29 березня 2010 р.
Спілка ректорів внесла свої пропозиції
до умов прийому у ВНЗ
Ректор Національного університету водного господарства та природокористування, голова ради ректорів вищих навчальних закладів Рівного Василь Гурин провів прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації щодо організації прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році.
Він розповів про збори Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, які днями відбулися в Києві.
29 березня 2010 р.
Внесок НУВГП у вирішення водогосподарських проблем держави
Ректор Національного університету водного господарств та природокористування доктор технічних наук, професор Василь Гурин взяв участь у нараді-семінарі, присвяченій Всесвітньому дню води.
28 березня 2010 р.
Валерію Цибульському – 60 !
28 березня 2010 року відзначає свій 60-річний ювілей доцент кафедри українознавства, педагогіки і психології, кандидат історичних наук Валерій Іванович Цибульський – висококваліфікований викладач вищої школи, учений, знаний в Україні і за її межами, яскрава творча особистість.
Валерій Іванович родом з Вінниччини. Після закінчення Вінницького політехнічного технікуму проходив строкову службу в Радянській армії, де отримав звання сержанта, а після навчання на офіцерських курсах – звання лейтенанта. Працював бригадиром-наладчиком на Вінницькому інструмен- тальному заводі, слюсарем газового господарства "Союз- тюменьгаз", інженером-технологом Луцького електроапарат- ного заводу.
25 березня 2010 р.
День землевпорядника – свято факультету землеустрою та геоінформатики
Святкування відбувалося як студентська конференція, на якій зібралися студенти, випускники та викладачі факультету, випускники рівненських шкіл. Серед них – проректор університету Григорій Сапсай, заступник начальника головного управління Держкомзему в Рівненській області Володимир Захарчук та інші.
Святкування розпочалось з привітань від наших гостей.
24 березня 2010 р.
Випускниця НУВГП Анна Тарасюк стала
другою віце-королевою України
Анна Тарасюк, випускниця Національного університету водного господарства та природокористування, стала другою віце-королевою конкурсу краси "Королева України – 2010".
У 2007 році тоді ще студентка факультету економіки і підприємництва НУВГП Анна Тарасюк отримала титул "Міс університету". У тому ж році вона перемогла у конкурсі "Міс Рівненщина", після перемоги на якому представляла Рівненську область на "Міс Україна-2008". Брала участь у конкурсах краси "Еlite Model Look", "Miss Teen Ukraine-2009" в Одесі. Сьогодні вона — одна з успішних рівненських моделей, неодноразова учасниця модних показів у Києві та Москві.
24 березня 2010 р.
Гирьовий спорт
У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування завершилися змагання чемпіонату Рівненської області з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та юнаків.
23 березня 2010 р.
Міс університету – 2010
Завершився дванадцятий конкурс "Міс університету – 2010", який відбувався у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.
Краси забагато не буває. Саме таким принципом керувались організатори цьогорічного конкурсу краси, які відібрали 23 студентки з усіх факультетів університету, технікумів та коледжу вийшли на подіум для того, щоб позмагатись за звання найгарнішої.
22 березня 2010 р.
Університет запрошує абітурієнтів
Національний університет водного господарства та природокористування провів перший в цьому році день відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків.
Перед численними відвідувачами, які завітали до університету, виступили ректор університету Василь Гурин, проректор Анатолій Білецький, декани факультетів, відповідальний секретар приймальної комісії Федір Швець.
22 березня 2010 р.
Круглий стіл з нагоди Міжнародного дня води
22 березня 2010 року світова спільнота відзначатиме Всесвітній День води, проведення якого започатковано у 1992 році Генеральною Асамблеєю Об'єднаних Націй. Враховуючи важливу роль водних ресурсів, Сесія Генеральної Асамблеї Об'єднаних Націй проголосила 2005-2015 роки Міжнародним десятиріччям дій "Вода для життя". Основна мета - сфокусувати увагу на проблемах пов'язаних з водним фактором та залучити громадськість до їх вирішення.
22 березня 2010 р.
Золота медаль за компетентний підхід
в освітній діяльності
Національний університет водного господарства та природокористування нагороджений золотою медаллю за "Компетентний підхід в освітній діяльності вищої школи" на міжнародній виставці-презентації "Сучасні навчальні заклади – 2010". Окрім того університет та ряд працівників нагороджені дипломами та подяками.
На міжнародній виставці, яка відбувалася в Києві, університет представив провідні методики та технології, програмні та технічні засоби освіти, практику впровадження інновацій у навчання, досягнення у науковій діяльності тощо.
15 березня 2010 р.
У НУВГП сучасне геодезичне обладнання
1 березня 2010 року дев'ятьом вищим навчальним закладам України, що мають найбільшу щорічну кількість випускників та найвищий кваліфікаційний рівень викладацького складу, Держкомзем надає матеріально-технічну допомогу в рамках проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру".
До цього переліку ввійшов і Національний університет водного господарства та природокористування, якому передано сучасне геодезичне обладнання.
15 березня 2010 р.
Податковий брейн-ринг
У Національному університеті водного господарства та природокористування завершився брейн-ринг з податкових питань.
Перемогу здобули магістри напряму "Облік і аудит" (на фото).
Усього ж у брейн-рингу змагалося дев'ять команд – студенти третіх та п'ятих курсів факультету економіки і підприємництва.
15 березня 2010 р.
Конкурс на кращий рисунок
Четвертокурсники факультету будівництва та архітектури Національного університету водного господарства та природокористування взяли участь у національному конкурсі на кращу студентську роботу, який проводився у рамках 13-міжнародної виставки "Сучасна освіта в Україні – 2010".
12 березня 2010 р.
Енергоефективні університети
Сьогодні у Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться перша у 2010 році конференція з серії "Енергоефективні Університети". НУВГП експертна комісія відібрала з-поміж шести навчальних закладів-претендентів. У 2009 році ці шість університетів витратили на енергію понад 50 мільйонів гривень.
11 березня 2010 р.
Шевченківське свято
У світлиці гуртожитку № 1 Національного університету водного господарства та природо- користування відбувся традиційний літературно-мистецький вечір "І буде син, і буде мати і будуть люди на землі...", у якій взяли участь студенти та працівники університету.
Розпочався вечір розповіддю про поета, його долю та творчість, про те, ким він був і є для нас, українців.
10 березня 2010 р.
Шевченківські дні у НУВГП
До святкування ювілею Тараса Шевченка традиційно долучилися і студенти Національного університету водного господарства та природокористування.
У день народження поета, 9 березня, на кафедрі українознавства, педагогіки і психології відкрилася виставка "Книжкова Шевченкіана" (літературознавча, мистецтвознавча література, твори Тараса Шевченка).
10 березня у світлиці гуртожитку № 1 відбудеться літературно-мистецький вечір "І буде син, і буде мати і будуть люди на землі..." (початок о 18.00).
У це й же день в аудиторії № 725 (вул. Мірющенка, 53 а, навчальний корпус № 7 ) відбудеться конкурс читців "На сторожі Шевченківського слова", де студенти продемонструють своє відчуття Шевченківської поезії.
8 березня 2010 р.
Єві Олександрівні Філіпович – 50 років !
8 березня 2010 року відзначає свій 50-річний ювілей завідувачка музею історії НУВГП Єва Олександрівна Філіпович.
Єва Олександрівна народилася в м.Дунаївці Хмельницької області, навчалася в Хмельницькому педагогічному училищі, у Рівненському державному педагогічному інституті ім. Д.З.Мануїльського, який закінчила за спеціальністю викладач педагогіки та психології, в Народному університеті прикладного мистецтва (м.Рівне) на факультеті станкового живопису і графіки в майстерні О.Мамітова.
5 березня 2010 р.
Перший етап Кубку України з армспорту
У Рівному відбувся Перший етап Кубку України з армспорту, у якому взяли участь 18 команд з Рівненської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Київської, Волинської, Івано-Франківської областей та міста Києва.
У різних вагових категоріях змагались чоловічі та жіночі збірні.
Серед жінок перемогу здобули наші спортсменки Національного університету водного господарства та природокористування.
4 березня 2010 р.
Органи самоврядування Польщі й України обмінялися досвідом
На запрошення Інституту політології та політики Державної Східноєвропейської Вищої Школи у Перемишлі, Інституту трансформації суспільства в Києві, Південно-східного наукового інституту в Перемишлі і міської влади міста Перемишля викладач кафедри українознавства, психології та педагогіки НУВГП, депутат Рівненської міської ради диякон Віталій Поровчук взяв участь у науковій конференції «Органи місцевого самоврядування у Польщі та в Україні. Обмін досвідом».
4 березня 2010 р.
Енергоефективний університет
12 березня Національний університет водного господарства та природокористування прийме першу у 2010 році конференцію з серії "Енергоефективні університети", організовану українською мережею енергетичних інновацій greencubator.
Конференції "Енергоефективні університети", як зазначив керівник освітніх проектів Андрій Зінченко, мають на меті перетворити студмістечка та корпуси українських вищих навчальних закладів на осередки енергоефективності та нової енергетичної культури.
Під час конференції НУВГП стане майданчиком для обімну досвідом у сфері університетської енергоефективності, демонстрації енергоощадних технологій, зустрічі освітян з представниками бізнесу і місцевої влади, – сказав Андрій Зінченко. – Нововведенням конференції стане "енергетична екскурсія" – знайомство з енергосистемою університету, що дозволить на конкретному прикладі обговорити заходи щодо енергоефективності.
Довідка.
Мережа енергетичних інновацій greencubator – громадська організація, яка займається впровадженням енергоефективності та енергетичних інновацій в Україні.
Конференції "Енергоефективні університети" проводяться в рамках проекту "Об'єднуємося заради реформ" (UNITER).
4 березня 2010 р.
Всеукраїнський конкурс для талановитої молоді "Мрії збуваються"
Міністерство освіти і науки України спільно з ТОВ "Нестле Україна" та "О2" проводять Другий Всеукраїнський соціальний конкурс з підтримки талановитої молоді "Мрії збуваються" для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності і форми навчання.
Мета конкурсу – підтримати ініціативи талановитої молоді, вирішити соціальні потреби, забезпечити успішну інтеграцію всіх молодих людей в суспільство.
Конкурс проходитиме у три етапи (реєстраційний, всеукраїнське голосування на сайті, фінал). Щоб стати учасником конкурсу, до 30 березня 2010 року необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті конкурсу http://www.ideax-nescafe.com.ua і заявку на участь у конкурсі.
У фіналі буде визначено трьох переможців у номінаціях: соціально відповідальний проект, комерційний проект, творчий проект. Кожен з
переможців отримає грошову премію у розмірі 50 тис.грн. на реалізацію своєї мрії. Студенти, які посіли друге та третє місця у кожні номінації, будуть нагороджені ноутбуками.
Фінал конкурсу відбудеться 28 травня 2010 року у Києві.
Перший конкурс "Мрії збуваються" відбувся минулого року. Переможцем цього конкурсу став студент Львівського Національного університету імені Івана Франка. Відповідно до запропонованої ним ідеї-проекту у Львові створено унікальний скейт-парк.
1 березня 2010 р.
Золота медаль за інновації в освітньому процесі
Національний університет водного господарства та природокористування нагороджений золотою медаллю за перемогу у номінації "Інновації у впровадженні IT–технологій в освітній процес" на тринадцятій міжнародній виставці навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні – 2010". Окрім того, ряд працівників університету нагороджені почесними дипломами та подяками.