30 січня 2009 р.
Студенти НУВГП пом'янули героїв Крут
   Студенти факультету водного господарства Національного університету водного господарства та природокористування Катерина Куземська та Роман Кухарчук разом зі своїм деканом Василем Турченюком взяли участь у вшануванні Дня пам'яті героїв Крут, що відбулося 29 січня за участі широкої громадськості з усіх областей України, та поклали до підніжжя пам'ятника вінок від університету.
  22 січня 2009 р.
Нові архітектурні рішення від наших студентів
   На факультеті будівництва і архітектури завершився захист бакалаврських проектів студентів спеціальності "архітектура будівель і споруд".
   Майбутні архітектори представляли свої роботи, серед яких проекти готельні, спортивні комплекси, автовокзал з готелем, молодіжний, кінематографічний, розважально-торгівельний, офісний, спортивно-дозвільний і бізнес-центри та інші.
  22 січня 2009 р.
Нові видання у новому році
   Кожного року НУВГП поповнює свій книжковий фонд новими книгами. На початку нового 2009 року редакційно-видавничий центр університету вже розпочав роботу над випуском нових видань.
   Так, вже видано кілька підручників, зокрема Г.Г.Герасимова "Гідравлічні та аеродинамічні машини", С.В.Кравця та В.Д.Кириковича "Теорія руйнування робочих середовищ", А.Ю. Якимчук "Планування діяльності підприємств у сфері товарів та послуг".
   Побачив світ і навчальний посібник "Термодинаміка та теплопередача", авторами якого є М.А.Приходько та Г.Г.Герасимов.
   Виданий також збірник тез всеукраїнської науково-практичної конференції "Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки".
  20 січня 2009 р.
Перший випуск спеціалістів-гідроенергетиків
в університеті
   У 2003 році у Національному університеті водного господарства та природокористування відкрита нова ліцензована спеціальність "Гідроенергетика", що готує фахівців за напрямком "Гідроенергетика".
   Спеціальність "Гідроенергетика" за професiйним спрямуванням "Енергетика" та освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та спеціаліст, затверджена постановою Кабiнету Мiнiстрiв України № 507 вiд 24 травня 1997 р.
  15 січня 2009 р.
Досвід, помножений на енергію
   Виповнилося 60 років Григорію Івановичу Сапсаю - проректору з науково-педагогічної роботи, регіональних і міжнародних зв'язків.
   Мої роки – моє багатство... У цій, здавалося б, заспіваній фразі, чимало істини.
   Ось лише неповний перелік здобутків ювіляра - кандидат технічних наук, доцент, член-кореспондент Академії інженерних наук, член-кореспондент Академії будівництва, заслужений працівник освіти, почесний працівник Держводгоспу, член Географічного товариства України, професор кафедри гідромеліорацій, нагороджений знаками Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти" та "Петро Могила"...
   Народився Григорій Іванович 15 січня 1949 р. у м. Ічня Чернігівської області в родині Івана Сергійовича та Лідії Василівни.