Тренінги для випускників

Тренінги для випускників

У читальній залі Наукової бібліотеки НУВГП відбулися тренінги „Особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце” та „Психологічна мотивація молоді до працевлаштування» для студентів випускних курсів різних факультетів. Організаторами тренінгу стали Рівненський обласний центр зайнятості та відділ ліцензування, акредитації та маркетингових досліджень.

Про те, як підвищити власну мотивацію до професійного самовизначення і активного пошуку роботи, як робити перші кроки в пошуку роботи та чого очікувати від першого робочого місця, студентам розповіла бізнес-тренер консалтингової компанії „Імідж Партнер” (м. Львів) Марія Бугаєнко. Тренер акцентувала увагу студентів на тому, що високий рівень життєвих та професійних досягнень означають мобілізацію зусиль людини, перевищення своїх попередніх результатів. Саме цьому навчались учасники тренінгу. Вони оволоділи основними техніками самомотивації, спонукання до дії при досягненні конкретних цілей у житті, отримали корисні поради про те, як розкрити та презентувати свій потенціал, особисті та професійні якості.

Під час тренінгів студенти ознайомились з джерелами та методами пошуку роботи, з нюансами поведінки на співбесіді, набули навички правильного написання резюме. Вони брали активну участь в групових дискусіях, ставили запитання, вчилися презентувати себе, складати план побудови власної кар’єри.

Учасники заходу отримали офіційний сертифікат про проходження тренінгу .назад