20 липня 2010 р.
Проект студентів-архітекторів переміг у конкурсі
Нещодавно відбувся конкурс інженерних та архітектурних рішень щодо використання природних матеріалів та відновлювальних джерел енергії в індивідуальному будівництві.
У числі переможців конкурсу – й третьокурсники спеціальності "Дизайн архітектурного середовища" Олексій Буханський та Олена Вєтрова. Вони представили проект одноквартирного житлового будинку із застосуванням дерев’яного каркасу.
16 липня 2010 р.
Абітурієнти обирають НУВГП
Перший день прийому документів на навчання до Національного університету водного господарства та природокористування виявився по-справжньому спекотним і для абітурієнтів, і для членів приймальної комісії.
"Факультетські відбіркові комісії прийняли близько тисячі заяв від абітурієнтів, - розповідає заступник відповідального секретаря приймальної комісії Руслан Макаренко. - Працювали до пізнього вечора, щоб насамперед прийняти усіх, хто приїхав до нас з інших областей".
16 липня 2010 р.
Студенти факультету екології і природокористування побували у Технічному університеті м. Варна
Згідно з угодою про співробітництво між Національним університетом водного господарства та природо- користування і Технічним університетом болгарського міста Варна на екологічному факультеті побували студенти факультету екології і природокористування НУВГП разом з заступником декана факультету Аллою Кучеровою:
- Болгарія одна з найстаріших європейських країн, яка розташована в південно-східній частині Європи. Ми відвідали місто Варна, яке є третім з найбільших міст країни.
15 липня 2010 р.
Приймальна комісія НУВГП запрошує
своїх абітурієнтів
Рівне, здається, наповнене самими абітурієнтами та їхніми батьками. Не можна пройти і кілька кроків, щоб не запитали: "Де знаходиться приймальна комісія Національного університету водного господарства та природокористування?"
Ще раз повідомляємо: у другому корпусі НУВГП, за адресою вулиця Приходька, 75.
Відповідальний секретар приймальної комісії Федір Швець задоволений: "Абітурієнтів, які хочуть навчатися в нашому університеті багато. Але завдяки чіткій і злагодженій роботі приймальної комісії усі вони встигають подати документи на обрані напрями підготовки."
13 липня 2010 р.
Переміг конкурентів і отримав
стипендію уряду США
Посол США Джон Ф.Теффт, Сергій Боблях,   
президент Програми ім.Фулбрайта
Мирон Стахів
Старший викладач кафедри розробки родовищ корисних копалин Національного університету водного господарства та природокористування, кандидат технічних наук Сергій Боблях став переможцем Програми академічних обмінів імені Фулбрайта.
Він отримав стипендію уряду США та можливість протягом року пройти стажування у Державному університеті штату Пенсільванія з метою проведення наукових досліджень.
Сергій Боблях – випускник механіко-енергетичного факультету НУВГП, спеціальність розробка родовищ корисних копалин.
Сферою його наукових інтересів є відновлювальні джерела енергії, геотермальна енергія, гідровидобуток корисних копалин.
9 липня 2010 р.
Інні Дмитрівні Лазаришиній
Завідувачу кафедри обліку та аудиту
Національного університету водного господарства та природокористування,
Відміннику освіти України,
9 липня 2010 року
виповнюється
50 років
1 липня 2010 р.
Слухання з питань наукової і науково-технічної діяльності
Ректор Національного університету водного господарства та природокористування доктор технічних наук, професор Василь Гурин взяв участь у слуханнях "Стан та проблеми реалізації Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність та шляхи його вдосконалення", які відбулися 30 червня 2010 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки