31 серпня 2010 р.
Свято першокурсників
Напередодні Дня першого вересня на майданчику у парку ім.Тараса Шевченка зібралося чимало першокурсників та їх батьків щоб відсвяткувати початок навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування. З першого дня осені молоді хлопці та дівчата постають у новому для себе статусі – студентів.
З вітальним словом перед студентами виступив ректор університету Василь Гурин. Він побажав молодим людям успішного студентського життя.
31 серпня 2010 р.
Привітання ректора університету Василя Гурина
з початком навчального року
Шановні батьки, дорогі першокурсники !
Для кожного з Вас сьогодні починається дорога в майбутнє, адже нині Ви стали членами великої студентської родини Національного університету водного господарства та природокористування. Одного з найкращих вищих навчальних закладів не лише нашої області, але й на теренах всієї України.
30 серпня 2010 р.
Випуск спеціалістів 2010 року
Закарпатського навчально-консультаційного центру
Національного університету водного господарства та природокористування
У місті Виноградів Закарпатської області 13 серпня 2010 року відбувся урочистий ритуал «Посвята в інженери», який проходив у актовій залі Виногра- дівського районного управління освіти (історична будівля – палац Перені). Вдруге на теренах Виноградівщини дипломи спеціалістів вручені випускникам Закарпатського навчально-консультаційного центру Національного університету водного господарства та природокористування.