Запрошення на навчання іноземних громадян, процедура в'їзду на навчання, умови проживання

Запрошення Міністерства освіти і науки України на навчання іноземному громадянину видають вищі навчальні заклади.

Для отримання запрошення іноземний громадянин повинен надіслати до вибраного вищого навчального закладу (поштою, fax або e-mail) наступні документи:

  • заповнена анкета, встановленого зразка;
  • копія всіх сторінок паспорта;
  • копія документа про освіту (перекладеного на українську мову) з одержаними оцінками (балами) та інформацією про систему оцінювання знань, згідно якої виставлені оцінки в документі.

Для отримання в'їзної візи іноземному громадянину необхідно звернутися до Консульського представництва України у своїй країні із відповідною заявою та надати наступні документи:

  • паспорт;
  • оригінал запрошення на навчання;
  • документ про освіту та додаток з оцінками з навчальних дисциплін (оригінал та нотаріально завірений переклад на українську або російську мову);
  • свідоцтво про народження (оригінал та нотаріально завірений переклад на українську або російську мову);
  • документ про відсутність ВІЛ-інфекції (оригінал та нотаріально завірений переклад на українську або російську мову);
  • медичний сертифікат про стан здоров'я, засвідчений офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше ніж за два місяці до від'їзду на навчання в Україну (оригінал та нотаріально завірений переклад на українську або російську мову);
  • зворотний квиток із відкритою датою повернення на батьківщину з терміном дії не менше одного року.

При отриманні візи всі вказані вище документи повинні бути засвідчені відповідно до пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 1998 р. № 1238.

Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити навчальний заклад, який видав їм запрошення, про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення їх зустрічі в аеропорту.

Студентам-іноземцям надається гуртожиток.

Університетcьке міcтечко зручнe тa компактнe. Тут розташoвані поpуч навчaльні корпуcи і 6 студентcьких гуpтожитків.

У НУВГП є потужна матеріально-технічна база, яка відповідає сучасним вимогам підготовки фахівців. Навчальний процес проводиться в 7 навчальних корпусах, де функціонує понад 100 спеціалізованих аудиторій, кабінетів, лабораторій, класів, оснащених сучасною аудіовізуальною технікою, комп'ютерами та іншим технічним обладнанням. В читальному залі університетської наукової бібліотеки, яка оснащена доступом до мережі Інтернет через Wi-Fi, в розпорядженні студентів є великий вибір навчальної та наукової літератури.