27 жовтня 2010 р.
Спортивне свято у НУВГП
У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природо- користування відбулося спортивне свято.
Свято відкрив ректор університету Василь Гурин, який привітав спортсменів, викладачів кафедри фізичного виховання, усіх присутніх зі спортивними досягненнями, наголосивши, що заняття спортом, здоровий спосіб життя – неодмінна складова життя сучасної молодої людини.
25 жовтня 2010 р.
Освітній портал
З робочим візитом у Національному університеті водного господарства та природокористування побував заступник голови Рівненської обласної держадміністрації Олексій Губанов.
Він зустрівся з членами ректорату та працівниками факультету економіки і підприємництва, щоб обговорити актуальні проблеми регіональної освіти та шляхи їх вирішення. Зокрема, йшлося про екологізацію усіх рівнів освіти - початкової, середньої та вищої. Свої пропозиції учасники зустрічі висловили також щодо проведення в грудні у Рівному Першої Всеукраїнської відеоконференції "Модернізація освіти для сталого розвитку" та створення освітнього форуму, де б своїми думками про стан освіти в області могли обмінятися усі зацікавлені особи.
20 жовтня 2010 р.
Форум архітектурних ідей
Студенти кафедри архітектури Національного університету водного господарства та природо- користування взяли участь у XIX огляді-конкурсі дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей вищих навчальних закладів України, який нещодавно відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка».
19 жовтня 2010 р.
Нагорода за охорону довкілля
Відзнакою Державної геологічної служби України – медаллю В.І.Лучицького нагороджений Іван Залеський - доцент кафедри екології Національного університету водного господарства та природокористування, голова секції охорони надр та екологічної геології Рівненської області.
Цієї нагороди він удостоєний за високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток геологорозвідувальних робіт та охорони навколишнього природного середовища.
Іван Іванович Залеський багато років очолює секцію по охороні надр Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи, бере активну участь у різноманітних природоохоронних заходах, які проводять в області.
Зокрема, проти хижацького видобутку бурштину у Сарненському районі, самовільної розробки піщаного кар'єру в районі Любомирського вапняно-силікатного зводу, невдалої рекультивації територій по видобутку суглинків на ряді цегельних заводів.
Вчений - автор 110 наукових праць в царині екології, географії, гідрогеології і геології антропогену, є співавтором п'яти підручників і навчальних посібників, багатьох історичних розробок з екології людини.
18 жовтня 2010 р.
“Титанік” Михайла Наумця
Восени кожного року наші студенти-архітектори і дизайнери експонують свої роботи на своєрідних виставках-підсумках.
Ось і цього року майбутні архітектори порадували нас новими цікавими витворами, серед них і моделі другокурсника Михайла Наумця. Моделі човнів, літаків, будівель, виконані переважно з паперу, викликали неабиякий інтерес відвідувачів виставки творчих робіт, яка нещодавно експонувалася у головному корпусі.
15 жовтня 2010 р.
Презентацію програми “Завтра.UA”
провели її учасники
Небайдужі до знань, всього нового і цікавого студенти університету зібралися на презентації стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука.
У рамках цієї програми обирають та підтримують найбільш обдарованих та цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.
Організатори презентації – студенти та випускники НУВГП – учасники попередніх конкурсів програми та відділ студентської науки університету.
15 жовтня 2010 р.
Кубок України з армспорту
У Севастополі студенти з Національного університету водного господарства та природокористування помірялися силами з провідними спортсменами країни на Кубку України з армспорту.
14 жовтня 2010 р.
Книжкова виставка
Україна-НАТО
Об’єктивно ознайомитись із тематикою "Україна-НАТО" можна на книжковій виставці, яка експонується у інформаційно-бібліографічному відділі наукової бібліотеки.
14 жовтня 2010 р.
Картини з практики
У вестибулі четвертого поверху головного корпусу Національного університету водного господарства та природокористування експонується виставка робіт третьокурсників факультету будівництва та архітектури, які навчаються за напрямком "архітектура".
Ці роботи майбутні архітектори і дизайнери виконали під час літньої художньо-ознайомчої практики під керівництвом викладачів І.О.Гуменюка, О.В.Чернюшка, В.Д.Луца, П.Т.Подольця.
12 жовтня 2010 р.
Ректори рівненських ВНЗ обговорили
постанову про надання платних послуг
Рада ректорів вищих навчальних закладів Рівненської області ІІІ-ІV рівнів акредитації на своєму позачерговому засіданні розглянула питання про постанову Кабінету Міністрів України № 796 від 27 серпня 2010 року "Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності".
Рада визнала згадану постанову своєчасним документом та конструктивним кроком у врегулюванні економічних відносин у ринкових умовах господарювання навчальних закладів. Разом з тим, прийняла рішення клопотати перед Міністерством освіти і науки України про створення робочої групи, до якої увійдуть представники студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників профспілок для розробки механізму виконання постанови навчальними закладами.
По завершенню засідання голова ради ректорів вищих навчальних закладів Рівненської області III-IV рівнів акредитації, доктор технічних наук, професор Василь Гурин дав інтерв’ю місцевим засобам масової інформації.
12 жовтня 2010 р.
Студенти західного регіону провели змагання
з легкої атлетики
У Тернополі завершилися змагання з легкої атлетики серед студентів вищих навчальних закладів західного регіону, у яких взяли участь і студенти Національного університету водного господарства та природокористування разом зі своїм тренером – викладачем кафедри фізвиховання Шолопаком Петром Васильовичем.
Водники продемонстрували хороші результати і навіть установили рекорди.
Так, другокурсник ФБА Роман Лук’янчук встановив два рекорди: на дистанції 200 м – 21,9 с. та на дистанції 400 м – 49,7 с.
Друге місце вибороли – Олександр Журик (другокурсник ФМ) на дистанції 100 м та Юрій Сидорук (студент третього курсу ФМ) на дистанції 800 м.
Команда НУВГП завоювала перше місце в естафеті (чотири по 100 м) у складі таких студентів: Олександр Сімчук (ФМ), Олександр Журик (ФМ), Іван Кухарчук (ФБА), Роман Лук’янчук (ФБА).
Загалом на бігових доріжках змагалося вісім команд – понад 100 найсильніших спортсменів з навчальних закладів різних регіонів України.
11 жовтня 2010 р.
Народна модель з НУВГП
Студентка факультету менеджменту, майбутній менеджер-економіст Наталія Грищук стала володаркою титулу "Народна модель-2010".
Вона отримала право на безкоштовне навчання в модельній агенції та фотосесію.
У конкурсі "Народна модель", організованому порталом OGO.ua та газетою "ОГО", взяли участь понад 20 рівнянок.
8 жовтня 2010 р.
Ресурсний потенціал України потрібно розвивати
в контексті євроінтеграції
Проблеми і механізми відтворення ресурсного потенціалу України в контексті євроінтеграції обговорили учасники IV Міжнародної науково-практичної конференції, яка протягом двох днів проходила у Національному університету водного господарства та природокористування.
У конференції взяли участь понад 300 представників вищих навчальних закладів та наукових установ, у тому числі з 43 вищих навчальних закладів.
8 жовтня 2010 р.
Універсіада з футболу
Завершилася ХІІ універсіада Національного університету водного господарства та природокористування з футболу серед факультетів.
Перше місце виборола команда факультету менеджменту. Друге місце – механіко-енергетичного факультету. Третє – факультету будівництва та архітектури. Четверте – екології та природокористування, п’яте – економіки і природокористування, шосте – водного господарства, сьоме – землеустрою та геоінформатики, восьме – гідротехнічного будівництва та гідроенергетики, дев’яте – команда факультету прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем.
Найкращим гравцем змагань визнано п’ятикурсника факультету менеджменту Максима Волощука, а найкращим воротарем – четвертокурсника цього ж факультету Павла Котюка.
На фото: команда переможців – факультету менеджменту.
6 жовтня 2010 р.
Міжнародна конференція у НУВГП
7 – 8 жовтня у Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми і механізми відтворення ресурсного потенціалу України в контексті євроінтеграції".
6 жовтня 2010 р.
Оздоровлення на базі практик та відпочинку „Водник”
Сучасний стрімкий плин життя, забираючи чималу частку життєвої енергії впродовж року, все частіше змушує нас задуматись про якісний літній відпочинок та оздоровлення.
Безпрограшним варіантом є давно облюбоване туристами з різних куточків України на узбережжі Чорного моря, в селі Залізний Порт Херсонської області.
4 жовтня 2010 р.
Старшокласники Рівненщини знайомилися
з НУВГП на ярмарку
Допомогти молодим людям зорієнтуватися у виборі професійного напряму, ознайомити з мережею навчальних закладів та освітніми програмами, надати випускникам шкіл якомога ширшу інформацію про стан регіонального ринку праці – таку мету ставили організатори Ярмарку професій та освітніх програм для випускників загальноосвітніх закладів міста та Рівненського району, який протягом двох днів відбувався у Палаці культури "Хімік".
4 жовтня 2010 р.
Кафедрі технології будівельних виробів і матеріалознавства - 25 років
Кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства НУВГП веде свій початок з вересня 1973 року, коли структурно входила до складу кафедри "Технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів". В 1985 році її виділено в окрему кафедру - будівельних матеріалів.
Шановні викладачі та працівники університету !
Щиро вітаю Вас з Днем працівника освіти!
Вчителю, викладачу, вихователю належить основне місце в житті дітей та студентської молоді. Ваші зусилля спрямовані на будівництво майбутнього Української Держави.
Дякую за Вашу щоденну працю, добро та щедрість Вашої душі, відданість обраній справі, які сприяють утвердженню цінностей та вихованню гідних громадян, кваліфікованих фахівців, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток.
Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сили духу, терпіння, щедрих урожаїв на великій і благородній ниві, талановитих і працьовитих студентів!
Творіть нашу українську освіту, розвивайте науку та виховуйте молоде покоління на славу України!
Василь Гурин, ректор
1 жовтня 2010 р.
Освітяни університету зустрічають
професійне свято
У Національному університеті водного господарства та природокористування відзначили День працівника освіти.
Присутніх на святі привітав ректор університету Василь Гурин.
В урочистостях взяли участь студенти, викладачі, працівники університету. Зі святом їх привітали художні колективи університету.
•••
Виступ ректора університету Василя Гурина
Шановні колеги!
Сердечно вітаю Вас із професійним святом Днем працівників освіти.
Сьогодні свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив чесно жити і самовіддано працювати.
1 жовтня 2010 р.
Ювілей технічного коледжу
1 жовтня 2010 року Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування святкує 10-річний ювілей.
Технічний коледж - навчальний заклад нового типу. Тут успішно реалізується ступенева система підготовки фахівців з провідних технічних спеціальностей: "кваліфікований робітник–молодший спеціаліст" (коледж) – "бакалавр–спеціаліст–магістр" (університет) на основі відповідних оригінальних інтегрованих навчальних планів, що дає змогу випускникам навчатися на вищих освітніх рівнях за скороченими термінами навчання.