30 жовтня 2009 р.
Про профілактику захворюваності грипом та гостро-респіраторними вірусними інфекціями
   З метою профілактики захворюваності грипом та ГРВІ в осінньо-зимовий період 2009-2010 р.р., -
   ПРОПОНУЮ:
   1. Ввести карантин у гуртожитках університету з 29.10.2009 р. З цією метою обмежити доступ сторонніх осіб та студентів, які не проживають в гуртожитках.
   2. Завідувачу здоровпунктом Т.О.Семенюк розробити до 30.10.2009 р. заходи з профілактики захворюваності грипом та ГРВІ.
   3. Завідувачу здоровпунктом Т.О.Семенюк провести заняття із деканами факультетів, завідувачами гуртожитків, комендантами корпусів, працівниками громадського харчування з профілактики захворюваності грипом та ГРВІ.
   4. Директору студмістечка В.А.Євтушенко, завідувачам гуртожитками підготувати ізолятори до 30.10.2009 р.
   5. Деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам інших структурних підрозділів направляти студентів та співробітників за підозрою в захворюванні грипом або ГРВІ до здоровпункту та поліклініки.
   6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора Якимчука В.Л.
   7. Начальнику загального відділу Н.О.Бескід довести дане розпорядження до керівників структурних підрозділів університету.
Т.в.о. ректора      Г.І. Сапсай
• • •
Заходи
з профілактики і лікування грипу і ГРВІ
   1. При недомаганні, підвищеній температурі тіла звернутись до лікаря або викликати лікаря на дім за місцем проживання.
   2. Дотримуватись особистої гігієни.
   3. Ізолювати хворого і виділити йому окремий посуд.
   4. Студенти, які відбули на вихідні дні до дому і там захворіли, повинні звернутись до лікаря за місцем перебування та пройти курс лікування, при повернені на навчання пред'явити відповідну довідку про хворобу.
   5. Калорійне харчування.
   6. Вживати значну кількість підкислених напоїв (лимоном, смородиною, калиною, малиною).
   7. Приймати противірусні препарати (після консультації з лікарем):
      - амізон по 1 таб. х 3 р. в день;
      - оксолінова мазь – 3-4 рази в день змазувати в носі;
      - афлубін по 30 капель х 2 рази в день.
   8. Перебувати під наглядом лікаря, так як швидко розвиваються ускладнення.
Завідувач здоровпунктом університету      Т.О. Семенюк
        28.10.2009 р.
  29 жовтня 2009 р.
Свято молодості і спорту
   У спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування відбулося спортивне свято, присвячене 50-річчю діяльності навчального закладу в Рівному.
   Свято відкрив ректор університету Василь Гурин, який привітав спортсменів, викладачів кафедри фізичного виховання, усіх присутніх зі спортивними досягненнями, наголосивши, що заняття спортом, фізкультурою, здоровий спосіб життя – неодмінна складова життя сучасної молодої людини.
  29 жовтня 2009 р.
Відбулася настановча сесія Малої академії наук
   Цьогорічна сесія, за доброю традицією, проходила в Актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування. Тут зібралися більше 400 слухачів з усієї області (з майже 1300 усіх зареєстрованих), близько півсотні наукових керівників – вчителів та науковців вищих навчальних закладів Рівненщини.
  28 жовтня 2009 р.
КВН-ліга розпочалася
   28 жовтня 2009 року у Національному університеті водного господарства та природокористування розпочинається відкрита КВН-ліга університету.
   Перша відбіркова гра відбудеться 28 жовтня за участю команд – "Ховайся в жито" (МЕФ НУВГП), "Зефір" та "Neпорядок" (м.Рівне), "То є так" (ФВГ НУВГП), "Мерва" (ФПМ НУВГП), "Бразильські пінгвіни" (МЕГУ).
   2 листопада глядачів розважатимуть команди – "Хто там" (Технічний коледж НУВГП), "Можна" (ФМтаІ РДГУ), "Over Time" (ФТФ РДГУ), "Полний прівєт", "Fish.ka", "Подводнік" (усі ФЕіП НУВГП), "Насоси" (факультет журналістики МЕГУ), "Гаудеамус" (Юрфак МЕГУ).
   Початок о 19.00 (вул. Соборна,11, головний корпус університету, 4 поверх, актова зала).
  28 жовтня 2009 р.
Оксана Маліновська – двічі призерка
чемпіонату світу з гирьового спорту
   У Хмельницькому відбувся 17-й чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому взяли участь представники восьми країн.
   У ваговій категорії до 70 кг майстер порту України Оксана Маліновська, випускниця НУВГП, стала чемпіонкою серед юніорок та виборола срібну медаль серед жінок з результатом 242 підйоми, що на 22 вище нормативу майстра спорту міжнародного класу.
   Тренує спортсменку Євгеній Комаревич, старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП.
  28 жовтня 2009 р.
"Сузір'я-НУВГП" стартувало з перемог
   З двох перемог стартували у вищій українській лізі баскетболістки "Сузір'я-НУВГП". Обидва домашні матчі з хмельницькою "ДЮСШ-1" вони виграли з рахунком 64:51 та 67:59. В обох зустрічах найрезультативнішою стала Олена Бондар (відповідно – 17 і 24 очок).
   Наступний тур "Сузір'я-НУВГП" грає з тернопільським "Універом".
  21 жовтня 2009 р.
Розпочалася міжнародна конференція
з проблем водного господарства
У рамках відзначення 50-річчя діяльності навчального закладу у Рівному,
21 жовтня у Національному університеті водного господарства та природокористування розпочалася міжнародна науково-технічна конференція
"Актуальні проблеми водного господарства та природокористування".
   У роботі конференції беруть участь окрім українських науковців з різних регіонів країни понад 300 вчених й виробничників з Алжиру, Білорусі, Болгарії, Росії, Польщі. На конференції працює 18 секцій, де обговорюють стан і перспективи сучасного водного господарств та природокористування. Понад 600 авторів надіслали свої статті для публікації у матеріалах конференції, які склали 6 томів "Вісника НУВГП".
  21 жовтня 2009 р.
Науковий семінар для молодих вчених та студентів
   22–24 жовтня 2009 року кафедра теплоенергетики та машинознавства Національного університету водного господарства та природокористування проводить Всеукраїнський науковий семінар молодих вчених та студентів "Еколого-економічні аспекти теплоенергетики", присвячений 10-річчю спеціальності "Теплоенергетика".
   Тематика семінару: підвищення еколого-економічної ефективності традиційних джерел енергії; управління об'єктами теплоенергетики на еколого-економічних засадах; нетрадиційні джерела енергії; енергозберігаючі технології.
   На семінарі будуть представлені наукові доповіді, які опублікують у збірнику наукових праць "Вісник НУВГП", який є фаховим виданням з технічних, сільськогосподарських та економічних наук.
Людмила СТУПЧУК
  19 жовтня 2009 р.
Футбольна універсіада
   Завершилася ХІ універсіада НУВГП серед факультетів з футболу.
   У змаганні взяли участь усі дев'ять факультетів університету.
Місце Факультет
1   Менеджменту
2   Будівництва та архітектури
3   Водного господарства
4   Механіко-енергетичний
5   Економіки і підприємництва
6   Екології та природокористування
7   Прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем
8   Гідротехнічного будівництва та гідроенергетики
9   Землеустрою та геоінформатики
   Кращим гравцем визнаний Богдан Шевчук, студент п'ятого курсу факультету будівництва та архітектури. Титул кращого воротаря здобув Павло Котюк, третьокурсник факультету менеджменту.
Анатолій ПАСЕВИЧ, голова спортклубу "Водник"
  14 жовтня 2009 р.
Вшанували пам'ять загиблих за Україну
   Працівники університету на чолі з ректором Василем Гуриним взяли участь у покладанні вінків і квітів до пам'ятного знаку Загиблим за Україну та у мітингу біля пам'ятника Климу Савуру.
   Заходи відбулися в рамках відзначення у Рівному Дня Українського козацтва та 67- річниці Української Повстанської Армії.
  14 жовтня 2009 р.
Максим Кідрук зустрівся зі студентами
механіко-енергетичного факультету НУВГП
   Цей виш обрано не даремно, адже Максим Кідрук, випускник механіко-енергетичного факультету Національного університету водного господарства та природокористування, успішно дебютував цього року як письменник.
   Журі популярного конкурсу художніх творів «Коронація слова» високо оцінило твір молодого рівнянина «Мексиканські хроніки», де він розповідає про свою подорож «від океану до океану» Мексикою, відзначивши її цього року другою премією.
   Зараз Максим, попрацювавши програмістом, інженером, менеджером, навчається в аспірантурі НУ "Київський політехнічний інститут" та Королівського технологічного університету (Стокгольм) і продовжує невпинно мандрувати, досліджуючи найбільш віддалені та екзотичні куточки світу.
  13 жовтня 2009 р.
Умови прийому до ВНЗ - зрозумілі та прості
   Минулорічна ситуація, коли один "пільговик" міг бути зарахованим відразу у кілька ВНЗ, під час вступної кампанії - 2010 не повториться. Тепер особи, що мають право на позаконкурсний вступ, повинні відразу подавати у приймальну комісію оригінали документів.
   "Пільговики мають необмежену можливість вступати до будь- якого вищого навчального закладу, як і торік. Але коли абітурієнт пред'являє документ, що підтверджує право на пільгу, він має подати оригінали атестата та сертифіката УЦОЯО, - повідомив міністр Іван Вакарчук. - Таким чином можна уникнути ситуації, коли особи, які мають пільги, подавали документи в десятки вузів".
   Обов'язковим стає другий сертифікат: з математики або історії України. Для зарахування абітурієнту потрібні сертифікати УЦОЯО з трьох предметів.
  12 жовтня 2009 р.
Перемоги рівненської архітектурної школи
   11 дипломів завоювали студенти Національного університету водного господарства та природокористування (спеціальність архітектура) на ХVІІІ огляді-конкурсі дипломних проектів архітектурних та художніх вищих навчальних закладів, який відбувся у Донбаській національній академії будівництва і архітектури.
  12 жовтня 2009 р.
Тиждень енергозбереження
   12 – 16 жовтня 2009 року у Національному університеті водного господарства та природокористування проходить тиждень енергозбереження.
   В рамках заходу планується проведення семінарів, конференцій та нарад щодо енергозбереження для студентів та працівників університету.
   Покращенню теплотехнічних характеристик будівель університету сприятиме проведе учасниками акції ущільнення вікон та вхідних дверей, встановлення заглушок на димоходи та вентиляційні труби, що не експлуатуються тощо.
   Буде також перевірений стан готовності матеріально-технічної бази університету до роботи в осінньо-зимовий період.
   У ході акції відбудеться щорічний енергетичний конкурс "Лідер паливно-енергетичного комплексу університету".
Іван СТАТНІК,
керівник спеціальної групи з енергозбереження
  9 жовтня 2009 р.
"Work & Travel" для студентів
   У НУВГП Всеукраїнська молодіжна громадська організація "АСПЕКТ" презентувала програму "Work & Travel USA". Студенти могли дізнатися, як провести літні канікули в США і при цьому відшкодувати витрати на поїздку.
   Оксана Варга, представник організації "АСПЕКТ", розповіла про організацію поїздок та умови участі в них. Така програма – це хороша можливість для студентів удосконалити англійську мову та відвідати багато цікавих місць.
   Важливо, щоб студенти співпрацювали з агенціями, з якими навчальний заклад уклав угоду. Це забезпечить їм юридичний та соціальний захист.
   Детальнішу інформацію про програми можна дізнатися на сайті www.gostudy.com.ua, або звернутися до представника Центру міжнародних і регіональних зв'язків НУВГП (головний корпус, 4 поверх, кімната № 156).
  8 жовтня 2009 р.
Переможці огляду-конкурсу винахідницької роботи
   У Національному університеті водного господарства та природокористування підбиті підсумки огляду-конкурсу винахідницької роботи.
   За минулий навчальний рік працівники університету подали 36 заявок на винахід, отримали 34 патенти на винахід. У винахідницькій роботі, разом з викладачами, брали участь студенти.
   Звання "Кращий винахідник університету" отримав доцент кафедри теплоенергетики та машинознавства, заслужений винахідник України Володимир Стрілець, який подав 12 заявок на винахід та отримав 5 патентів України.
  7 жовтня 2009 р.
Кращого студента обиратимуть студенти
   Рівненська міська молодіжна громадська організація "Фундація регіональних ініціатив" оголошує про початок реалізації проекту "Студент року - 2009" та запрошує студентів вищих навчальних закладів області до участі.
   Проект триватиме з 8 жовтня 2009 року по 16 листопада 2009 року. Імена кращих студентів Рівненщини 2009 року стануть відомі 16 листопада 2009 року під час заключного гала-концерту у приміщенні кіноцентру «ЕРА». Участь у конкурсі можуть брати студенти 2-4 курсів вищих навчальних закладів області.
  5 жовтня 2009 р.
Визначені кращі підручники і посібники
   Конкурсна комісія Національного університету водного господарства та природокористування підбила підсумки педагогічного конкурсу "Краща навчально-методична розробка року" і визначила переможців за двома номінаціями – "Кращий підручник" та "Кращий навчальний посібник".
  2 жовтня 2009 р.
Свято освітян університету
   День працівників освіти відзначили в Національному університеті водного господарства та природокористування. Перед колективом виступив ректор навчального закладу Василь Гурин. Він наголосив, що університет має значний науково-педагогічний потенціал. Це більше 700 науково-педагогічних працівників, з них - 44 доктора наук, професора; 360 кандидатів наук, доцентів. У штаті університету - 38 академіків, членів-кореспондентів Академії наук України.
  1 жовтня 2009 р.
Молодіжний проект "Оздорови суспільство"
   У рамках молодіжного проекту «Оздорови суспільство», ініційованого Фондом Братів Кличків та Фондом Конрада Аденауера, проводиться конкурс на розробку життєздатної моделі здорового суспільства.