Випускник НУВГП презентував у Рівному книгу

Випускник НУВГП презентував у Рівному книгу

24 вересня, у конференцзалі готелю "Мир" відбулась презентація книги відомого українського письменника Максима Кідрука. Нагадаємо, що Максим навчався на механіко-енергетичному факультеті за спеціальністю «Теплоенергетика».

Письменник Максим Кідрук свого часу запам'ятався гучним туром із технотрилером "Бот", яким привернув увагу кожного третього читача сучасної літератури. А на днях він завітав до Рівного зі своєю новою книгою "Твердиня".

Макс Кідрук "ТВЕРДИНЯ" [Офіційний буктрейлер] 

Вся зала була заповнена шанувальниками творчості Максима. Поціновувачі прийшли дізнатись деталі написання роману, побачити презентацію, придбати книгу, взяти автограф та просто сфотографуватись.

Варто зазначити, за перші неповні 5 днів продажу “Твердиня” увірвалася одразу на 12 позицію у ТОП-20 книгарні “Є”, а такі темпи вражають навіть незнайомого із його книгами читача.

Після завершення "Твердині" до Макса стояла черга – за книгами, фото й автографами. До слова, Макс Кідрук зауважив, що всеукраїнського туру з наступною книгою "На Зеландію", певно, не буде, але в Рівне її пообіцяв обов'язково привезти.

Біографічна довідка

Максим Іванович Кідрук (*1 квітня 1984, Володимирець) — український письменник, мандрівник, за освітою інженер-енергетик. Написав 12 книг (8 художніх, 4 — на технічну тематику), співучасник акції «На Зеландію!» разом із Сергієм Притулою, автор ролика «Азаров, ай-яй-яй!», автор першого українського технотрилера «Бот». Загалом побував у 29 країнах, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.назад