Ласкаво просимо на сайт реалізації проекту

«Запровадження навчання третього циклу – докторської програми з відновлювальної енергетики та екотехнологій»

У вересні 2010 року виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури завершило відбір проектів у рамках третього конкурсу Програми Темпус IV.

До кінцевого списку проектів, рекомендованих до фінансування, було включено 64 проектних пропозиції, з них п’ять – за участю українських університетів. Відбір проектів здійснювався за критеріями, проголошеними на початку конкурсу, за участю незалежних експертів, національних органів влади, представництв Європейського Союзу і Національних Темпус-офісів у країнах-партнерах.

Остаточне рішення приймав Комітет з відбору, який керувався означеними критеріями та іншими підставами, а саме: намаганнями підтримати, насамперед, проекти у межах напряму «Структурні заходи» та багатонаціональні проекти, а також забезпечити географічний баланс представництва різних країн-партнерів.

За участю українських партнерів, в тому числі і Національного університету водного господарства та природокористування, рекомендований до фінансування зокрема такий проект - «Запровадження навчання третього циклу – докторської програми з відновлювальної енергетики та екотехнологій» (Creation of third cycle studies – Doctoral Programme in Renewable Energy and Environmental Technology – CREDO).

Даний проект планується реалізовувати на базі кафедри теплоенергетики та машинознавства за участю фахівців із інших кафедр.

До проекту залучено 19 організацій із таких країн: Боснія та Герцеговина, Нідерланди, Україна, Киргизстан, Молдова, Швеція, Естонія, Іспанія. Координатором даного проекту є Королівський технологічний інститут (Швеція).

Основні цілі проекту:

  • запровадження докторської програми у сфері відновлювальної енергетики та екотехнологій за принципами болонського процесу;
  • розвинути структуру докторської програми у сфері енергетики та екотехнологій; створити спільний центр з відновлювальної енергетики та екотехнологій як платформу для міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки;
  • покращити та розширити можливості надання освіти у сфері відновлювальної енергетики та екотехнологій.

Термін реалізації проекту – 15.10.2010 – 14.10.2013

 

Прізвище та ім'я*:
E-mail:
Телефон*:
Тема:
Повідомлення*: