресу ґрунтознавців у серпні 2002 р.). Ґрунтознавці світу занепокоєні сучасним станом ґрунтового покриву планети, тому у цей день намагаються привернути увагу людства до проблем збереження ґрунту, його місця та значення в біосфері Землі.
9 грудня 2010 р.
Не всі українські шахти небезпечні для людей
Студенти-екологи разом з викладачами кафедри водогосподарської екології, гідрології та природо- користування Л.А.Волковою та І.В.Гопчаком, висловлюючи свою активну життєву позицію, окрім аудиторних занять з інженерних методів природо- користування, проводять свій час у різноманітних екскурсіях. Нещодавно на одній із таких екскурсії пощастило побувати студентам Слов'янського НКЦ нашого університету. Вони відвідали підприємство "Артемсіль" в м.Соледарі, районному центрі Донецької області.
8 грудня 2010 р.
Рівне приймає чемпіонат аматорів волейболу
У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування ( м.Рівне, вул.Чорновола, 49) з 9 по 12 грудня відбудуться ігри чемпіонату аматорської ліги України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.
В іграх візьмуть участь вісім команд з групи "А" і групи "Б". Серед них – і наш рівненський "Водник".
Парад-відкриття чемпіонату – 9 грудня о 14 годині. А відразу після цього, о 14.30, "Водник" зіграє з командою "Барком".
Запрошуємо на ігри усіх вболівальників.
8 грудня 2010 р.
Майбутні інженери-екологи ознайомились із системою очищення промислових і комунальних стічних вод
Міжнародні експерти ВООЗ встановили, що понад 60% захворювань у світі зумовлено вживанням недоброякісної води. Майбутнім фахівцям з охорони навколишнього середовища важливо не лише теоретично знати, як зробити воду, яку ми споживаємо, чистішою і безпечнішою, але й навчитися цьому, мати практичний досвід. А ось його випускникам навчальних закладів, які приходять на виробництво, якраз дуже бракує. Тому і студенти, і викладачі, із задоволенням сприймають кожну можливість побувати на виробництві, ознайомитися з виробничими циклами, так би мовити, не на папері.
2 грудня 2010 р.
Рівненські студенти можуть взяти участь у Євро-2012 як волонтери
Про це школярам та студентами випускних курсів вищих навчальних закладів Рівненщини розповів голова правління корпорації «Українсько-польський центр академічних обмінів» Олександр Москаленко на зустрічі, що відбулася днями в Національному університеті водного господарства та природокористування.
Зокрема, він проінформував про «Державну Програму надання українській молоді можливості отримувати освіту в Європейських університетах на пільгових умовах».
Олександр Москаленко також повідомив, що ця програма дасть можливість рівненським студентам виступити волонтерами під час проведення Євро-2012.